هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

ریاضی حرف آخر

دوستان امروز میخوایم در مورد پکیج ریاضی حرف آخر توضیحاتی بدیم، تا آخر با ما باشید.

دروس ریاضیات با ضرایب ، اهمیت و موضوعات مختلف در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضیات-فیزیک و علوم تجربی.

دوره ریاضیات در ریاضیات شامل مباحث بسیار مهم و گسترده ای است که دارای بالاترین ضریب ، یعنی ضریب 12 در این زمینه هستند و اولین دوره تخصصی مهم در این زمینه است. درصد این دوره برای بالا بردن یا پایین آمدن سطح بسیار موثر است. همانطور که داوطلبان رشته تجربی زیست شناسی را به خوبی مطالعه می کنند و زمان برنامه خاصی را برای این کار تعیین می کنند ، داوطلبان گروه ریاضی آزمایشی نیز برنامه ریزی یک دوره ریاضی را از این طریق در نظر می گیرند.

اما ریاضیات مانع بزرگی برای اکثر آزمایشگران داوطلب است و داوطلبان تمایل کمتری به انجام این کار دارند ، اما آمار این بخش را بررسی کنید تا دیدگاه شما در مورد ریاضی کاملا تغییر کند.

 آیا میدانستید ریاضی حتی از زیست هم اهمیت بیشتری دارد ؟

شما با نرم افزار رتبه بندی آشنا هستید و سعی می کنید نتایج زیر را خودتان اجرا کنید تا از گفته های من مطمئن شوید.

اولین قدم این است که تمام دوره ها را به صفر برسانید و بیو را فقط 100 تنظیم کنید:

رتبه شما در منطقه 1 بین 23000 تا 25000 خواهد بود.

در مرحله دوم ، همه دوره ها را روی صفر تنظیم کنید و سپس ریاضیات را روی 100 تنظیم کنید:

رتبه شما در منطقه 1 بین 18 تا 19000 خواهد بود ...

امتیاز کلیدی:

در کنکور 97 ، از میان 569،984 نفری که در گروه آزمایشی شرکت کرده اند ، فقط 13،437 نمره ریاضی 50 یا بیشتر داشته اند. این بدان معنی است که حدود 2٪ از شرکت کنندگان ...

نتیجه: فقط به 16 سوال ریاضی پاسخ دهید و 2٪ برتر شرکت کنندگان در این زمینه شوید.

در ادامه می تونید صحبت ها رتبه برتر های حرف آخر رو هم ببینید که با استفاده از پکیج های بی نظیر حرف آخر تونستن رتبه های عالی کسب بکنند.

 

ریاضی جامع حرف آخر:

احتمالاً نام آخرین نامه و استاد منتظری را شنیده اید. بهترین معلم آموزش ریاضی در کشور و خالق آموزش ریاضی با تکنیک های شهودی و مدل سازی. در این بسته همه نیازهای شما در رابطه با دروس ریاضی به راحتی ممکن حل خواهد شد ، زیرا سبک جدیدی از آموزش ریاضی را تجربه خواهید کرد که قبلاً در هیچ بسته دیگری ندیده اید

ویژگی تدریس استاد منتظری در ریاضی جامع حرف آخر:

در این بسته ، تمام مطالب ریاضیات برای اولین بار به صورت شهودی به شما آموزش داده می شود. انجام خواهد داد یک مثال واضح آن یک فیلم یا سریال است ، شما ممکن است چند ماه پیش فیلم را دیده باشید اما هنوز صحنه را به خاطر بسپارید ، اما در مقایسه با کتاب امتحانی که می خوانید ، بعد از یکی دو هفته کاملاً آن را فراموش خواهید کرد. دور زدن. استفاده از انیمیشن همچنین می تواند محتوا را حفظ کرده و به نیمکره راست مغز منتقل کند.

در یک بسته جامع ریاضی ، جمله آخر مربوط به فرمول ها و تکنیک هایی نیست که فقط می تواند برای انواع خاصی از مشکلات استفاده شود و نامزدها را گیج کند ، بلکه آموزش با استفاده از مدل سازی است. برای هر مبحث الگویی را آموزش دهید و از الگو برای حل تمام مشکلات آن مبحث استفاده کنید.

به عنوان مثال ، (دورتون ، بخش مخروطی می بینم) (الگوهای پروانه و بادبادک در هندسه) (الگوهای سر N که می توانند تمام مشکلات معادله مثلث ، مانند نوشیدن آب بدون این فرمول را حل کنند) ، ...

ریاضی جامع حرف آخر از چه مباحثی تشکیل شده است؟

این بسته شامل کلیه مطالبی است که برای شرکت در آزمون ریاضیات در کنکور نیاز دارید. به راحتی می توانید بگویید که تمام انتظارات داوطلب کنکور دانش جامع ریاضیات را برای وی فراهم می کند.

در این بسته کلیه مباحث ، حتی تمرینات کتاب درسی که ممکن است در کنکور دانشگاه طراحی شده باشد ، به طور کامل پوشش داده شده و کلیه مباحث در حدود 90 (کمتر از 4 شبانه روز) تدریس می شود.

 

 

 

 

آیا 90 ساعت صرفا برای آموزش میباشد ؟

خیر ، یک ابزار جامع ریاضی حرف آخر است. علاوه بر منابع آموزشی ، بزرگترین کتابخانه آزمون نیز می باشد و کلیه تست ها و تمرینات کنکور حاوی حدود 3000 آزمون و تمرین ریاضی است. در این رابطه ، داوطلبان به سایر موارد نیاز دارند کتاب تست از هر منبع.

