هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

امروزه شاید بیش از هر چیزی در جهان به بیماری کرونا و تاثیرات منفی آن پرداخته می شود. یکی از مهم ترین تاثیرات این بیماری در سطح جهان و به ویژه در کشور ایران متوجه بخش آموزش می شود.

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

به گزارش افکارنیوز، امروزه شاید بیش از هر چیزی در جهان به بیماری کرونا و تاثیرات منفی آن پرداخته می شود. یکی از مهم ترین تاثیرات  این بیماری در سطح جهان و به ویژه در کشور ایران متوجه بخش آموزش می شود. به دلیل عدم برگزاری کلاس های درس و نبود امکانات و زیرساخت های کافی برای آموزش های مجازی در کشور یکی از مهمترین نگرانی های والدین در این دوران نحوه تحصیل و آموزش فرزندانشان است. هر چند آموزش برای تمامی مقاطع دچار اختلال و مشکل شده ولی می توان بیشترین صدمه را به دانش آموزان ابتدایی نسبت داد چون این دانش آموزان در ابتدای مسیر آموزش خود هستند و اگر از همین ابتدا یادگیری مناسبی نداشته باشند دچار مشکل های عمده ای درمسیر تحصیل و آینده آموزشی خود خواهند شد. ”خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می‌رود دیوار کج“ مصداق عالی برای بیان این موضوع است.


امروز به شما یکی از بهترین راهکارهای آموزش دروس ابتدایی یعنی آموزش با موسسه اجی مجی را معرفی خواهیم کرد که با کمک آن از بابت آموزش دروس ابتدایی از پایه اول دبستان تا ششم آسوده خاطر خواهید شد. حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا یک هدیه به ارزش 000/200 تومان را نیز به صورت رایگان از اجی مجی دریافت کنید.


چرا باید آموزش دروس ابتدایی را جدی بگیریم

همانطور که قبلا اشاره شد آموزش ابتدایی یکی از پراهمیت ترین پایه های آموزشی است که اگر در روند آن خللی ایجاد شود سبب ایجاد آسیب های جبران ناپذیری به روند آموزش دانش آموز در این سطح و حتی در سطح های بالاتر می شود.


البته بایستی به این موضوع نیز اشاره کرد که تفاوت چندانی مابین پایه اول و ششم ابتدایی نباید قائل شد زیرا دروس پایه ابتدایی زنجیروار به یکدیگر مرتب اند و آموزش هر درس در پابه قبل لازمه ادامه آموزش در پایه های بعدی است و هرگونه کوتاهی و عدم توجه به امر آموزش در هر پایه سبب ایجاد مشکل های فراوانی در زمینه یادگیری می گردد. علل خصوص دروس تاثیر گذاری همچون ریاضی و علوم که از منابع مهم و اساسی آموزش بوده و تا پایان راه آموزش همراه دانش آموز خواهد بود. 


همین مشکلات عدم یادگیری را در دوران کنکور به راحتی می توان مشاهده کرد که حدود نیمی از داوطلبان کنکوردر دروس مهمی همچون  ریاضی درصد منفی را کسب می کنند. می‌توان گفت که فردی که درصد صفر در درسی کسب می‌کند به این معنی است که آن را آموزش ندیده و فردی که درصد منفی کسب می‌کند به این معنی است که آن درس را اشتباه آموزش دیده است...


اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویر سازی

امروزه آموزش جهانی با تصویر سازی، انیمیشن و نقشه راه و بر مبنای تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود. خوشبختانه در سال های اخیر آموزش در ایران هم به همین سمت و سو حرکت کرده و کم کم آموزش با روش های سنتی و با استفاده از روش های قدیمی جای خود را به همین آموزش های جهانی می دهد. هدف از آموزش در قالب داستان، قصه و انیمیشن بالا بردن کیفیت و همچنین لذت بخش تر کردن آموزش علل الخصوص در پایه های ابتدایی است.


با این شیوه دیگر نیازی نیست دانش آموز زمان زیادی را صرف حفظ کردن مطالب کند چرا که آموزش با تصویر و انیمیشن و بصورت شهودی انجام می گیرد که این امر سبب افزایش ماندگاری مطالب در مغز و یادگیری مطالب یکبار برای همیشه می شود.


تا کنون اولین و تنهاترین مجموعه ای که آموزش دروس ابتدایی را با استفاده از همین روش های روز دنیا یعنی الگو و انیمیشن انجام می دهد موسسه اجی مجی است.


معرفی موسسه اجی مجی به عنوان بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

در واقع اسم موسسه اجی مجی از دو عروسک اجی مجی گرفته شد که در آموزش های این موسسه نقش دانش آموزان را اجرا می کنند. در تدریس های این موسسه علاوه بر دو عروسک اجی مجی از اساتید بنام کشور در زمینه آموزش ابتدایی استفاده شده است.


موسسه اجی مجی این امکان را می دهد که در این ایام کرونا دانش آموزان بدون این که در کلاس های درس شرکت کنند از آموزش هایی با کیفیت بالا و براساس معیارهای آموزش جهانی برخوردار شوند در این موسسه برای اولین بار در آموزش دروس از بهترین تکنولوژی های روز جهان از جمله AR، VR و 3D استفاده شده است.


در آموزش های این موسسه آموزش بر اساس روانششناسی آموزش بوده و علاوه بر پوشش کامل و جامع خط به خط کتاب درسی سعی شده آداب و روش های زندی هم به دانش آموزان آموزش داده شود.


اما مجموعه اجی و مجی چه خصوصیاتی دارد که باعث محبوبیت آن شده است؟

مهمترین خصوصیت مجموعه اجی و مجی آموزش شهودی و با انیمیشن می باشد. کاری که حرف آخر نیز آن را به خوبی انجام داده است. در واقع در این موسسه برای آموزش دروس از داستان ها و قصه ها استفاده می شود و دیگر نیاز نیست که دانش آموز محیط جنگل یا آزمایشگاه و ... را تصور نماید چرا که با روش های روز دنبا این مکان ها و محیط ها بصورت 3 بعدی طراحی شده و دانش آموز در قالب یک داستان با این مکان یا مبحث مورد نظر آشنا می شود. دانش آموز به نحوی غرق داستان می شود که بدون آنکه خود متوجه شود سنگین ترین مطالب درسی را به آسانی می آموزد.


اجی مجی دو خواهر و برادر عروسکی هستند که در این موسسه نقش دو دانش آموز را ایفا می کنند که در واقع نماینده دانش آموزان هستند که اجری نقش دانش آموز خجالتی و مجی نقش دانش آموز پرشور را ایفا می کند. تمام سوالاتی که ممکن است در ذهن دانش آموز شکل بگیرد توسط اجی مجی از استاد سوال میشود که این امر به درک بهتر مطالب کمک می کند.


. باید خاطرنشان شویم که در اجی مجی از بهترین روانشناسان کشور برای سناریو نویسی استفاده شده است و برای عروسک گردانی هم از حدود 20 نفر استفاده شده است. همچین در هر پایه از مدرسین زبده کشوری استفاده شده است. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات اجی مجی در انتهای این مقاله با شماره های مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید.


معلم های موسسه اجی مجی چه کسانی هستند؟

همانطور که قبلا هم گفته شد برای آموزش دروس از دروس زبده کشوری استفاده شده است تا دانش آموزان بتوانند از آموزشی جامع و کامل و بر اساس تکنولوژی های روز دنیا  استفاده کنند. برای تدریس دروس پایه اول ابتدایی از خانم مینا قجر استفاده شده است. ایشان دارای 10 سال سابقه تدریس در پایه اول ابتدایی هستند که همواره حضور پررنگی در جشنواره های استانی و کشوری بعنوان معلم و داور داشته اند. تدریس این پایه که بی شک مهم ترین پایه ابتدایی نیز تلقی می شود بصورت کاملا روان و داستانی است که برای اولین بار در این سطح و مقیاس پوشش کامل و جامع کل کتاب صورت گرفته است.


