هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر

معرفی کامل پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر


زبان انگلیسی آخرین درس دفترچه عمومی کنکور می‌باشد. اکثر داوطلبان به خصوص افرادی که دارای مدارک زبان هستند احساس می‌کنند زبان درس واقعا ساده ای است و از پس آن برمی‌آیند ولی باید بدانید در کنکور ۹۷ فقط ۶ درصد کل داوطلبان توانستند به درصد بالای ۵۰ در زبان دست پیدا کنند، چرا که برای پاسخ به تست های زبان فقط سواد لازم نیست بلکه سرعت هم لازم است تا بتوانید هر تست به خصوص ریدینگ را زیر ۴۸ ثانیه حل کنید. امروز در فروشگاه حرف آخر شما را با پکیج زبان جامع نظام قدیم حرف آخر آشنا می‌کنیم که در هر سطحی از زبان باشید یادگیری آن برای شما ساده تر از آب خوردن خواهد شد.
زبانجامع نظام قدیم حرف آخر توسط استاد محمودی با روش های فوق العاده جذابی تدریس شده است. استاد محمودی با استفاده از انیمیشن و داستان و الگو و شهودی سازی یادگیری زبان کنکور را برای شما دوستان عزیز که زبان برایتان بسیار مبحث سنگینی محسوب می شود راحت تر می‌کند و برای افرادی که پایه خوبیدر زبان دارند باعث افزایش سرعت تست زنی آن ها می‌شود تا بتوانند هر تست را زیر ۳۰ ثانیه حل کنند. چون که تمامی مطالب و لغات به نیمکره راست مغز شما یا همان حافظه تصویری تان منتقل می شود که دیگر در مورد این مطالب دچارفراموشی نخواهید شد.

از جمله ویژگی های دیگر که پکیج زبان جامع نظامقدیم حرف آخر دارد این است که شما دیگر لازم نیست هیچ مطلبی را حفظ کنید چون که همه چیز به صورت تصویری و مفهومی تدریس می شود و کار را برای شما راحت تر می کند.

ویژگی های تدریس استاد محمودی در پکیج زبان جامع حرف آخر نظام قدیم

شایدبرایتان عجیب باشد اگر بشنوید که برای زبان کنکور اعم از گرامر و لغات دیگر نیازی به حفظ کردن ندارید! ممکن است بپرسید مگر ممکن است؟ یعنی حتی لغات زبان کنکور را هم نیازی نیست حفظ کنیم؟ بله با زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم دیگر برای لغات هم نیاز به حفظ کردن ندارید چرا که با روش استاد محمودی اینبار به جای حفظ کردن زبان آن را درک می‌کنید.پکیجزبان جامع حرف آخر نظام قدیم تنها منبع در ایران است که به آموزش تصویری لغات و گرامر زبان کنکور پرداخته است و با استفاده از این روش دیگر نیازی به حفظ هیچ مطلبی ندارید.  در قسمت های زیر نمونه تدریس های زبان حرف آخر نظام قدیم را برای شما گذاشته ایم که می‌توانید متوجه مفهوم یادگیری زبان بدون حفظ کردن شوید.

پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی مناسب چه داوطلبانی می‌باشد؟

پکیجزبان نظام قدیم حرف آخر مناسب هر داوطلبی با هر سطحی است. اگر از زبان متنفر هستید یا پایه صفری دارید می‌توانید از زبان نظام قدیم حرف آخر استفاده کنید و به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. اگر هم داوطلبی هستید که پایه قوی در زبان دارید و به درصد ۱۰۰ زبان فکر می‌کنید می‌توانید روی پکیجزبان نظام قدیم استاد محمودی استفاده کنید و سرعت تست زنی خود برای زبان را چند برابر کنید. عده ای از افراد هم خواهان شرکت در آزمون های استخدامی هستند و زبان انگلیسی برای آزمون استخدامی یکی از دروسی است که باید درصد خوبی در آن کسب کنید و این افراد هم می‌توانند از زبان جامع استاد محمودی نظام قدیم استفاده کنند تا به درصد دلخواه خود برسند و از رقیبان جلو بیفتند.پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی به عنوان بهترین منبع آموزش زبان کنکور شامل چه مباحثی است ؟

صفرتا صد گرامر و لغات زبان دبیرستان به همراه درک مطلب و کلوز تست حرف آخر وهر آنچه که برای پاسخگویی به تست های زبان به آن نیاز دارید در داخل پکیج زبان نظام قدیم استاد محمودی به عنوان بهترین منبع آموزش زبان کنکور وجود دارد و شما در حدود ۲۲ ساعت هر آنچه که برای پاسخگویی به تست های زبان نیازدارید آموزش خواهید دید و بیشتر از ۷۰۰ تست برای زبان در داخل بهترنی منبعزبان کنکور حل خواهید کرد.

