هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر


زبان انگلیسی آخرین درس دفترچه عمومی کنکور می‌باشد. اکثر داوطلبان به خصوص افرادی که دارای مدارک زبان هستند احساس می‌کنند زبان درس واقعا ساده ای است و از پس آن برمی‌آیند ولی باید بدانید در کنکور ۹۷ فقط ۶ درصد کل داوطلبان توانستند به درصد بالای ۵۰ در زبان دست پیدا کنند، چرا که برای پاسخ به تست های زبان فقط سواد لازم نیست بلکه سرعت هم لازم است تا بتوانید هر تست به خصوص ریدینگ را زیر ۴۸ ثانیه حل کنید. امروز در فروشگاه حرف آخر شما را با پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر آشنا می‌کنیم که در هر سطحی از زبان باشید یادگیری آن برای شما ساده تر از آب خوردن خواهد شد.
زبانجامع نظام قدیم حرف آخر توسط استاد محمودی با روش های فوق العاده جذابی تدریس شده است. استاد محمودی با استفاده از انیمیشن و داستان و الگو و شهودی سازی یادگیری زبان کنکور را برای شما دوستان عزیز که زبان برایتان بسیار مبحث سنگینی محسوب می شود راحت تر می‌کند و برای افرادی که پایه خوبیدر زبان دارند باعث افزایش سرعت تست زنی آن ها می‌شود تا بتوانند هر تست را زیر ۳۰ ثانیه حل کنند. چون که تمامی مطالب و لغات به نیمکره راست مغز شما یا همان حافظه تصویری تان منتقل می شود که دیگر در مورد این مطالب دچارفراموشی نخواهید شد.

از جمله ویژگی های دیگر که پکیج زبان جامع نظامقدیم حرف آخر دارد این است که شما دیگر لازم نیست هیچ مطلبی را حفظ کنید چون که همه چیز به صورت تصویری و مفهومی تدریس می شود و کار را برای شما راحت تر می کند.

ویژگی های تدریس استاد محمودی در پکیج زبان جامع حرف آخر نظام قدیم

شایدبرایتان عجیب باشد اگر بشنوید که برای زبان کنکور اعم از گرامر و لغات دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید! ممکن است بپرسید مگر ممکن است؟ یعنی حتی لغات زبان کنکور را هم نیازی نیست حفظ کنیم؟ بله با زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم دیگر برای لغات هم نیاز به حفظ کردن ندارید چرا که با روش استاد محمودی اینبار به جای حفظ کردن زبان آن را درک می‌کنید.پکیجزبان جامع حرف آخر نظام قدیم تنها منبع در ایران است که به آموزش تصویری لغات و گرامر زبان کنکور پرداخته است و با استفاده از این روش دیگر نیازی به حفظ هیچ مطلبی ندارید.  در قسمت های زیر نمونه تدریس های زبان حرف آخر نظام قدیم را برای شما گذاشته ایم که می‌توانید متوجه مفهوم یادگیری زبان بدون حفظ کردن شوید.

پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی مناسب چه داوطلبانی می‌باشد؟

پکیجزبان نظام قدیم حرف آخر مناسب هر داوطلبی با هر سطحی است. اگر از زبان متنفر هستید یا پایه صفری دارید می‌توانید از زبان نظام قدیم حرف آخر استفاده کنید و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. اگر هم داوطلبی هستید که پایه قوی در زبان دارید و به درصد ۱۰۰ زبان فکر می‌کنید می‌توانید روی پکیجزبان نظام قدیم استاد محمودی استفاده کنید و سرعت تست زنی خود برای زبان را چند برابر کنید. عده ای از افراد هم خواهان شرکت در آزمون های استخدامی هستند و زبان انگلیسی برای آزمون استخدامی یکی از دروسی است که باید درصد خوبی در آن کسب کنید و این افراد هم می‌توانند از زبان جامع استاد محمودی نظام قدیم استفاده کنند تا به درصد دلخواه خود برسند و از رقیبان جلو بیفتند.پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی به عنوان بهترین منبع آموزش زبان کنکور شامل چه مباحثی است ؟

صفرتا صد گرامر و لغات زبان دبیرستان به همراه درک مطلب و کلوز تست حرف آخر وهر آنچه که برای پاسخگویی به تست های زبان به آن نیاز دارید در داخل پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی به عنوان بهترین منبع آموزش زبان کنکور وجود دارد و شما در حدود ۲۲ ساعت هر آنچه که برای پاسخگویی به تست های زبان نیازدارید آموزش خواهید دید و بیشتر از ۷۰۰ تست برای زبان در داخل بهترنی منبعزبان کنکور حل خواهید کرد.

 

برنامه ریزی برای مطالعه پکیج زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم به چه صورت می باشد؟

ابتدامشاورین ارشد حرف آخر با اتسفاده از فرم های مشاوره ای اطلاعات مورد نیاز خود را از شما دریفات می‌کنند و با بررسی فرم و تشکیل پرونده ، نقاط قوت و ضعف شما را تشخیص می‌دهند و برروی پوشش آن ها کار می‌کنند در نهایت با توجهبه شرایط و زمانی که تا کنکور باقی مانده است اقدام به ارائه برنامه های حجمی و زمانی برای داوطلب خواهند کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده زبان انگلیسی حرف آخر برای کنکور را ببندید.

نظر رتبه های برتر کنکور در رابطه با زبان انگلیسی استاد محمودی چیست ؟

بهتریندلیل برای انتخاب پکیج زبان استاد محمودی دلیل رتبه های برتر کنکور ۹۸ که با استفاده از پکیج زبان استاد محمودی به بهترین درصد زبان کنکور دست پیدا کردند. نظر رتبه های برتر سال ۹۸ نشان می‌دهد که زبان استاد محمودی بهترین منبع آموزش زبان کنکور و استاد محمودی هم بهترین مدرس زبان کنکور می‌باشد.

در ویدیو زیر می‌توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر در رابطه با زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و دلیل انتخاب او به عنوان بهترین مدرس زبان کنکور را متوجه شوید.

مطابقت زبان استاد محمودی با سؤالات کنکور :

درسال ۹۸ پکیج زبان استاد محمودی کاملا لقب بهترین منبع آموزش زبان کنکور رابه خود اختصاص داد چرا که با سؤالات کنکور تطابق ۹۰ درصدی داشت یعنی مشابهو یا عین اکثر سؤالات زبان کنکور ۹۸ قبلا توسط استاد مجتبی محمودی تحلیل وبررسی شده بود. در ویدیو زیر می‌توانید این تطابق بی‌نظیر را مشاهده کنید.


منبع: انتشارات حرف آخر

(0) نظر
X