برای تدریس پایه دوم ابتدایی از خانم نرجس نوربخش استفاده شده که چندین سال در این زمینه فعالیت دارند که شاید بسیاری از شما از طریق فضای مجازی با آموزش های ایشان آشنایی داشته باشید. خانم نرجس نوربخش تمام دوره های روانشناسی را گذرانده و به خوبی با اختلالات یادگیری دانش آموزان آشناست همین امر سبب شده تا آموزش های ایشان بر اساس همین اختلالات صورت گیرد تا دانش آموز به راحتی مطالب را یاد بگیرد. ایشان بارها و بارها از داستان های مختلف استفاده می کنند که سبب می شود دانش آموز بدون آن که متوجه شود مراحل آموزش را با لذت و علاقه طی می کند. خانم نوربخش علاوه بر تدریس دروس سعی به آموزش آداب زندگی و آموزش کنترل خشم را دارد.


2


برای تدریس پایه سوم ابتدایی از خانم ریحانه رضایی استفاده شده است.


این پایه بعلت این که کم کم دانش آموزان از مرحله آموزش مقدماتی خارج می شوند و وارد مباحث مهم و کاربردی همچون جدول ضرب می شوند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. خانم رضایی مدرس جوان و پر انرژی سال سوم سعی کرده اند تمام  تدریس ها رو در دل داستان ها انجام دهند برای اولین بار در این مجموعه از کارتون آموزشی شهر ماهی ها استفاده شده است که تاثیر بسزایی را در روند آموزش دانش آموزان دارد. برای تمام بخش های تدریس سناریو های شاد و جذاب در نظر گرفته شده است تا دانش آموز بتواند بدون خستگی و با لذت مباحث را بیاموزد.


برای تدریس پایه چهارم ابتدایی از خانم فرزانه صدیقی استفاده شده است. ایشان نیز مانند سایر مدرسین این موسسه از معلمین بنام و نمونه کشوری هستند. از ویژگی های تدریس ایشان میتوان به تبدیل مفاهیم کتاب درسی به داستان های تصوری و متحرک، استفاده از سناریو های مختلف با کمک اجی مجی، تدریس در سطح ها و هوش های مختلف، حل همه دغدغه های درس ریاضی و همچنین استفاده از قطار اعداد برای آموزش ریاضی اشاره کرد. همچنین استفاده از شعرسازی و داستان سرایی متعدد در کنار آموزش شهودی از ویژگی های مهم است که جذابیت یادگیری این پایه را چندین برابر کرده است.


برای تدریس دروس سال پنجم و ششم چون حجم مطالب و همچنین تعداد دروس بیشتر از سال های قبل است از چند معلم برا آموزش استفاده شده است که همچون سایر مدرسین این موسسه دارای رزمه کاری پربار و سایقه درخشانی در امر آموزش هستند. تدریس کتاب اجتماعی و هدیه های آسمان توسط خانم مریم احمدپور انجام شده است. شاید این دروس در نگاه اول دروس بسیار آسانی تلقی شوند ولی با دقت در مورد هر یک از این دروس بخوبی مشخص می شود این دروس از درس های حفظی تلقی می شوند و نقش مدرس در علاقمند کردن دانش آموزان به این دروس بسیار مهم و غیر قابل انکار است. برای اولین بار در این پایه دروس متنی و حافظه ای با داستان و انیمیشن صورت گرفته است که سبب جذاب تر شدن آموزش و اشتیاق دانش آموز برای یادگیری شده است.


تدریس ریاضی پایه پنجم توسط خانم نیلوفر قهرمانی انجام شده است. هدف اصلی خانم قهرمانی آشتی دادن دانش آموزان با درس ریاضیو آموزش ریاضی به شکل داستانی و جذاب هست به نحوی که دانش آموز از آموزش ریاضی لذت ببرد. ویژگی های تدریس ایشان را می توان  آموزش ریاضی با خنده، روی خوش، خلاق و سرزنده دانست.


تدریس علوم پایه پنجم که یکی از دشوارترن دروس اینپایه است توسط زهرا بلیوند انجام شده است. از ویژگی های تدریس خانم بلیوند می توان به دوری از آموزش مطالب زائد، آموزش کامل و حتی فراتر از کتاب همچنین استفاده از تمام حواس بچه ها اشاره کرد. در این آموزش سعی شده  مهارت های اجتماعی نیز آموزش داده شود همچنین شیطنت های عروسک مجی تداعی گر محیط کلاس درس باشد.


تدریس فارسی سال پنجم توسط خانم اکرم دمیرچلی انجام شده است. خانم دمیرچلی هم جزو اساتید نمونه کشوری هستند که شاگر قیصر امین پور نیز بوده اند. هدف خانم دمیرچلی آموزش ادبیات با داستان های تصویری و بر اساس روانشناسی یادگیری و متناسب با روش های آموزش روز دنیاست به طوری که سبب افزایش لذت یادگیری و کاهش زحمت  درس خواندن شوند.


دروس سال ششم ابتدایی نیز توسط چندین مدرس تدریس می شودکه تدریس دروس مطالعات اجتماعی و علوم شش را خانم مریم احمدی، ریاضی خانم قهرمانی و فارسی ششم را ختم دمیرچلی برعهده دارند.


جهت استفاده از نمونه تدریس های اجی مجی میتوانید به سایت مرکزی موسسه اجی مجی ajjimajji.org مراجعه کنید.


20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان

موسسه اجی مجی برای دانش آموزان پایه ابتدایی یک شگفتانه بسیار ویژه یعنی دریافت 20 درصد کل دروس هر پایه بصورت رایگان در نظر گرفته است که این محصول شامل قسمت های مختلفی از هر درس برای آموزش بهتر دانش آموزان با روش های جهانی و آشنایی با شیوه و روش تدریس دروس در موسسه اجی مجی است که می تواند کمک شایانی در درک و یادگیری دروس ابتدایی داشته باشد. درضمن برای آشنایی کامل با دروس اجی مجی و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید به لیست قیمت محصولات اجی مجی مراجعه کنید و از تخفیف فوق العاده محصولات نیز بهره ببرید. همچین برای دریافت این محصول ویژه به صورت رایگان کافی است پایه تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما تماس بگیرند.


 3


از ویژگی های بارز این موسسه می توان به داشتن مشاوران و کارشناسان تحصیلی اشاره کرد که می توانند نقش مهم و غیر قابل انکاری را در پیشرفت دانش آموز شما ایفا کنند.


اگر می خواهید دانش آموزتان بهترین مسیر آموزشی را در پیش بگیرد، با کارشناسان و مشاورین تحصیلی موسسه اجی مجی تماس بگیرید:


برای دریافت محصولات اجی مجی  با تخفیف ویژه و ارتباط با مشاورین مجموعه می‌توانید از طریق شماره تماس های مرکزی اجی مجی اقدام کنید تا مشاورین ما به صورت کامل شما عزیزان را راهنمایی کنند.


021-66572045


021-66572046


021-66058258


021-66017397


منبع

(0) نظر

اهمیت آزمون های آزمایشی

اهمیت و روش تجزیه و تحلیل آزمون

بارها برای امتحان خود مطالعه کرده اید یا نخوانده اید و نتیجه دلخواه خود را نگرفته اید (برای گفتن شاید گاهی اوقات به این معنی باشد که به برخی از مباحثی که خوانده اید پاسخ نداده اید) و وقتی نتیجه لازم را نگرفته اید ، خوب گفت ، من احتمالاً کمتر خوانده ام و شما دوباره به مطالعه پرداختید و هیچ نتیجه ای نگرفتید. یا اینکه گفتید که من دیگر درس نمی خوانم ، اکنون که می خوانم ، فایده ای ندارد ، اگر فکر می کنم شما باید از همان ابتدا مکث می کردید که در این آزمون موفق شدید و نتیجه لازم را می گرفتید و باید کاری برای یکی شکسته

ممکن است بپرسید ، پس از عدم موفقیت در امتحان چه کاری انجام می دهیم؟ قبل از آن ، من می خواهم بگویم که چرا باید مثل این آزمایش ها روی شکست زندگی مکث کرد.

دلیل اصلی این است که ما می توانیم در شکست خود درس های بیشتری نسبت به پیروزی خود بیاموزیم ، و در این مورد خاص باید بگویم که تجزیه و تحلیل آزمون مهمتر از خود آزمون است. زیرا اگر کار ما فلج نشود ، همان اشتباه را تکرار خواهیم کرد. اما چگونه می توانیم اکنون ، پس از شکست ، چه در آزمون ها و چه در جای دیگر ، رفتار درستی داشته باشیم؟


تایید کنید

اول از همه ، به نظر من ، وقتی شرایط پیش نمی رود ، به جای انکار آن را بپذیرید. منظورم این است که نگویید: نه ، من امتحانم را خراب کردم یا آن را با بی احتیاطی یا هر کار دیگری انجام دادم ... اوضاع همان چیزی است که اکنون می بینید و اکنون باید وضعیت فعلی را ببینید و با آن روبرو شوید. البته به یاد داشته باشید که از آن طرف بوم نیفتاده اید که آنقدر ناراحت باشید که دیگر کاری نکنید. جای حسرت را ترک کنید و به یاد داشته باشید که با شروع نکردن دوباره ، ممکن است دوباره طعم شکست را نچشید ، اما فرصتی دیگر را از دست خواهید داد.


