چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۴ ماه تمام کنیم ؟؟

ارسال شده توسط: شایان مامندی دسته بررسی محصولات حرف آخرمشاوره حرف آخرمشاوره و برنامه ریزی کنکور برچسب ها:  بدون دیدگاه ۲ 0 

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر میشوم. برنامه ی خوب مکمل یک منبع خوب میباشد. همه ی ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه ی استفاده از آن را یاد میدهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار میدهد؟ به همین دلیل داوطلبان به دنبال افراد متفرقه میروند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه ی فراوان به نتیجه ی مطلوب خود نمیرسند. اما امروز میخواهم شما را با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر آشنا کنم.

کنکوری هستم و نمیدونم برای کنکور چکار کنم!

با چه منابعی پیش بروم!

چه برنامه ای بریزم!

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز میکند بلکه میتواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید.

بدون حاشیه به سراغ برنامه  ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر میرویم و ویژگی های آن را بررسی میکنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار میدهد. این برنامه شاهکاری از موسسه حرف آخر است.

مشاوره رتبه برتر حرف اخر در مورد برنامه ۴ ماهه حرف آخر رازهایی برملا می‌کند!

پخش‌کننده صوت

در این وویس برنامه ۴ ماهه حرف اخر توسط مشاور رتبه برتر حرف آخر شایان مامندی به شما کاملا معرفی خواهد شد. اگر به دنبال دانستن رازهایی مهم در رابطه با برنامه ۴ ماهه حرف آخر می‌باشید همین الان این وویس را گوش دهید.

قبل از ورود به برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر باید بدانید که …

برنامه هزار ساعته حرف آخر

در اولین مرحله ممکن است با شنیدن نام ۱۰۰۰ ساعت دچار دلهره شوید که چقدر زیاد است و چه کسی میتواند ۱۰۰۰ ساعت درس بخواند. اما بیاید برایتان این موضوع را حل کنم.

۱۰۰۰ ساعت یعنی چقدر ؟ همه ی ما میدانیم کسی که دنبال رسیدن به دندان پزشکی ، داروسازی یا پزشکی میباشد باید روزانه حراقل ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد.

حال این موضوع را وارد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر کنیم. فرض کنید شما روزی ۱۰ ساعت درس میخوانید ، اگر فقط روزانه ۱۰ ساعت درس بخوانید در ۱۰۰ روز میشود هزار ساعت؛

بازهم احساس میکنید زیاد است ؟ قبول دارم گول ظاهر ۱۰۰ روز را خوردید ؛ ۱۰۰ روز چند ماه است ؟ سه ماه و ۱۰ روز

الان چطور بازهم از نظر شما زمان زیادی است ؟ یعنی داوطلبی که روزانه میانگین ۱۰ ساعت مطالعه داشته باشد ( که اگر به دنبال رسیدن به هدف های بالا باشد ۱۰۰ درصد این ساعت مطالعه را خواهد داشت و حتی بیشتر از آن ) میتواند در سه ماه و ۱۰ روز پرونده ی کنکور خود را ببندد. واو شگفت انگیز است. دو ماه و ۱۰ روز مطالعه برای پزشکی.

ما هم به فکر داوطلبان بوده ایم و ۲۰ روز را اضافه در نظر گرفته ایم و روزهایی که حس درس خواندن ندارند یا کلا مشکلی برایشان پیش میاید و نمیتوانند بخوانند بیست روز را برای جبران گذاشتیم و به آن میگوییم برنامه ۴ ماهه حرف آخر.برنامه ای از موسسه استاد عبدالرضا منتظری که شما را به آرزوهای خود می‌رساند

واقعا یعنی با برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه ۴ ماهه حرف آخر میتوانیم در ۴ ماه کل کنکور را بخوانیم؟

برنامه قطاری

بله رفقا . حتما میپرسید چگونه چنین چیزی امکان پذیر است؟ ۱۰۰۰ ساعت کل کنکور مگر میشود؟

خب برادر من خواهر من بهتون حق میدم از بس کتاب و منابع بی ربط استفاده کرده اید که فقط وقت شما را تلف کرده اند این باور را پیدا کرده اید. اما اینجا حرف آخر است و داستان کلا فرق میکند. ما به جای استفاده از صد تا فرمول برای یک مبحث ، از الگو استفاده میکنیم.

به شما یک الگو آموزش میدهیم و با استفاده از همان الگو کل تست های آن مبحث را بدون هیچ نکته ی دیگری برای شما حل میکنیم.

