هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

روش مطالعه فیزیک کنکور

فیزیک دوره ای است که در آن می توانید با دو دست شما را رد کرده و پاها را به عقب برانید. در این دوره ، وظایف اکثر کارگران معدن مشخص نیست. بعضی از افراد نمی دانند که او باید این دوره را دوست داشته باشد و همیشه آن را متفاوت از او یا دور از او قرار دهد. یا فیزیک افراد را مجذوب مغناطیسی و القا می کند ، یا یاهو زهره را در حرکت و پویایی نگه می دارد. اما مهم نیست که چه چیزی باشد ، می تواند شیرین باشد. فیزیک مانند رنگ یک کمون است که از تقاطع روز بارانی و خورشید مقابل آن برای ما ظاهر می شود. در یک شب تاریک ، فیزیک مانند بهار نارنج ترسناک است. شما باید بدانید که چه می خواهید ، یعنی در واقع ، شما باید بدانید که چه می خواهید و فیزیک در این بین می تواند به شما کمک کند. اما مطمئن باشید ، ممکن است در ابتدا احساس خجالت کنید ، یا احساس خوش بینی نکنید ، اما هرچه جلوتر برویم ، برای قدردانی از آن زمان بیشتری حساب خواهید کرد.

ابتدا شروع کنید

یادم می آید وقتی داشتم در کنکور شرکت می کردم ، مشاوری که اتفاقاً یکی از مشاوران معروف در تهران بود ، در مورد تأثیر پیش خوانی روی من و بقیه کلاس صحبت کرد. با خواندن روزنامه می توانید موضوع و این کلمات را بهتر درک کنید. اما نه تنها من ، بلکه همه بچه های کلاس نمی توانند این کلمات را بشنوند. اما یک بار ، من به طور اتفاقی قبل از تدریس استاد مبحث نوسان فیزیکی را خواندم. در آن زمان ، من نمی خواستم این کار را انجام دهم ، اما برای اینکه از خودم خجالت نکشم ، تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. به جرات می توانم بگویم که نتایج بر خلاف انتظار من بسیار عالی است.

 

از آنجا که اکثر کلاسهای فیزیک مانند شعرخوانی های خواب آلود هستند ، من علاقه زیادی به موضوع دارم. این اولین باری است که مشتاقانه می خواهم به نمونه آزمون ارائه شده توسط معلم کلاس پاسخ دهم. پیش خوانی 15 دقیقه ای توسط من انجام نشده است ، به هیچ وجه. بلکه تا حدی ، وقتی استاد تدریس می کند ، به نظر می رسد که من از قبل موضوع را می دانم ، که برای من چیز جدیدی نیست. از نظر اصطلاحی ، این داستان برای من بی روح نیست.

 

به نظر می رسد که من و اسکار خیلی زود با هم آشنا شدیم. شاید از بسیاری از افراد شنیده باشید که خواندن موضوعات جدید می تواند تأثیر عمده ای در روند یادگیری شما داشته باشد. این واقعی است. فقط یکبار امتحان کنید. برای انجام این کار شرایط خاصی لازم نیست. برای خواندن مطالب جدید که هنوز تدریس نشده اند فقط به یک کتاب درسی فیزیک و 15 دقیقه زمان نیاز دارید.

(0) نظر
X