عدم موفقیت در کنکور از زبان دانشجو


دینامیت را زیر افکار غلط قرار دهید

این که فکر کنیم دنیا به پایان رسیده است ، بزرگنمایی در تلخی ناکامی است ، فکر کردن در غیر این صورت باید همه آزمون ها را خوب پشت سر می گذاشتید و هیچ درسی را خراب نمی کردید ، در غیر این صورت بچه بدی هستید. این تصورات غلطی است که باید با بلوغ بیشتری به آنها نگاه کنید و به یاد داشته باشید که همه افراد بزرگ در زندگی خود شکست می خورند. شکست های بزرگ فقط یک آزمایش است. شکست بخشی از روند رشد است

(0) نظر

آموزش ریاضی نهم فصل ششم

آموزش فصل 6 ریاضی نهم

در طول آموزش ریاضی نهم فصل ششم، شما با مباحثی مانند عبارات جبری و مفهوم وحدت‌‌‌‌، اتحاد و تجزیه و کاربردهای آن و در نهایت نابرابری و نابرابری آشنا خواهید شد. این فصل یکی از فصل‌‌‌های ساده فصل نهم آموزش ریاضی است که با کمی دقت و تمرکز به راحتی آن را فرا خواهید گرفت. پس با ما همراه باشید.

عبارت جبری: عبارتی است که از اعداد و متغیرهای مختلف تشکیل شده است.

یک جمله: عبارت جبری را که از دو قسمت متغیر و عدد تشکیل شده باشد و هیچ علامتی بین آنها وجود نداشته باشد‌‌‌‌، تک جمله می نامند. هر عدد واقعی یک جمله واحد است. زیرا متغیر آن صفر است.

اگر به تعبیری‌‌‌‌، حروف زیر رادیکال یا حروف مخرج یا حروف دارای قدرت منفی باشند؛ آن عبارت یک جمله نیست.

درجه اول جمله: قدرت یک متغیر را درجه آن جمله واحد می نامند.

جملات مشابه: به جمله ای که متغیر و قدرت هر متغیر کاملاً یکسان باشد‌‌‌‌، جملات مجرد مشابه گفته ‌‌‌‌می‌شود.

جمع و تفریق جملات مشابه: ضرایب جمله را با هم جمع و کم ‌‌‌‌می‌کنیم و متغیرها را در کنار آنها می نویسیم.

ضرب و تقسیم جمله: در ضرب ضرایب و متغیرها ضرب ‌‌‌‌می‌شوند و در تقسیم ضرایب متغیرها و متغیرها تقسیم ‌‌‌‌می‌شوند.

درجه چند جمله ای: ما بزرگترین درجه را نسبت به آن متغیر به عنوان درجه چند جمله ای در نظر می گیریم.

در ادامه می توانید پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

اتحادها

اتحاد جبری: اگر دو عبارت جبری به گونه ای باشد که برای تمام مقادیر مورد نظر برای متغیرها مقدار یکسانی داشته باشد‌‌‌‌، برابری جبری آنها را اتحاد می نامند. شما باید اتحادیه‌‌‌ها را در کتاب درسی پیدا کنید و آنها را حفظ کنید.

تجزیه عبارات جبری: نوشتن عبارت جبری به عنوان حاصل ضرب چندین عبارت دیگر را تجزیه می نامند.

روشهای تجزیه: تجزیه بندی یا استفاده از اتحاد از جمله روشهای تجزیه است که در زیر توضیح داده شده است.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

تجزیه: برای تجزیه‌‌‌‌، مراحل زیر را انجام می دهیم:

ما ب.م.م یا ضرایب را تعیین ‌‌‌‌می‌کنیم.

ما حروف مشترک را با توان کمتری انتخاب ‌‌‌‌می‌کنیم.

ما ب.م.م و توان‌های رایج را به عنوان تجزیه می گیریم.

تمام جملات را بر تجزیه عامل تقسیم کرده و پاسخ را در پرانتز بنویسید.

تحلیل اتحادیه مربع: در این روش تعداد جملات باید 3 باشد و جمله اول و جمله سوم باید ریشه دقیق داشته باشند.

تجزیه به کمک اتحاد جملات مشترک: در این روش تحلیل‌‌‌‌، تعداد جملات باید 3 جمله باشد‌‌‌‌، اما جمله اول و جمله سوم نباید ریشه دقیق داشته باشند.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

صرف به کمک اتحاد مزدوج: در تجزیه با کمک اتحاد مزدوج‌‌‌‌، تعداد جملات باید 2 جمله باشد و جمله‌‌‌های اول و دوم باید ریشه دقیق داشته باشند. همچنین بین جملات علامت منفی داشته باشید.

نامعادله

نابرابری: پاسخ‌‌‌های نابرابری مقادیر متغیری هستند که برای آنها نابرابری وجود دارد. به تمام پاسخهای نابرابر مجموعه پاسخ گفته ‌‌‌‌می‌شود. برای حل نابرابری باید به مواردی مانند موارد زیر تسلط داشته باشید:

اگر یک عدد نابرابر به اضلاع اضافه شود یا یک عدد کم شود‌‌‌‌، جهت نابرابری تغییر ن‌‌‌‌می‌کند. اگر اضلاع نابرابری در عدد مثبت ضرب یا در عدد مثبت تقسیم شود‌‌‌‌، جهت نابرابری تغییر ن‌‌‌‌می‌کند. اگر اضلاع نابرابری در عدد منفی ضرب یا در عدد منفی تقسیم شود‌‌‌‌، جهت نابرابری تغییر ‌‌‌‌می‌کند.

حل نابرابری: مانند معادله حل ‌‌‌‌می‌شود. تفاوت در این است که اگر در پایان نابرابری ضریب ناشناخته عدد منفی باشد‌‌‌‌، جهت نابرابری تغییر ‌‌‌‌می‌کند. در موارد نابرابری‌‌‌‌، ما به جای کلمه ≥ از نماد حداکثر ≥ و به جای کلمه حداقل از نماد حداقل استفاده ‌‌‌‌می‌کنیم.

در ادامه می توانید ادبیات حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

همانطور که می بینید‌‌‌‌، این فصل بسیار ساده و در عین حال مهم بود. اکنون زمان آموزش فصل نهم ریاضی ششم فرا رسیده است که بسیار مهم است.

(0) نظر

آموزش ریاضی نهم فصل دوم

 

در فصل قبل با حالت‌های مختلف یک مجموعه آشنا شدیم. در آموزش ریاضی نهم فصل دوم، ما می خواهیم به اعداد منطقی‌‌، اعداد واقعی‌‌، مقادیر مطلق و محاسبات تقریبی بپردازیم. این فصل از آموزش ریاضی نهم بسیار مهم است و شما باید بتوانید آن را به خوبی یاد بگیرید.

تعریف اعداد گویا: به هر عددی که به کسر تبدیل شود عدد گویا گفته ‌‌می‌شود. (باید صورت و مخرج یک عدد صحیح و مخرج صفر مقابل باشد). بین دو عدد منطقی تعداد نامحدودی از اعداد گویا وجود دارد.

جمع و تفریق اعداد کسری: باید مخرج مشترک را از کسرها بگیریم که بهترین مخرج مشترک همان ب.م.م مخرج است.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

ضرب اعداد کسری: فقط در ضرب می توان صورت را قبل از پاسخ با مخرج ساده کرد. سپس کسرها ضرب ‌‌می‌شوند و مخرج‌ها چند برابر ‌‌می‌شوند.

تقسیم اعداد کسری: با ضرب کسر اول در معکوس کسر دوم ؛ تقسیم ضرب ‌‌می‌شود.