پکیج ریاضی جامع حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

ما می دانیم که بسیاری از داوطلبان رشته تجربی از این دوره راضی نیستند ، و متعهد هستند و به بهانه های مختلف ، هر چقدر وقت بگذارم ، نمی توانم به درستی از دوره یاد بگیرم. به هر حال ، فراموش کردم ، خواندم بله ، بهانه های دیگری وجود دارد ، مانند خود آنها ، آنها من را فریب دادند ، به طوری که من این درس را یاد نگرفتم. اما در بسته نرم افزار ریاضیات ، جمله آخر این آموزش این است که حتی اگر داوطلب باشد که به هر دلیل یا بهانه ای از تحصیل در این دوره فرار کرده باشد ، از همان ابتدا داوطلب است (ضعف پایه ، رشته نامربوط ، فارغ التحصیل سال های گذشته) دانش آموزان) به مناسب ترین داوطلبان می توانند نظرات خود را از این دوره با توجه به سطح خود دریافت کنند ، زیرا استفاده از مدل سازی و انیمیشن در این دوره آموزش مطالب را بسیار آسان می کند و از همه مهمتر یک دوره سریع یادگیری بگذرانید. از تست های علمی و منطقی بهره مند شوید. با استفاده از این روش ها ، نه تنها از آزمون های این دوره خسته نخواهید شد ، بلکه به یکی از لذت بخش ترین مواردی که در این دوره آزمایش خواهید کرد تبدیل خواهد شد.

در ادامه می توانید پکیج های فیزیک حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

وجه تمایز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در مجموعه آکادمیک ، مقاله نهایی ریاضیات به عنوان یک موضوع تدریس می شود و مدرس همه دروس یک استاد ، یعنی استاد منتظری است. روش معلم یکسان برای تدریس این دوره به درک بهتر برای حل مشکلات این دوره کمک می کند زیرا روش تدریس در موضوعات مختلف یکسان است ، بنابراین یادگیری در مغز برای این دوره پایدارتر خواهد بود و سازمان دهی ذهنی مناسبی ایجاد می شود. گرفتن. یکی از ویژگی های اصلی بسته ریاضیات آخرین کلمه ، همراه با سایر منابع آموزشی ، استفاده از روش هایی مانند یادگیری بصری و متحرک است ، به جای اینکه نیمکره راست مغز دانش آموزان را فعال کند و از فرمول ها و تکنیک هایی استفاده کند که به دانش آموز اجازه می دهد بیشتر بیاموزد. در کمترین زمان ممکن محتوا ایجاد می کند و به طور مثرتری یاد می گیرد و با استفاده از الگوسازی برای آزمون ها ، می توانید به راحتی شاخ هر آزمون را بشکنید. این الگوها عبارتند از:

الگوی «Z و دورتون بگردم» در مبحث مقاطع مخروطی

الگوی «ماشین» در تابع

الگوی «دندان اره» در جزء صحیح

الگوی «عقربه n سر» در معادلات مثلثاتی

الگوی «جاذبه و دافعه» در نامعادلات درجه دو

الگوی «بادبادک» در هندسه

اشاره کرد.

در حرف آخر چگونه برای ریاضی جامع برنامه ریزی میشود ؟

درمؤسسۀ آموزشی حرف آخر ، امکان دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان به همراه هر یک از بسته های موجود را برای داوطلب فراهم کردیم.

این برنامه ریزی متناسب با تعیین سطح هر داوطلب انجام می شود که در آن ابتدا برنامه براساس شرایط داوطلب و ضریب و اهمیت هر درس طراحی می شود ، سپس مطابق با این برنامه ، برنامه حجم روزانه و هفتگی با توجه به به بسته های موجود در این برنامه حجمی ، زمان مشاهده بسته ها ، تکمیل جزوه ، استفاده از کتاب های کار ، تجزیه و تحلیل و بررسی آزمون ها به همراه دفترخانه برای تکمیل ثبت اشتباهات ، تست و دوره برای داوطلب کاملا مشخص شده است تا این داوطلب البته این فرصت را دارد تا تست های مارک دار هر مبحث را 3 بار در برنامه خود تجزیه و تحلیل کند. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند که هر مبحث را چه مدت ، چه موقع به خلاصه و دوره وارد می کند و چه زمانی به آزمون ها می گذارد. همه آنها با برنامه ریزی جلسات مطالعه به صورت برنامه های کوتاه مدت به صورت روزانه و هفتگی در اختیار داوطلب قرار می گیرد. در زیر نمونه ای از این برنامه ها ذکر شده است. برنامه را قرار دهید

چرا پکیج ریاضی جامع 1 حرف آخر انتخاب رتبه برتر هاست ؟

انطباق بی نظیر بسته ریاضی حرف آخر با سوالات کنکور ، روش های پیچیده و سریع و آموزش فقط به عنوان بخشی از کنکور باعث محبوبیت این بسته شد و در سال 1997 با استفاده از آن ، بسیاری از رتبه های برتر درصد خوبی در ریاضیات از جمله مهراد زارع کسب کردند. و محمدرضا خوشرو ، مینا صالحی و سروین سلیمان پور.

آنچه در زیر می آید گزیده ای از مصاحبه با محمدرضا خوشرو است که در کنکور سراسری تجربی 97 رتبه 59 را کسب کرده و نظرات وی در مورد ریاضیات توسط استاد منتظری:

در کنکور بعد از شیمی ، من همیشه ریاضی می کردم. کنکور شیمی تجربی در سال 1997 خیلی طول کشید ، بنابراین تمام وقتم را به شیمی اختصاص دادم ، بنابراین 47 دقیقه ریاضی استاندارد را در 30 دقیقه انجام دادم. و مطمئن بودم که اگر الگوی شما نبود و من از آن استفاده نمی کردم ، احتمالاً فقط 30٪ داشتم.

 

 

(0) نظر
X