هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

فیلم آموزش ریاضی هفتم

فیلم آموزش ریاضی هفتم فصل اول

در فصل اول ریاضیات کلاس هفتم ، فقط با تمرین بیشتر می توان به نمرات و نتایج خوب دست یافت. اما هیچ ورزشی بدون آموزش خوب نمی تواند پاسخ صحیح را ارائه دهد. و برای رسیدن به آن مرحله ، باید از همه امکاناتی مانند کتاب های درسی ، دروس مدرسه و فیلم ریاضی هفتم استفاده کنید.

در این مقاله ، مواردی را که همه باید در مورد فیلم آموزش ریاضی هفتم از فصل اول بدانند ، بحث خواهیم کرد و تمام نکات ریز و درشت مربوط به فیلم آموزش ریاضی هفتم را از فصل اول مرور خواهیم کرد. پس چند دقیقه با ما در ارتباط باشید تا در این فصل به همه چیز مسلط شوید.

همه در مورد دشواری درک ریاضیات کلاس هفتم صحبت می کنند و به دنبال پاسخ فعالیت های این کتاب هستند ، اما باید بگویم که آموزش ریاضیات در فصل اول کلاس هفتم آنقدرها که فکر می کنید دشوار نیست. اگر این جمله درست است تعجب نکنید ، به شرطی که انتخاب درستی داشته باشید. یکی از بهترین راه ها برای این کار استفاده از آموزش تصویری فصل اول ریاضی هفتم است. بیایید برخی از مزایای این روش را بررسی کنیم:

• در فیلم ریاضی هفتم ، فصل اول با تمام توضیحات مربوط به همه تمرین ها و وظایف کتاب درسی ارائه شده است.

• اگر درس ریاضیات 7 را به خوبی یاد بگیرید ، سالهای کار شما آسان تر خواهد بود زیرا پایه محکمی دارید.

• برخی از مدارس به دلیل ضعف کادر آموزشی برای دانش آموزان مشکل ایجاد می کنند. حل این مشکلات با آموزش تصویری آسان است.

• در فیلم آموزشی ریاضی هفتم ، معلمان از یادگیری فعال (Active Learning) استفاده می کنند که بهترین روش آموزش ریاضی است که در آن معلم نقش رهبری را دارد.

ممکن است بسیاری از شما معنای استراتژی را ندانید ، بنابراین در اینجا معنی این کلمه را توضیح می دهیم. بیایید با یک تصویر آشنا شروع کنیم. شما به یک پارک می روید و می خواهید تاب بخورید ، اما شخص دیگری این کار را می کند. برای ادامه این داستان 4 راه وجود دارد:

1. شما قدرت بیشتری دارید و شخصی را که در حال چرخش است زمین می زنید و او را به طرف دیگر هدایت می کنید.

2. شخصی که تاب آن را می چرخد ​​قوی تر به نظر می رسد ، بنابراین باید منتظر خسته شدن و پیاده شدن او باشید.

3. پس از چند بار بالا و پایین رفتن ، کودک پیاده می شود و منتظر می ماند تا شما بالا بروید و سپس نوبت به او می رسد.

4- کودک قبل از اینکه شما به آنجا بروید ، از تاب خارج می شود و سر می خورد.

همانطور که مشاهده می کنید ، همه موارد فوق می تواند در یک صحنه اتفاق بیفتد و روش حل مشکلات در هر مورد متفاوت است. روش یا طرح کلی برای حل مسئله ای که در ابتدای مسئله به ذهن خطور می کند ، استراتژی نامیده می شود. فصل 7 آموزش تصویری ریاضی ، تمام روش هایی را که می توانید برای پاسخ به یک سوال استفاده کنید ، بیان می کند. هیچ چیز در انستیتوی حرف آخر نادیده گرفته نمی شود.

در ادامه می تونید برنامه 1000 ساعته حرف آخر رو هم مشاهده بفرمایید، که با این برنامه می تونید در عرض 4 ماه پرونده کل درس هاتون رو ببندید و تا کنکور 7 بار همه درس هاتون رو مرور بکنید.

 

راهبرد رسم شکل

اولین استراتژی رسم شکل است ، در فیلم ما در مورد چگونگی ترسیم شکل راه حل شما را آسان تر می کنیم. به این ترتیب نیازی به نوشتن عملیات یا محاسبات ریاضی نخواهید داشت. البته ، بعضی اوقات می توانید از یک تصویر ذهنی کمک بگیرید. از این استراتژی می توان برای سوالاتی مانند شکل هندسی ، حرکت ، مقایسه طول و سایر موارد استفاده کرد. توجه داشته باشید که گاهی ترسیم یک شکل اولین استراتژی است که به ذهن خطور می کند و تصمیم گیری با آن شروع می شود ، اما سپس روش های دیگری لازم است.

راهبرد الگوسازی

دومین استراتژی حل مسئله که در فصل 1 ریاضیات هفتم بحث شده ، شبیه سازی است. مواردی وجود دارد که اطلاعات مربوط به ما را هدایت می کند و از همان ابتدا چندین حالت مختلف در آگاهی شکل می گیرد و همه حالات باید به ترتیب در نظر گرفته و ثبت شوند. این روش برای ثبت همه حالتها بسیار طولانی است و مناسب نیست. به این استراتژی تفکر منظم نیز گفته می شود.

 

در ادامه می توانید پکیج های شیمی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

راهبرد حذف حالت‌های نامطلوب

گاهی اوقات می توانیم با دیدن یکی از اطلاعات موجود در قالب یک سوال ، چندین چیز مختلف بنویسیم. یعنی همه سناریوهای احتمالی را با استفاده از استراتژی مدل سازی شناسایی می کنیم و سپس به دلیل برخی شرایط و اطلاعات دیگر ، مجبور به حذف برخی سناریوها می شویم که اصطلاحاً آن را حذف سناریوهای ناخواسته می نامند. این استراتژی به طور کلی زمانی استفاده می شود که بیش از یک شرط وجود داشته باشد.

برای خواندن ادامه مطلب و دسترسی به فیلم آموزش ریاضی هفتم و فصل‌های دیگر به صفحه ما بروید.

(0) نظر
X