مقایسه کسرها: برای مقایسه کسرها می توان از دو روش استفاده کرد:

 مخرج مشترک کسرها: ابتدا مخرج همه کسرها را برابر ‌‌می‌کنیم و سپس کسرها را با هم مقایسه ‌‌می‌کنیم.

 کسرها را به اعداد اعشاری تبدیل کنید: صورت را به مخرج تقسیم کرده و خارج قسمت را به دو رقم اعشار ادامه دهید.

یافتن کسر بدهکار بین دو عدد کسری: چندین روش وجود دارد که دو روش زیر است:

صورت‌ها و مخرج را با هم جمع ‌‌می‌کنیم.

ابتدا مخرج مشترک را می گیریم‌‌، سپس صورت و مخرج را در یک واحد بیشتر از تعداد مورد نیاز ضرب ‌‌می‌کنیم.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

نحوه تبدیل کسرها به اعداد اعشاری:

اعداد اعشاری محدود یا متناهی: اگر باقیمانده فرم را با مخرج صفر نشان دهیم‌‌، آن کسر متناهی نامیده ‌‌می‌شود. اگر عامل 2 و 5 در مخرج مخرج نباشد‌‌، آن کسر بسته ‌‌می‌شود.

اعداد اعشاری متناوب ساده: اگر در تقسیم صورت روی مخرج کسر خارج از قسمت عددی تکرار شود‌‌، به آن متناوب ساده گفته ‌‌می‌شود.

اعداد اعشاری متناوب مرکب: اگر در تقسیم صورت روی مخرج کسر خارج از قسمت بعد از اینکه یک یا چند رقم اعشار به ارقام تکراری رسید‌‌، کسر متناوب مرکب نامیده ‌‌می‌شود.

در ادامه می توانید دینی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

اعداد مبهم یا اصم: به اعدادی که رقم اعشار آنها نامحدود است و دوره ای ندارند‌‌، اعداد مبهم گفته ‌‌می‌شود. که این مجموعه را با Q نشان می دهد. یک عدد مبهم بین دو عدد بی نهایت وجود دارد.

اعداد واقعی: جامعه مجموعه ای از اعداد منطقی است و اعداد مبهم مجموعه ای از اعداد واقعی است. این مجموعه با R نشان داده ‌‌می‌شود.

نمایش اعداد واقعی در محور: از آنجا که اعداد واقعی شامل اعداد منطقی و مبهم هستند‌‌، نمایش این اعداد یک خط مداوم است. اگر علامت نابرابر علامت سرکشی دارد‌‌، یک دایره محکم قرار می دهیم و برای یک علامت سرکش‌‌، یک دایره خالی قرار می دهیم.

در ادامه می توانید زبان حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

مقدار مطلق: فاصله نقطه نمایش عددی مانند a از مبدا مختصات مقدار مطلق a و ما آن را می نامیم |a| نشان دادن

خواص ارزش مطلق:

مقدار مطلق یک عدد مثبت برابر با خود عدد است.

مقدار مطلق صفر برابر با صفر است.

مقدار مطلق یک عدد منفی برابر با تقارن آن عدد است.

(0) نظر

اجی مجی

اجی مجی بهترین راهکار آموزش دروس ابتدایی

مهمان ناخوانده جهان ، ویروس کرونا ، از بدو ورود همه چیز را تحت تأثیر قرار داده است و مسئله آموزش نیز از این قاعده مستثنی نبود. والدین همچنین بسیار نگران تحصیل فرزندان خود هستند. اما بیشتر آسیب ها در زمینه آموزش می تواند ناشی از آموزش داوطلبان ابتدایی باشد زیرا این اولین آموزش است که دانش آموزان یاد می گیرند و کسی که از ابتدا نمی تواند خوب یاد بگیرد تأثیر آن را تا پایان می بیند و اینجاست که معنای عبارت "پیشگیری قبل از درمان" بارزتر می شود. امروز ما در خبرگزاری تابناک بهترین راه حل برای آموزش دروس ابتدایی یعنی تدریس با سایت مرکزی اجی مجی را به شما معرفی می کنیم که با کمک آن از تدریس دروس ابتدایی از کلاس اول تا کلاس ششم راحت می شوید. . توصیه می کنم برای دریافت هدیه ای به ارزش 200000 تومان به صورت رایگان از موسسه اجی مجی ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

چرا باید آموزش دبستان را جدی بگیریم؟

همانطور که در بالا ذکر شد ، تحصیلات ابتدایی در مقایسه با سایر پایه ها بسیار مهم است و دانش آموزی که تحصیلات کافی در این کلاس را نداشته باشد ، ممکن است آسیب جبران ناپذیر و تأثیر آن بر دیگران وارد شود. حتی به بخشهای دبیرستان مراجعه کنید.

مهم نیست که دانش آموز کلاس اول است یا کلاس ششم. با توجه به اینکه دروس هر پایه مربوط به سالهای گذشته است ، خصوصاً در دروس مانند ریاضیات و علوم ، اگر دانش آموز مطالب را به خوبی یاد نگیرد ، جبران آن بسیار دشوار یا حتی غیرممکن است.

مشکلات یادگیری حتی در زمان کنکور نیز دیده می شود. طبق آماری که سازمان سنجش اعلام کرده هر ساله حدود نیمی از داوطلبان کنکور در درس ریاضیات درصد منفی می گیرند و به نقل از همان سازمان می توان گفت شخصی که در دوره صفر درصد می گیرد یعنی که او تربیت نشده است. شخصی که درصد منفی می گیرد به معنای اشتباه آموختن آن درس است ...

آموزش از طریق برنامه شاد

یک راه حل که در طول کرونا مورد توجه آموزش و پرورش قرار گرفت ، راه اندازی یک سیستم شاد بود. در این سیستم ، معلم و دانش آموز به طور مجازی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند و آموزش به صورت آنلاین انجام می شود.

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرگری

در سالهای اخیر ، اهمیت آموزش مبتنی بر فن آوری مدرن مورد استقبال گسترده قرار گرفته است و روشهای سنتی آموزش با استفاده از تخته سفید و روشهای کلاسیک به تدریج منسوخ می شوند. دلیل این امر تأثیر آموزش با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی است که ده ها بار یادگیری را آسان تر و لذت بخش تر می کند.

تدریس با استفاده از انیمیشن و تصویرسازی به دانش آموز کمک می کند که دیگر نیازی به حفظ کامل نداشته باشد و این بار به جای حفظ مطالب ، می تواند آن را درک کند و با استفاده از این سبک آموزشی می تواند مطالب را تجزیه و تحلیل کند. .

دلیل این امر مربوط به نیمکره های مغز است. مطالبی که دانش آموز با کمک حفظ می آموزد وارد نیمکره چپ مغز می شود ، جایی که بیشتر آنچه برای شخص اتفاق می افتد در همان نیمکره قرار دارد ، اما ماده ای که بصورت شهودی مشاهده می شود ، یعنی با استفاده از تصویر ، وارد خواهد شد نیمکره راست مغز ماندگاری این نیمکره چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ مغز است.

اما تاکنون اولین و تنها مجموعه ای که به کمک انیمیشن و تصویرگری آموزش مقدماتی را آموزش داده است ، موسسه اجی مجی است که در این سطح نیز یک شاهکار در زمینه آموزش است.

معرفی موسسه اجی مجی به عنوان بهترین روش تدریس دروس مقدماتی

اجی و ماجی دو خواهر و برادر عروسکی هستند که در آموزش دروس ابتدایی توسط بهترین معلمان این سطح در کشور حضور دارند و سبک جدیدی از آموزش را به دانش آموزان ارائه داده اند.

اجی ماجی به والدین دانش آموزان ابتدایی کمک می کند تا بدون هیچ نگرانی از بهترین شیوه تدریس در کشور لذت ببرند و دیگر نگران مشکلاتی مانند ویروس کرونا یا آموزش الکترونیکی نباشند زیرا برای اولین بار در آموزش بهترین فن آوری های روز دنیا از جمله AR ، VR و 3D استفاده می شود.

در آموزش و پرورش آجی ماجی از اصول کامل روانشناسی استفاده شده است و نه تنها آموزش و آموزش به دانش آموز ارائه شده بلکه روشهایی نیز وجود دارد که دانشجویان درونگرا و برونگرا می توانند از این اصول برای ارتقا مهارتهای اجتماعی خود استفاده کنند.

