هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

عربی نظام جدید حرف آخر

نحوه ی عملکرد داوطلبان در کنکور ۹۷ برای درس عربی

یکی از دروسی که داوطلب را با توجه به اینکه حجم کمی دارد ولی همواره با چالش مواجه می‌کند درس عربی است که واقعا رسیدن به درصد بالا در این درس سخت است. امروز شما را با عربی نظام جدید حرف آخر شاهکاری از استاد محمد واعظی آشنا می‌کنیم که با استفاده از آن تست های ترجمه را ثانیه ای حل کرده و کل قواعد را نیز با الگوسازی های بی‌نظیر استاد واعظی آموزش خواهید دید و پرونده تست و آموزش عربی را فقط در ۲۵ ساعت خواهید بست. عربی حرف آخر با تدریس استاد واعظی برای هر دو نظام قدیم و جدید موجود است

در کنکور تجربی ۹۷ از تعداد ۵۶۹۹۸۴ نفر شرکت کننده :

  • تعداد ۸۶۱۴۰ نفر درصد منفی را کسب کردند، یعنی ۱۵ درصد کل شرکت کنندگان در این رشته.
  • تعداد ۶۷۵۷۴ نفر توانستند به درصد بالای ۵۰ دست پیدا کنند. یعنی ۱۲ درصد از کل داوطلبان .
  • تعداد ۴۳۵۴۳ نفر توانایی رسیدن به درصد بالای ۷۰ را داشتند. یعنی فقط ۷ درصد از کل داوطلبان.

از آمار بالا ۳ نکته می توان استخراج کرد. اولا کسی که اصلا عربی را پاسخ ندهد از ۱۵ درصد کل داوطلبان جلوتر است، کسی که نصف سؤالات عربی را پاسخ دهد جزو ۱۲ درصد اول داوطلبان و کسی که حداقل به ۱۸ سؤال عربی پاسخ دهد جزو ۷ درصد شرکت کنندگان رشته ی تجربی است و این بدان معنی است که رسیدن به هدف برایش واقعا آسان میشود.

امارسیدن به این درصد و پاسخ دادن به این سؤالات به این راحتی نیست. در ادامهنحوه ی رسیدن باه بالاترین درصد در عربی با استفاده از جدید ترین منبع آموزش عربی کنکور را کاملا تشریح میکنیم.

معرفی کامل پکیج عربی نظام جدید حرف آخر استاد واعظی :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر توسط بمب انرژی عربی استاد محمد واعظی تدریس شده است. در این پکیج بینظیر برای اولین بار در کشور برای تست های ترجمۀ عربی دیگر هیچ لغتی را لازم نیست حفظ نمایید و کل ترجمه ی عربی که در حدود ۳۲ درصد از بودجه بندی عربی کنکور بودجه بندی عربی کنکور را شامل می شود همراه با حل و بررسی کلیۀ تست ها فقط در ۴ ساعت آموزش خواهید دید!! در ویدیو بالا با محمد واعظی و شاهکاری که با استفاده از آن می‌توانی در ۲۵ ساعت به ۱۰۰ عربی برسید را مشاهده کنید

برای مابقی مباحث نیز با استفاده از الگو های استاد واعظی در ۲۱ ساعت پرونده تست و آموزش قواعد و درک مطلب را خواهید بست.

ویژگی تدریس استاد واعظی در پکیج عربی نظام جدید حرف آخر :

پکیجعربی نظام جدید حرف آخر دارای ویژگی های منحصر به فرد خود میباشد که مشابهآن را در هیچ یک از سایر موسسات و منابع آموزشی پیدا نخواهید کرد.

اولینویژگی پکیج عربی نظام جدید حرف آخر ، شهودی سازی و استفاده از تصویر سازی در آموزش است که با استفاده از این روش درک مطالب برای داوطلب و مخاطب بسیار راحت تر میباشد.

دومین ویژگی پکیج عربی حرف آخر الگو سازی میباشد. منظور از الگو روشی است که میتواند کل سؤالات یک مبحث را حل کند ؛ یعنی به جای حفظ ده ها نکته که هرکدام برای یک تیپ تست قابل استفاده میباشداز یک روش برای کل تست های یک مبحث استفاده میشود.

سومین ویژگی عربینظام جدید حرف آخر زمان کوتاه آموزش است و کم حجم ترین منبع جامع عربی در کل کشور عربی نظام جدید حرف آخر میباشد صفر تا صد این مجموعه همراه با حل کلیۀ تست های سراسری و تالیفی فقط در ۲۵ ساعت انجام شده است یعنی در ۲۵ ساعت پروندۀ آموزش و تست زنی عربی را برای همیشه خواهید بست.

عربی جامع نظام جدید حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

درپکیج عربی استاد واعظی کلیۀ مطالب با دسته بندی منحصر به فردی در در قالب ۴دی وی دی آماده شده است و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و ترتیب تدریس مطالب همراه با حل تست به صورت زیر میباشد.

