هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

چگونه زیست رو بخونم؟

طبق آماری که سازمان سنجش کشور در آزمون سراسری سال 1994 منتشر کرده است ، تنها 8٪ داوطلبان نمره بالای 80٪ را کسب کرده اند در حالی که هیچ یک از داوطلبان نمره 90٪ یا بیشتر را کسب نکرده اند.


این آمار اهمیت بسیار زیاد درس های زیست شناسی را در کنکور سراسری نشان می دهد. اگر به سوالات این دوره در 10 سال گذشته نگاهی بیندازید ، متوجه خواهید شد که از سال 1992 ، نوع آزمون های زیست شناسی در کنکور سراسری با سال های گذشته تفاوت چشمگیری داشته است. از سال 1992 ، امتحانات شمارش مبانی کنکورهای سراسری قرار گرفته است. توجه ویژه به محدودیت ها ، مانور بیشتر در مورد مباحث گیاهان و ژنتیک ، زیرا سهمیه آزمایشات مربوط به مشکلات ژنتیکی در کنکور 96 از 3 به 5 آزمون افزایش یافته است ، در حالی که این میزان از 95 است.


زیست شناسی امروزه به موضوعی نسبتاً مفهومی تبدیل شده است. متقاضیان برای دستیابی به نتایج بالا در این دوره ، باید نگرش خود را نسبت به این دوره تغییر دهند و آن را مطابق با کنکورهای اخیر مطالعه کنند. در این مقاله ما با ذکر نکاتی از سایت دانشجویان ایرانی به شما در این امر کمک خواهیم کرد.


تا آنجا که به زیست شناسی مربوط می شود ، شما باید برنامه درسی خاصی برای این دوره داشته باشید. تکرار و تکرار در زندگی بسیار مهم است ، بنابراین توصیه می کنیم روزانه 75 دقیقه تا 3 ساعت را برای مطالعه این درس اختصاص دهید.


بهتر است پس از مطالعه فصول مربوط به زیست شناسی ، در آزمون زیست شناسی شرکت کنید ، زیرا در کنکورهای سراسری بسیار نادر است که فرم سوالات و انواع آن مربوط به مباحث فصل زیست شناسی باشد.


توسعه دهندگان زیست شناسی Concours با استفاده از جملات طولانی و مبهم سعی می کنند تا حد ممکن شما را گیج کنند ، بنابراین سرعت و دقت همراه با دانش می تواند به شما در گذراندن تست های بیولوژیکی کمک کند.


توجه داشته باشید که برای موضوعی مانند زیست شناسی ، کتاب درسی اولین و آخرین منبع است. اگر می خواهید از کتابهای کاملاً آموزشی استفاده کنید ، حتماً برای تهیه کتابی که محتوای علمی نادرستی دارد ، با منشی خود مشورت کنید.


حفظ و جذب کلیه متون کتاب درسی زیست شناسی و همچنین یادگیری صحیح مفاهیم موضوعات مختلف ، رمز موفقیت شما در این دوره خواهد بود.


همیشه خود را به جای طراح سوال قرار دهید و سعی کنید تمام بندهای یک فصل از زندگی خود را با سایر مباحث دیگر فصل های این درس مرتبط کنید.


روند صحیح مطالعه یک فصل از زیست شناسی

مرور و تحقیقات روزنامه نگاری در 15 دقیقه

مطالعه عمیق هر پاراگراف و کلمات مهم را از جمله قیدها و کلمات رسا زیر خط بکشید

هر پاراگراف را برای خود بیان کنید

از هر پاراگراف یک سوال بپرسید (سوالاتی که فکر می کنید ممکن است در کنکور سراسری مطرح شود)

تفکر در مورد جملات یا پاراگراف هایی که فکر می کنید می تواند با فصل های دیگر کتابهای درسی زیست شناسی ترکیب شود.

(0) نظر
X