اما موسسه اجی و ماجی چه ویژگی هایی دارد که باعث محبوبیت آن شده است؟

مهمترین ویژگی مجموعه های اجی و مجی آموزش بصری با انیمیشن است. حرف آخر خوب کار شده است. به عنوان مثال ، در روش های معمولی برای درس ادبیات ، مدرس می گوید "من داستان را می گویم ، تو تصور می کنی" ، اما در مجموعه آموزشی ، اجی و مجی مدرس می گوید "من داستان را برای شما می گویم" ، و این ویژگی معنی محتوای مغز استخوان. دانش آموز تزریق می شود و دیگر نیازی به حفظ ندارد و نتیجه آن فراموش نشدن مطالب است.

یکی دیگر از ویژگی های عالی اجی و مجی آموزش جذاب در این مجموعه است و دانش آموز دیگر به عنوان یک وظیفه به درس های خود نخواهد رفت بلکه با جذابیت تدریس از تدریس لذت خواهد برد. لازم به ذکر است که در آجی مجی از بهترین روانشناسان کشور برای فیلمنامه نویسی و حدود 20 نفر برای نمایش عروسکی استفاده شده است و معلمان اجی و ماجی در هر پایه بهترین معلمان کشور بوده اند.

معلمان موسسه اجی و ماجی چه کسانی هستند؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ، بهترین معلمان کشور در هر پایه برای تدریس دروس انتخاب شده اند. به عنوان مثال ، در تدریس کلاس اول دبستان اجی و ماجی ، از خانم مینا قاجار که 10 سال سابقه تدریس در این کلاس را دارد ، استفاده شده است و توانسته در جشنواره های مختلف مقام اول آموزش و پرورش را کسب کند. همچنین خانم مینا قاجار با تجربه گسترده خود در زمینه آموزش ، اولین آموزش ابتدایی را که بدون شک مهمترین قسمت آموزش دانش آموز است ، به ساده ترین و روان ترین شکل ممکن ارائه داده است.

خانم نرجس نوربخش همچنین تدریس کلاس دوم ابتدایی اجی و ماجی را بر عهده دارد و یکی از بهترین معلمان کشور است که سالها در فضای مجازی دوره های تدریس را می گذراند و به "خانم ایجاز" معروف است. خانم نوربخش سالها دروس روانشناسی را گذرانده و از این نظر کاملاً با سایر معلمان کلاس دوم متفاوت است. این همان چیزی است که این معلم را از ناتوانی های یادگیری آگاه می کند و به فرزندان شما کمک می کند تا این دروس اساسی را بسیار یاد بگیرند. خانم نوربخش علاوه بر آموزش های ویدئویی محصولات ابتدایی دوم اجی و ماجی ، کتاب های آموزشی نیز ارائه می دهد که به انواع هوش و اختلالات یادگیری در همان کتاب ها توجه دارد و هر رنگ و متنی که استفاده می کنند مختص خود است. دلایل روانشناختی آن را دارد

سومین دوره ابتدایی اجی و ماجی نیز به عهده خانم مینا رضایی است. شاهکار خانم رضایی در آموزش سال سوم آموزش بصری با کمک موسسه اجی مجی و همچنین قصه گویی و انرژی مثبت این معلم نمونه ای ملی است. در کلاس سوم ابتدایی ، دروس به تدریج از حالت ابتدایی خارج می شوند و به مفاهیم مهمی مانند جدول ضرب در درس ریاضی می رسند که این مسئله برای دانش آموزان مشکل ساز است ، اما با تکنیک هایی که خانم رضایی انجام داده است ، یادگیری این موارد موضوعات بسیار مهم بسیار ساده شده است. .

معلم کلاس چهارم اجی مجی نیز توسط خانم فرزانه صدیقی انجام می شود. خانم صدیقی ، مانند سایر معلمان اجی مجی ، یکی از بهترین معلمان کشور در دوره های آموزشی است. در مصاحبه ای با خانم صدیقی ، از او سوالی در مورد رسالتش در زندگی پرسیده شد و پاسخ شگفت انگیز آنها این بود که یک تأثیر ماندگار باقی بگذارند ، که این همان آموزش چهارم ابتدایی اجی مجی و دادن انرژی مثبت در "این بین است" آموزش دانش آموزان خانم صدیقی ویژگی جذابی در آموزش استفاده از شعر و داستان سرایی همراه با آموزش بصری است که جذابیت یادگیری این پایگاه را چند برابر کرده است.

اما به دلیل تعداد دوره های سال پنجم ابتدایی ، تدریس در این کلاس و همچنین کلاس ششم توسط چندین معلم انجام شده است که مانند سایر معلمان از رزومه و سوابق درخشانی برخوردار هستند. دروس اجتماعی و هدایای آسمانی سال پنجم توسط خانم مریم احمدپور تدریس شده است. دو درس مطالعات اجتماعی و هدیه های بهشت ​​در وهله اول ممکن است بسیار آسان به نظر برسد ، اما در اصل اینطور نیست و خانم احمدپور بسیار تلاش کرده است تا این دو درس را به راحت ترین شکل ممکن و با جذابیت فراوان دانش آموزان. این دو درس را یاد بگیرید.

ریاضی پنجم که بسیار مهم و بسیار مهم است توسط خانم نیلوفر قهرمانی مدرس این دوره و همچنین معلم نمونه کشور تدریس شده است. است.

علوم پنجم هم در کنار ریاضی از نظر دانش آموزن سخت ترین دروس سال پنجم ابتدایی می‌باشند. تدریس علوم پایه پنجم توسط دبیر توانمند و با تجربه خانم زهرا بلیوند انجام شده است. با تدریسی که از سوی خانم بلویند ارائه شده به معنای واقعی دانش آموز با تمام وجود می‌تواند مفاهیم را درک کند.

فارسی سال پنجم هم توسط خانم اکرم دمیرچلی انجام شده است. خانم دمیرچلی هم جزو اساتید نمونه کشوری در حوزه ادبیات و فارسی ابتدایی بوده اند و این درس شیرین که البته یادگیری آن برای دانش آموزان سخت بوده است را به ساده ترین شکل ممکن انجام داده اند.

مدرسین دروس ششم اجی مجی هم مانند سال پنجم توسط چندین مدرس از جمله خانم مریم احمدی که تدریس مطالعات احتماعی و علوم ششم را به عهده دارند و نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی پایه ششم هستند، تدریس فارسی ششم هم مانند فارسی پنجم توسط خانم اکرم دمرچلی انجام شده است که تمامی این افراد جزو مدرسین برتر کشوری بوده اند و سال ها سابقه درخشان در زمینه تدریس این دروس داشته اند و البته مبتکرین آموزش شهودی و داستان سرایی دروس در این پایه می‌باشند.

تدریس های جذاب هر مدرس را از طریق نمونه تدریس های اجی مجی از طریق سایت مرکزی اجی مجی می‌توانید مشاهده کنید تا با تفاوت آموزش شهودی در این مجموعه با سایر تدریس آشنا شوید.

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی به صورت رایگان

مجموعه اجی و مجی برای دانش آموزان ابتدایی یک هدیه ویژه هم دارد که به شدت در یادگیری و همچنین آشنایی با تدریس های این مجموعه تاثیر دارد . مجموعه اجی و مجی یک پنجم کل آموزش های هر پایه معادل 20 درصد محتوای آموزشی خود را برای دانش آموزان ابتدایی به عنوان هدیه ارائه می‌دهد. اما نکته حائز اهمیت این است که این بیست درصد رایگان اجی و مجی مختص یک درس خاص نیست بلکه از تمام دروس موجود در هر پایه انتخاب شده است و یک امتیاز بسیار ویژه برای دانش آموزانی است که به دنبال پیشرفت و افزایش قدرت یادگیری هستند. درضمن برای آشنایی کامل با دروس اجی و مجی و دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید به لیست قیمت محصولات اجی مجی مراجعه کنید و از تخفیف فوق العاده محصولات نیز بهره ببرید. هدیه اجی مجی به مدت محدود ارائه می‌شود و برای دریافت این هدیه ارزشمند کافی است پایه تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما تماس بگیرند.

نام برخی از مشاوران موسسه آجی و ماجی

امتیاز ویژه ای که به همراه محصولات اجی مجی به دانش آموزان ابتدایی اعطا می شود ، پشتیبانی از مشاوران اجی مجی است. با پشتیبانی ارائه شده توسط مشاوران ، دانش آموز دیگر تنها نیست و همچنین می تواند از راهنمایی های پشتیبانی بهره مند شود.