مثلا در فیزیک دوازدهم حرف آخر فصل ۱ سینماتیک ( نظام قدیما ناراحت نشید منظور همون فصل ۱ فیزیک چهارم خودمونه) از بس که به فرمول یاد میدهند برای این فصل زده میشویم و حس خواندن آن را نداریم و حتی موسسه ی آقای X این فصل که سه سؤال در کنکور را به خود اختصاص میدهد در ۴۰ ساعت تدریس کرده است. ۴۰ ساعت برای ۳ سؤال!!!!:/

ولی در حرف آخر ما همین فصل را در ۱۲ ساعت تدریس کرده ایم ! باورتان میشود؟ ما اصلا برای این فصل یک فرمول هم استفاده نمیکنیم و فقط یک الگو آموزش میدهیم که آموزشش ۳ ساعت طول میکشد.

۹ ساعت بعدی فقط تست حل میکنیم. تست کنکور و تالیفی فقط با همان یک الگو .

یا از حدودا نصف سؤالات شیمی از بخش مسائل طرح میشود ، ما کل مسائل را فقط با ۳ الگو به شما یاد میدهیم در ۲۰ ساعت که حدود ۹ ساعت به آموزش اختصاص دارد و کل تست های ۱۰ سال اخیر هم در همین ۲۰ ساعت حل میشود.برای مطالعه تک تک محصولات حرف آخر و مشاهده نمونه تدریس ها به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.


نمونه برنامه ریزی فیزیک کنکور در برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر:

در ویدیو بالا شما با نمونه ای از برنامه ۱۰۰۰ ساعته نظام جدید حرف آخر برای درس فیزیک آشنا خواهید شد و قدرت موسسه حرف آخر را در زمینه مشاوره نیز خواهید دید.
خب آقای مشاور برنامه هزار ساعته حرف اخر دی وی دی است؟ کتاب است؟ یا مشاوره و برنامه ریزی؟

بودجهخ بندی آزمون های حرف آخر

برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر متشکل از آموزش ، تست و آزمون است و تمامی این موارد در ۱۰۰۰ ساعت در اختیار شما قرار میگیرد.

در گام اول به شما منابع آموزشی داده میشود که با استفاده از آن ها آموزش را شروع میکنید. مثلا صفر تاصد دین و زندگی ۳۷ ساعت است ، عربی ۲۳ ساعت ، زبان ۲۸ ساعت.

اما فقط منبع کار شما را راه نمی اندازد بلکه باید نحوه ی استفاده از منابع و دی وی دی های حرف آخر را هم بلد باشید ، اینجاست که برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر وارد عمل میشود.

در گام اول هرکدام از اساتید آموزش کامل نحوه ی مطالعه ی هر درس را به شما آموزش میدهند

اما چگونه این کار را انجام میدهند ؟

زیست حرف اخر

برنامه هزار ساعته دو دی وی دی هم دارد. دی وی دی هارا باز میکنید بر روی نام درس کلیک میکنید و استاد مربوطه جلوی شما حاضر میشود در برنامه هزار ساعته حرف اخر.

نحوه ی مطالعه ی هر درس و نحوه ی استفاده از دی وی دی را یاد گرفتید ؟ وارد مرحله ی دوم میشوید. در آنجا بازهم اساتید دست به کار میشوند و دی وی دی ها را مو شکافانه بررسی میکنند. منظور از بررسی این است که هر کدام از مباحث چند اسلاید است ، در چه مدت زمانی تدریس شده است ، چند تست در این مبحث حل میشود و شماره ی اسلاید ها را هم برای شما خواهند نوشت. خوبی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر به همین دلیل است که ترتیب خواندن مباحث را به شما میگویند. منظور از ترتیب رعایت پیش نیاز میباشد که بسیار هم مهم است و متاسفانه کسی رعایت نمیکند. به همین دلیل در کنکور ۹۷ ، تعداد ۲۱۹۶۵۹ نفر درس ریاضی را منفی زده اند.

شیمی حرف آخر

گام سوم در برنامه هزار ساعته حرف آخر چیست ؟

تا اینجا کامل با دی وی دی های حرف آخر و نحوه ی استفاده از آن ها آشنا شدید و مدت زمان هر مبحث و ترتیب مطالعه ی هر مبحث را یاد گرفتید. در گام بعدی متناسب با هر زمان تدریس هر مبحث باکس بندی میشود و در باکس هایی در اختیار شما قرار میگیرند.

برنامه چهار ماهه حرف آخر

آقای مشاور در برنامه هزار ساعته حرف آخر منظور از باکس چیست ؟

مثلا مبحث دنباله ی هندسی را در نظر بگیرید. این مبحث کلا در حدود یک ساعت با حل تست تدریس شده است. اما سؤال اینجاست شما یک ساعت کامل پشت لپتاچ بنشینید این مبحث تمام میشود؟ قطعا نه

پس مدت زمانی که شما لازم دارید تا آن یک ساعت را کامل ببینید رعایت شده است و برای مبحث دنباله ی حسابی که تدریس دی وی دی آن یک ساعت است در باکس مربوطه ۱ ساعت و نیم زمان گذاشته شده است.