DVD 1  : ترجمه

DVD 2 : فعل

DVD 3 : اسم – تحلیل الصرفی – علامت اعراب – اعراب فعل مضارع – شکل

DVD 4 : جملۀ اسمیه – نواسخ – منصوبات – جملات فعلیه – درک مطلب

کلیهاین مطالب فقط در ۲۵ ساعت به شما آموزش داده می‌شود و همزمان تمامی تست های ۱۰ سال اخیر برای شما حل می‌شود. شاید باور کردن این موضوع دشوار باشد اما فقط یک داوطلب حرف آخری می‌داند در موسسه حرف آخر هیچ چیزی غیر ممکن نیست مثلا در دینی جامع نظام جدید حرف آخر دینی جامع نظام جدید حرف آخر بدون حفظ یک کلمه فقط با ۱۴ الگو و در کمتر از یک هفته می‌توانید به درصد بالای ۹۰ برسید.

پکیج عربی نظام جدید حرف آخر مناسب چه افرادی است؟

برایاستفاده از پکیج عربی استاد واعظی باید یکسری پیش نیاز ها قبل از شروع مطالعه ی عربی را رعایت کنید و همچنین نحوه ی استفاده از پکیج عربی حرف اخررا بلد باشید که مشاوران مجموعه ی حرف اخر در این زمینه به صورت کامل شما را راهنمایی میسازند تا با استفاده از یک راه اصولی بالاترین بازدهی را از محصولات حرف اخر کسب کنید. همچنین با توجه به تعیین سطح شما برنامه حجمی و زمانی توسط مشاور مجموعه به شما ارائه می‌شود که در مدت زمان کوتاه می‌توانید بالاترین بازدهی را از عربی دریافت کنید و به بالاترین درصد ممکن دست پیدا کنید.

چه محصولاتی کنار عربی استاد واعظی به شما تعلق می‌گیرد؟

نوشتن کل مطالب که در دی وی دی های آموزشی وجود دارد کار بسیار دشواری است و نیازمند صرف وقت فراوان است اما در  موسسه حرف آخردیگر چنین مشکلی وجود نخواهد داشت. کنار عربی نظام جدید استاد واعظی برای ما کتاب کار عربی حرف آخر ارسال می‌شود که تمامی مطالب موجود در دی وی دی عربی حرف آخر در آن وجود دارد و شما را از نوشتن مطالب بی‌نیاز می‌کند . کتاب عربی حرف آخر ه صورت کاملا رایگان رای شما ارسال می‌شود.

در حرف آخر چگونه برای پکیج عربی استاد محمد واعظی برنامه ریزی انجام می‌شود؟

قطعامکمل یک منبع خوب ، برنامه ی خوب میباشد و بدون برنامه به صورت کلی داوطلبسردرگم میشود و نمیتواند به درستی از محصول استفاده کند و بازدهی چندانی هم کسب نمیکند. به همین خاطر  در موسسه ی حرف آخر مشاوران برجسته و با سابقه ی موسسه در این زمینه شما را راهنمایی میکنند . در گام اول توسط آزمون های تعین سطح و همچنین تشکیل پرونده اطلاعات داوطلب دریافت میشود و با بررسی های مشاور در صورت وجود عادت اشتباه مطالعاتی اصلاح میشود. در گامدوم هم متناسب با سلیقه و قدرت داوطلب برای وی برنامه های زمانی و حجمی درنظر گرفته میشود.

مزایای پکیج عربی نظام جدید حرف آخر در برابر سایر منابع آموزشی :

همانطورکه اشاره شد عربی نظام جدید حرف اخر دارای ویژگی های خاص خود میباشد و کم حجم ترین منبع آموزش عربی در کل کشور است و از این رو بهترین منبع عربی کنکور محسوب می‌شود.

دومین تفاوت عربی نظام جدید حرف آخر با سایر مجموعه های آموزشی ، جامع بودن آن است. در داخل این محصول تمامی موارد و نکاتی که برای پاسخگویی به تست های عربی نیاز دارید در اختیار شما قرار داده میشود و هیچ تست پیدا نخواهید کرد که نتوان با استفاده از الگو های استاد واعظی نتوان حل کرد و از طرفی این محصول خود یک بانک تست است و شما به هیچ منبع دیگری حتی کتاب تست برای مکمل نیاز ندارید و به صورت کلی از بهترین منبع عربی کنکور بهره مند خواهید شد.

چرا پکیج عربی نظام جدید حرف آخر انتخاب رتبه برتر هاست؟

بهتریندلیل برای اثبات ادعا ها ، نتیجه است. یعنی ما هرچقدر هم ادعا کنیم که محصول ما بهترین محصول آموزشی است تا وقتی که نتیجه های خود را رو نکنیم حرف ما فقط در حد شعار است. اما در مورد نتیجه میتوان به سال ۹۸ اشاره کرد که در آن سال ده ها نفر از داوطلبان عربی حرف آخر با استفاده از این منبع موفق به کسب درصد بالای ۹۰ و حتی درصد ۱۰۰ در این درس شدند.

از رتبه های برتر حرف آخر رتبه های برتر حرف آخرمیتوان به سروین سلیمان پور رتبه ۴۱ کنکور تجربی و میثم فرهمندی رتبه ۳۹ کنکور تجربی ، بهزاد خادمی رتبه  ۴۲۷ کنکور تجربی و درصد ۹۶ در عربی و محمدرضا خوشرو رتبه ۵۹ کنکومر تجربی با درصئ ۱۰۰ در عربی را معرفی نمود.

منبع: حرف آخر

(0) نظر
X