اگر می خواهید دانش آموز شما بهترین مسیر آموزشی را طی کند ، با کارشناسان و مشاوران علمی موسسه اجی مجی تماس بگیرید:

خانمها: مریم فرضی ، حدیث قمری ، تانیا عزیزی ، شیدا کبیر عبادی ، سنایی جعفری

آقایان: میلاد خدایی ، شایان مامندی ، سالار احمدی ، محسن احمدی آذر

مشاوران موسسه پس از شنیدن سخنان شما ، بهترین راه حل ها را برای آموزش فرزندان شما به شما ارائه می دهند.

برای دریافت محصولات اجی مجی با تخفیف ویژه و تماس با مشاوران مجموعه می توانید از طریق شماره های تماس مرکزی اجی مجی اقدام کنید تا مشاوران ما بتوانند شما عزیزان را کاملا راهنمایی کنند.

021-66058258

021-66572045

021-66572046

021-66017397

 

منبع

(0) نظر

افزایش انگیزه در دوران کنکور

بی انگیزگی بزرگترین آفتی است که این روزها بیشتر داوطلبان کنکور سراسری با آن دست و پنجه نرم می کنند. انگیزه اشتیاق است که ما را به حرکت وا می دارد و هیچ تعدی به خود را مانعی بزرگ و غیر قابل عبور نمی دانیم. انگیزه ما دقیقاً همان چیزی است که به خودرو دامن می زند. و این ما هستیم که باید به دنبال افزایش انگیزه برای کنکور باشیم و روز به روز حرکتی برای تقویت این نیرو در خود انجام دهیم. اگر شما نیز مانند اکثر کارگران معدن این روزها به دلایل مختلف انگیزه لازم را ندارید ، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. ما به شما راه حل هایی ارائه می دهیم که انگیزه شما را برای کنکور سراسری افزایش می دهد.


 


بی انگیزگی در کنکور دلایل مختلفی دارد

 


بی برنامه بودن


برنامه ریزی نشده شاید در نگاه اول دلیل خوبی برای بی انگیزگی ما در کنکور باشد ، اما اگر به نتایج پیش بینی شده برای پیشرفت غیر برنامه ریزی شده برای ما نگاه کنیم ، خواهیم دید که این یکی از ارکان اصلی است. برای از بین بردن انگیزه هر شخصی در هر مرحله از زندگی. تصور کنید که شما یک کارمند هستید و شما و همسرتان ، پس از محاسبه و رزرو ، تصمیم گرفتید مقداری از پول ماهانه خود را برای خرید خانه پس انداز کنید ، اما اگر برنامه ای برای این کار ندارید و اصول را رعایت نمی کنید ، می توانید نتیجه درست را کسب نکنید و روز به روز از خرید خانه دور خواهید شد و از طرف دیگر سرگرمی معمول زندگی را از دست خواهید داد و حتی نمی توانید پس انداز قابل توجهی داشته باشید. برنامه ریزی در هر مرحله از زندگی مهمترین عنصر موفقیت است. به عنوان مثال ، در کنکور سراسری ، داشتن یک برنامه به افکار شما جهت می دهد و به شما امکان می دهد مسیر درست را طی کنید.


 


بسیاری از درس ها و سردرگمی ها برای روزهای آینده


این یکی از پیامدهای مطالعه بدون برنامه است. به یاد داشته باشید که داشتن 12 ساعت شبانه روز کتاب جلوی شما دلیل پذیرفته شدن در یک رشته و دانشگاه خوب نیست. بسیار خوب است که شما تلاش می کنید ، اما این تلاش ها باید در مسیر درست باشد تا به یک نتیجه ایده آل برسید. طبیعتاً عدم برنامه ریزی باعث می شود که نتوانیم به خوبی هر یک از مباحث را مطالعه کنیم ، آنها را به موقع آزمایش و بررسی کنیم. این جمع شدن موضوعات باعث سردرگمی روزهای آینده خواهد شد. همانطور که در اینجا اشاره کردیم ، به نتایج فقدان برنامه ریزی استاندارد و اصولی پی بردیم و تأثیر آن را در از بین رفتن انگیزه شما عزیزان دیدیم.


نتیجه نگیرید


هر کس انتظار دارد برای کاری که انجام می دهد نتایج قابل توجهی کسب کند. این فقط برای کنکور سراسری صدق نمی کند. به عنوان مثال ، افرادی که دارای اضافه وزن هستند انتظار دارند پس از مدتی مقداری از اضافه وزن خود را در رابطه با رژیم غذایی و فعالیت های ورزشی و وزن مورد نظر خود را در مدت زمان مشخص طبق برنامه جبران کنند. بیا اما اگر در پایان ، بعد از همه سختی هایی که قرار است تحمل کنند ، نتایج خوبی کسب نمی کنند ، روحیه خود را از دست می دهند و دیگر انگیزه ادامه این رژیم های سخت را نخواهند داشت. برای شما نیز همین مسئله وجود دارد ، کاملاً طبیعی است که انتظار داشته باشید در امتحانات ساختگی یا بقیه امتحاناتی که در مدرسه می گیرید با توجه به ساعاتی که می خوانید نتیجه خوبی بگیرید و برعکس ، اگر این اتفاق نیفتد و شما نمی توانید نتیجه بگیرید آنچه را می خواهید بگیرید ، ناامید خواهید شد و دیگر انگیزه امتحان را نخواهید داشت.

(0) نظر

قرابت معنایی حرف آخر

بررسی تخصصی قرابت معنایی استاد محسن منتظری

از مهم ترین و سخت ترین بخش های ادبیات فارسی می توان به قرابت معنایی اشاره کرد. بخشی که همیشه با آن مشکل داشتم و نهایتا به یک الی دو سوال آن می توانستم پاسخ دهم در حالی که بقیه سوالات می ماند و درصد ادبیات من به شدت افت پیدا میکرد. روش خاصی هم نبود تا بتوانم طبق آن پیش بروم شاید نبود یک منبع خوب به شدت به چشم می زد. ولی متاسفانه آنطور که باید با منابع آشنایی نداشتم و این عامل ضعف من بود. منبعی که بتواند به من بیاموزد چطور میشود به 9 سوال قرابت معنایی به درستی پاسخ داد اما امروزه قرابت معنایی حرف آخر با پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا با 4 الگو به همه سوالات پاسخ می دهد.

قرابت معنایی همیشه دارای پیچیدگی های خاص خودش بود. باید هم شعر را درک می کردیم هم مفهوم آن را در نهایت به یک جواب درست دست پیدا می کردیم و این کاری بسیار دشوار محسوب میشد و هنوز هم سخت محسوب می شود به خصوص اگر یک داوطلب در این درس یا مبحث ضعیف بوده و یا از آن متنفر باشد.

قرابت معنایی را می توان به سادگی یاد گرفت به شرطی که دارای منبعی خوب و توانا بود که هم داوطلب را از درس خسته نکند و هم از آن زده نشود پس باید دارای استادی با توانایی بیان بالایی این درس را به داوطلبان خود بیاموزد.

معرفی پکیچ قرابت معنایی حرف آخر نظام جدید

استاد محسن منتظری در این پکیج برای بهتر یاد گرفته شدن مطالب از تصاویر بسیار جالب و جذاب استفاده کرده اند و از روش انیمیشن و الگوسازی برای تدریس بهتر مطالب بهره برده اند که باعث می شود مخاطب یا همان داوطلب به آن تدریس جذب شود و تا انتها و بدون خستگی آن را دنبال کند.

پکیج قرابت معنایی حرف آخر نظام جدید با استفاده از 4 الگو رسیدن به درصد 36 را برای شما امکان پذیر ساخته است فقط تلاش شما را می طلبد و تمرکز کافی برای گوش سپردن به تداریس استاد. همچنین استاد منتظری برای اینکه کار شما را برای نوشتن مطالب راحت کند در کنار 4 حلقه دی وی دی یک کتاب کار هم وجود دارد که تمامی تداریس ایشان در آن جزوه آمده و شما دیگر نیازی به نوشتن نخواهید داشت و به قول معروف سراپا گوش می شوید تا مطالب را یاد بگیرید.

قرابت معنایی حرف آخر طی 9 ساعت تدریس شده و شما در کمتر از یک هفته و اختصاص دادن تایمی بسیار کم می توانید به همه مطالب آن مسلط شوید.