این باکس ها برای هر درس جداگانه آماده شده است و بهم گره خورده اند و چیزی شبیه یک قطار را به وجود می آورند. قطاری که از مبدا ( جایی که فرد تازه میخواهد شروع کند ) حرکت میکند و با روزی ۱۰ ساعت مطالعه در ۴ ماه شما را به مقصد میرساند. از این رو به برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر برنامه قطاری حرف آخر هم میگویند.

آقای مشاور من برنامه هزار ساعته حرف آخر را در ۲۰۰ روز تمام کردم ؛ بعد از آن باید چکاری انجام دهم ؟

خب بعد از تمام کردن برنامه هزار ساعته حرف آخر فقط به مرور تمرین و تست زنی میپردازید و آنقدر باید تست حل کنید که بعضی از تست ها را وقتی دیدید با چشم بتوانید آن ها را بزنید.

اما هر تستی را هم نباید زد و هر آزمونی را نباید حل کرد. این موضوع را مشاورین ما در موسسه کامل به دانش آموز یاد خواهند داد که بعد از اتمام برنامه هزار ساعته حرف آخر باید چه تست هایی را و چگونه حل کند.


برنامه هزار ساعته حرف آخر یا برنامه قطاری حرف آخر به صورت زمانی است؟ یعنی فلان روز فلان ساعت فلان درس را بخوان؟

نخیر ! برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر اصلا وابسته به زمان نیست. اصلا بگذارید از همان لفظ برنامه قطاری حرف آخر استفاده کنیم در اینجا ؛ این برنامه واگنی است. در یک روز شما ۶ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت کمتری و آهسته تر حرکت میکند. اما در روز دیگری شما ۱۲ ساعت مطالعه میکنید پس قطار با سرعت بالاتری حرکت میکند و سریع تر به مقصد میرسید.

لذا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر اصلا برنامه زمانی نیست و به زمان بستگی ندارد بر خلاف سایر برنامه ها. با این برنامه خیالتان راحت است که در هر شرایطی اگر نتوانستید روزی درس بخوانید ، عقب نمی افتید.

بالا بردن تراز

آیا در برنامه ی قطاری حرف آخر یا برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر زمان مطالعه ی هر درس ثابت است؟ مثلا هرروز ۳ ساعت زیست؟

بازهم خیر !!! وقتی میگوییم برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر منحصر به زمان نیست شعار نمیدهیم.

در برنامه ۱۰۰۰ ساعته زمان کاملا تنظیم شده . یک مثال ساده برایتان بزنم. مثلا در درس شیمی دو مبحث انتخاب میکنیم . مبحث اول نامگذاری ترکیبات شیمی و مبحث دوم هم رسم ساختار لوویس . زمان آموزش نامگذاری ترکیبات ۳۰ دقیقه است. پس در باکس مربوط به این مبحث شما باید ۱ ساعت وقت بگذارید. اما زمان آموزش سرسم ساختار لوویس با تمرین و حل تست ۱ ساعت و نیم است و در باکس مربوط به آن شما باید ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه این مبحث را مطالعه کنید. پس زمان تدریس هر مبحث با درجه سختی آن در باکس ها رعایت شده و قرار نیست کل سال شما فقط هرروز ۳ ساعت زیست یا درس دیگری بخوانید.

بسیار خب دوستان خوبم این هم از معرفی برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر امیدوارم که لذت برده باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر یا برنامه قطاری حرف آخر و با کلا تهیه ی برنامه هزار ساعته حرف آخر با شماره سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید تا مشاورین ما در موسسه شما را کاملا راهنمایی کنند.


معرفی زیست شناسی حرف آخر:

درس زیست شناسی حرف آخر محصولی که یک بار استفاده از آن به منزله ۴ بار مرور کل زیست است. ویدیو بالا را مشاهده کنید تا با قدرت این محصول بی‌نظیر آشنا شوید.

معرفی فیزیک حرف آخر:

در این ویدیو با شاهکار استاد پیمان کامیار آشنا خواهید شد. در معرفی فیزیک حرف آخر شما نحوه تدریس و تعداد تست فوق العاده ای که در این پکیج برای شما قرار داده شده است را می‌بینید.

معرفی عربی حرف آخر:

در این ویدیو معرفی عربی حرف آخر را خواهید دید که انقلابی در آموزش عربی کنکور است.

دوستان خوبم معرفی تعدادی از دروس حرف آخر را نیز مشاهده کردید برای دریافت نمونه تدریس های بیشتر و راهنمایی و پرسش سوالات خود با سایت مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ تماس بگیرید.


منبع: حرف آخر