در ادامه می توانید پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی نظام جدید ، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

معرفی استاد محسن منتظری/ استاد ادبیات  حرف آخر

استاد محسن منتظری کارشناس گروه توسعه آموزش و مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور هستند. ایشان همچنین کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش و کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش در وزارت نیرو بودند.

 

 

یک مثال از تدریس استاد محسن منتظری

استاد منتظری معتقدند که درست است قرابت فرمول ندارد ولی یکسری روش هایی موجود است که سبب می شود شما بتوانید خود را قوی تر سازید. اولا که با دیدن بیت نباید بترسید و آن را بخوانید بعد از این که یک بار آن را خواندید وزن آن را بیابید یعنی ببینید که از ریتم خارج شده یا می توان با یک ریتم آن را خواند سپس مفهوم آن را به شما آموزش می دهند.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

ما مشاورین موسسه حرف آخر طبق دی وی دی های تهیه شده برنامه ای مطابق شرایط شما تهیه نموده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا برنامه و نظم این مباحث را مطالعه کرده و به پیشرفت در این درس و تمامی درس ها دست پیدا کنید. ما برای شما پرونده درسی تشکیل داده و از شما تعیین سطح خواهیم گرفت تا با کیفیت ترین برنامه مدنظر و مطابق شرایط علمی شما تهیه شود. در این برنامه ریزی تست هایی که قرار است با این پک کار شود هم به شما گفته خواهد شد و به اصطلاح همه چیز تحت کنترل است.

در ادامه می توانید پکیج کامل رشته ریاضی حرف آخر نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

نظرات داوطلبان در مورد پکیج قرابت معنایی حرف آخر

یکی از داوطلبان گفتند که استاد منتظری باعث شدند ایشون قرابت معنایی را یاد بگیرند و تقریبا چیزی از آن را نمی دانستند. بسیاری از دوستان بابت تصویرسازی هایی که با توجه به اون ها یادگیری برای داوطلب بسیار ساده شده را بسیار می پسندند و از آن رضایت کامل دارند و البته اکثر داوطلبین که در این درس و مبحث به موفقیت رسیده اند خود را مدیون استاد می دانند و به این نکته اشاره می کنند که تدریس استاد منتظری سبب شد تا مطالب هیچ جوره از ذهنشان بیرون نرود و آن ها را در زمان کنکور یاری کند.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

چرا پکیج قرابت معنایی حرف آخر را باید بخریم؟

استاد منتظری تعداد بی شماری تست های سراسری و تالیفی حل می کنند و تک تک گزینه های صحیح و غلط را بررسی خواهند کرد پس دیگر نگرانی ای از بابت نحوه حل کردن تست ها نخواهید داشت کافی است به دقت روش ایشان را اجرا کرده و تست بزنید.  آموزش به بیانی کاملا ساده و روان می باشد و کسانی که در این بخش دچار سردرگمی هستند به راحتی با بیان شیوا و لهجه های فوق العاده بامزه ایشان به خوبی می توانید این مبحث را بیاموزید. این پکیج می تواند برای تمامی افراد بهترین نتیجه را به ارمغان بیاورد چرا که هم فراموش نمی شود هم کامل است هم... با ما در ارتباط باشید.

 

(0) نظر

موسسه اجی مجی

آجی ماجی داستان یک خواهر و برادر به همین نام (دو شخصیت عروسکی) است که همگی نقش مهمی در آموزش در دوره ابتدایی دارند. در دی وی دی Azi Maji ، از بهترین معلمان کشور برای تدریس با Azi Maji استفاده شده است. از جمله این معلمان می توان به خانم های مینا قزار و خانم نوربخش اشاره کرد.

دی وی دی آسان
دی وی دی آسان


خانم مینا قاجار یکی از بهترین معلمان کشور برای کلاس اول دبستان و خانم نوربخش نیز بهترین و با استعداد ترین معلم کلاس دوم کشور هستند که با هوشمندی و دانش خود آسان ترین کار را برای دانش آموزان آموخته اند. در ویدئوی زیر ، بخشی از ایجاد پشت صحنه DVD دیجیتال Ajay Majhi و تلاش هایی که برای ساخت آنها انجام شده است را مشاهده می کنید.


چرا باید از مدرسه ابتدایی آجی ماجی برای آموزش استفاده کنیم؟
جمله ای که بارها و بارها می شنویم این است که "پیشگیری بهتر از درمان است". همه ما برای فرزندانمان آرزو می کنیم ، مانند رویای پزشک یا مهندس شدن. اما در سال های اخیر ، حتی در دانشگاه ها ، ما با افرادی کار کردیم که مشکلات اساسی دارند و چیزهای ساده ای نمی دانند.

بسته بندی آسان
بسته بندی آسان


بنابراین اینجاست که مشکل پیشگیری مطرح می شود و دانش آموزان دبستانی که از این پس درس ها را به خوبی می آموزند ، تحصیلات خود را در آموزش عالی ، از جمله دوره متوسطه اول و متوسطه ادامه می دهند ، "دانش آموز شما از ابتدا ضعیف است Is "با این عبارت مواجه نخواهد شد. و از طرف دیگر ، این یادگیری برای او لذت بخش ترین کار خواهد شد و حتی یکی از سرگرمی های او محسوب می شود و همه این کارها با اجی و ماجی انجام می شود.

چه مبانی در دبستان اجی و ماجی گنجانده شده است؟
اجی و ماجی ابتدایی
اجی و ماجی ابتدایی
دبستان اجی و ماجی شامل تمام مقاطع ابتدایی سطح ابتدایی ، یعنی دبستان تا سال ششم است. مهمترین مزیت بسته اجی و ماجی ، آموزش کم و از طرف دیگر لذت بخشی است ، به این معنی که دانش آموز دیگر چیزی را به خاطر نمی آورد و با کمک مضامین و ماجی به طور کامل با مفهوم و انیمیشن یاد می گیرد. نتیجه این آموزش از آجی و ماجی کسب بهترین نمره امتحان است و دانش آموز آمادگی کامل برای ورود به سطح بالاتر را دارد و در نتیجه رقابت سالم تر و صحیح تر است.


موسسه اجی مجی

(0) نظر

پاسخ تمرین های عربی هفتم

جواب تمرینات عربی هفتم

زبان عربی هفتم یکی از دروس است که آخرین انتخاب دانش‌آموزان برای مطالعه است. دانش آموزان فکر می‌کنند که نمی توانند جواب تمرینات عربی هفتم را پیدا کنند. و مگر اینکه مجبور شوند‌، نزد این درس نمی‌روند. و به طور طبیعی باعث کاهش نمره و افت می‌شود. زبان عربی یکی از دروسی است که دارای مجموعه ای از پیچیدگی‌‌ها است که تنها با تمرین مکرر قابل درک است.

با این حال ، ما یک راه حل منحصر به فرد برای شما ارائه می دهیم ، لطفاً با این مقاله همراه باشید تا بیاموزید چگونه در مدت زمان کوتاه جواب تمرین عربی هفتم را پیدا کنید و اولین نکته را بدست آورید اگر شما از آن دسته دانش آموزانی هستید که در حین تدریس معلم را متمرکز نمی کنید و می خواهید در خانه عربی یاد بگیرید و در برابر عملکرد او سکوت کرده و واکنش نشان دهید ، لطفا تا پایان این مقاله با ما باشید.

جواب تمرینات فصل اول عربی هفتم

اولین درس هفتم عربی در مورد اسامی به اعداد واحد ، جمع و جمع می پردازد و همچنین انواع اعداد جمع را مورد بحث قرار می دهد. اولین تمرین کتاب در صفحه 2 این است که شما باید عبارات نوشته شده را به فارسی با توجه به معنی جدول تفسیر کنید.

در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

درس دوم عربی هفتم

در این فصل ، شما بسیاری از کلمات سوال را یاد می گیرید و در مورد آنها بیشتر می خوانید. در صفحه اول درس دوم عربی هفتم ، چند کلمه و معنی آنها نوشته شده است ، بر این اساس باید عبارت پایین صفحه فارسی را توضیح دهید.

جواب تمرین‌های فصل 3 عربی هفتم

این فصل به دو قسمت تقسیم شده است که در آن دو کلمه سوال "این" و "کم" آموزش داده شده است. شکل ساده اعداد 1 تا 12 نیز یکی از مباحث مطرح شده در این فصل است. همانطور که می دانید ، این فصل بسیار ساده است و از طریق تمرین بر آن مسلط خواهید شد.

همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

درس چهارم عربی هفتم

این فصل شامل مکالمه ای بین دو نفر است که در آن کلمات دروس قبلی مرور می‌شود.

در صفحه اول فصل 4 عربی هفتم‌، جدول اول کلمات فصل ارائه شده و سپس معنای مکالمه به زبان فارسی از شما پرسیده می‌شود.

 

پاسخ تمرین‌های فصل 5 عربی هفتم

برای خواندن و ترجمه صحیح ، افعال منفرد زمان گذشته را در متن و تمرین های این فصل بیاموزید. اما در صفحه اول ، همانند فصل های قبلی ، جدول کلماتی وجود دارد که برای اینکه بتوانید به عبارات مربوطه پاسخ دهید ، باید بر معنی آن تسلط داشته باشید.

در ادامه می توانید لیست قیمت محصولات حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند، مشاهده بفرمایید.

فصل 6 از عربی هفتم

متن درس حاوی مکالمه مادر و پسر است که شامل تعدادی جملات حکیمانه نیز می شود. بخش قوانین فعل مفرد زمان گذشته سوم شخص را بررسی می کند.

پاسخ تمرینات فصل 7 از عربی هفتم

این درس بیشتر در مورد دوره های قبلی است ، به ویژه قوانین زمان گذشته ، اما همچنین در این فصل شما کمی درباره نحوه انکار فعل زمان گذشته یاد خواهید گرفت.

برای خواندن مقاله کامل و دسترسی به پاسخ های تمرین 7 به زبان عربی ، باید به لینک ارسال شده مراجعه کنید.

می توانید کامل مقاله را در سایت مرکزی حرف آخر مطالعه بکنید.

 

(0) نظر

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی

دوران ابتدایی مهم ترین نقش در مورد یادگیری دانش آموز را ایفا می کند چرا که برای اینکه یک فرد بتواند تا زمان مرگش بنویسد نیاز به این دارد که خواندن و نوشتن را به خوبی بداند. اما در این روزها که همه جهان و همچنین کشور ما درگیر کرونا می باشد یادگیری با چالش روبه رو شده و تمامی دانش آموزان به خصوص ابتدایی ها و والدین شان را درگیر کرده است. والدین واهمه دارند و برای آموزش فرزندان شان نگران هستند اما راه حل چیست؟


معرفی اجی مجی به عنوان بهترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی

فهرست سرفصل ها

چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟

مشکلات اپلیکیشن شاد

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار

معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی رایگان است

چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟

پیشنهاد امروز


yektanet-logo-sign

Panasonic KX-TG2721 فقط ۱,۰۲۷,۰۰۰ تومان

Panasonic KX-TG2721 فقط ۱,۰۲۷,۰۰۰ تومان


ابتدایی حکم مهم ترین دوره آموزشی یک دانش آموز را دارد به طوری که اگر در این دوران بتواند موفق باشد با پایه ای قوی به سال های بعدی راه پیدا کند پس چه بهتر که برای یادگیری دانش آموز در این دوران وقت بسیاری صرف کرده و تک به تک مباحث را به خوبی به دانش آموزها آموزش دهیم.


مشکلات اپلیکیشن شاد

به نقل از سایت عصر ایران این روزها که مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعطیل درآمده‌اند، پس از سال‌ها تأخیر زمینه‌ای ایجاد شد تا وزارت آموزش و پرورش بالاخره به فکر تجربه فضایی متفاوت برای آموزش باشد؛ تجربه‌ای که برای نخستین‌بار با عنوان شاد «شبکه آموزش دانش‌آموزان» در وسعت ملی در حال اجراست.


اما شبکه شاد اشکالات بسیاری را در بخش‌های مختلف از جمله زیرساخت‌های فنی، پاسخگویی اینترنت و ناآشنایی با تدریس مجازی با خود به همراه داشته که موجب سردرگمی خانواده‌ها، دانش‌آموزان، معلمان شده است. در این میان بسیاری از دانش آموزان به دلیل این که والدین شان بودجه کافی در خرید موبایل و تبلت و هم چنین اینترنت لازم برای برقراری و اتصال به شاد را ندارند نمی توانند از آموزش کافی برخوردار شوند.


اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی

از آن جا که مشکلات عدیده ای برای دانش آموزان در این دوران گریبانگیرشان شده است این موضوع فقط شامل آن ها نمی شود چون که معلم ها هم متاسفانه به این مشکلات برخورده اند از جمله این که یک معلم اینطور می گوید که: من برای نصب “شاد” چند روز درگیر بودم چون کد ملی‌ام را شناسایی نمی‌کرد، سرانجام امروز توانستم کلاسم را مشاهده کنم اما هیچ‌کدام از دانش‌آموزانم عضو نیستند!


تا امروز برای آموزش مجازی چند پیام‌رسان تغییر دادیم، از واتس‌اپ و تلگرام تا پیام‌رسان‌های داخلی و حالا هم شاد. این نحوه مدیریت باعث شد زمان از دست برود. همچنین معلمان و دانش‌آموزان هم سردرگُم شدند، به‌نظر می‌رسد آموزش و پرورش باید اجازه دهد مدارس با همراهی انجمن اولیا و مربیان، کار آموزش را پیگیری کنند.  با این اوصاف آموزش مجازی نمی تواند برای دروس ابتدایی کافی باشد.


در این میان دانش آموزان دیگر از شوق درس خواندن میفتند پس اگر آموزشی باشد تا در آن دانش آموز با انیمیشن و تصویر سروکار داشته باشد دیگر نه تنها درس خواندن برای آن ها سخت نخواهد بود بلکه تا مدت ها مطالب در ذهن شان مانده و با علاقه پای درس خواندن می نشینند و یادگیری آسان تر می شود.


معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار

متاسفانه از اوایل اسفند ماه سال قبل تمامی دانش آموزان ابتدایی درس را کنار گذاشته و یا خیلی کم به آن اهمیت داده اند و این سبب شده تا آن طور که باید و شاید مطالب را به خوبی یاد نگیرند و حتی دچار یک تنبلی خاص نیز در یادگیری شوند، چون با وجود بازگشایی مدارس کلاس های حضوری بسیار کم خواهد بود که این اتفاق به ضرر دانش آموزان است.


معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار

از همه مهم تر در این دوران دانش آموزانی که سال اولی هستند که با معزل بزرگی روبه رو خواهند شد. اما چه می‌شود که آموزش آن قدر شیرین و دلنشین باشد که دانش آموزی که به زور سمت درس نمی‌رفت الان با اشتیاق و ذوق فراوان بخواهد پای درس های خود بنشیند؟


خب اجی مجی این موضوع را ممکن کرده است و با تاثیری که برروی مخاطب خود قرار می‌دهد یعنی همان دانش آموزان دوره ابتدایی اینبار دانش آموز با خواسته خود و اشتیاق فراوان و بدون هیچ اجباری به یادگیری و آموزش خواهد پرداخت. اجی و مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادری هستند که در کلاس حاضر شده و دانش اموزان ان کلاس محسوب می شوند.


معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی

خانم زهرا بلیوند معلمی فوق العاده خلاق و پر انرژی و دلسوز برای دانش آموزان ابتدایی می باشد و با استفاده از روش های خلاقانه خود یادگیری را برای دانش آموز ابتدایی مهیج کرده و او را به درس خود علاقه مند می سازد. خانم نیلوفر قهرمانی و خانم مریم احمدی نیز از برترین معلمان نمونه کشوری دروس سال پنجم را در مجموعه اجی مجی تدریس می کنند.


معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی

معرفی معلمان پنجم ابتدایی اجی مجی

20 درصد از محتوای آموزشی اجی مجی رایگان است

شما دانش آموزان عزیز ابتدایی می توانید 20 درصد از این مجموعه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و با دیدن تدریس های خانم زهرا بلیوند به این یقین برسید که چقدر می تواند در آموزش و یادگیری شما موثر باشد. برای دریافت این هدیه بی نظیر کافیست کلمه «اجی مجی» را به سامانه 10002907 ارسال نمایید. شماره تماس مجموعه مرکزی 02166058258 می باشد.

منبع

(0) نظر
X