 

برنامه ریزی برای مطالعه پکیج زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم به چه صورت می باشد؟

ابتدامشاورین ارشد حرف آخر با اتسفاده از فرم های مشاوره ای اطلاعات مورد نیاز خود را از شما دریفات می‌کنند و با بررسی فرم و تشکیل پرونده ، نقاط قوت و ضعف شما را تشخیص می‌دهند و برروی پوشش آن ها کار می‌کنند در نهایت با توجهبه شرایط و زمانی که تا کنکور باقی مانده است اقدام به ارائه برنامه های حجمی و زمانی برای داوطلب خواهند کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده زبان انگلیسی حرف آخر برای کنکور را ببندید.

نظر رتبه های برتر کنکور در رابطه با زبان انگلیسی استاد محمودی چیست ؟

بهتریندلیل برای انتخاب پکیج زبان استاد محمودی دلیل رتبه های برتر کنکور ۹۸ که با استفاده از پکیج زبان استاد محمودی به بهترین درصد زبان کنکور دست پیدا کردند. نظر رتبه های برتر سال ۹۸ نشان می‌دهد که زبان استاد محمودی بهترین منبع آموزش زبان کنکور و استاد محمودی هم بهترین مدرس زبان کنکور می‌باشد.

در ویدیو زیر می‌توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر در رابطه با زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و دلیل انتخاب او به عنوان بهترین مدرس زبان کنکور را متوجه شوید.

مطابقت زبان استاد محمودی با سؤالات کنکور :

درسال ۹۸ پکیج زبان استاد محمودی کاملا لقب بهترین منبع آموزش زبان کنکور رابه خود اختصاص داد چرا که با سؤالات کنکور تطابق ۹۰ درصدی داشت یعنی مشابهو یا عین اکثر سؤالات زبان کنکور ۹۸ قبلا توسط استاد مجتبی محمودی تحلیل وبررسی شده بود. در ویدیو زیر می‌توانید این تطابق بی‌نظیر را مشاهده کنید.


منبع: انتشارات حرف آخر

(0) نظر

درک مطلب و کلوزتست حرف آخر

معرفی کامل پکیج درک مطلب و کلوزتست حرف آخراستادمحمودی در پکیج درک مطلب و کلوزتست حرف آخر برای یادگیری بهتر مطالب و علاقه مند ساختن داوطلب به درک مطلب و کلوز تست از تصاویر بسیار جذاب و داستان های جالب، انیمیشن ها و الگوهای خاصی که از ویژگی دی وی دی های حرف آخر هستند استفاده کرده اند. شما با دام های تستی درک مطلب در این پکیج آشنا خواهید شد و با برخورد به سوالات سخت در هر آزمونی و حتی کنکور می دانید کهچطور باید برخورد کنید تا به جواب صحیح برسید.

پکیج درک مطلب حرف آخر دارای ۲ حلقه دی وی دی می باشد و در ۵ ساعت تدریس تمامی سبک سوالاتی کهممکن است چه در درک مطلب و ریدینگ هایش بیاید چه در کلوز تست همه آورده شده اند و شما علاوه بر یادگیری مطالب تعداد بسیار زیادی تست همراه با استاد محمودی حل خواهید کرد. کافی است ۵ ساعت از روزتان را به مطالعه پکیج درک مطلب حرف آخر اختصاص دهیدتا نحوه حل سؤالات درک مطلب زبان را یاد بگیرید.

در عوض شما مطمئن هستید که ۶۵ درصد سوالات زبان انگلیسی را در همان تایم خود که ۱۰ دقیقه و ۴۰ ثانیه است با پکیج درک مطلب و کلوزتست حرف آخر را جواب داده اید.

ویژگی تدریس استاد محمودی در پکیج درک مطلب و کلوز تست حرف آخر 

استادمحمودی برای اینکه شما سریعتر به جواب برسید از الگو و نمونه تصاویر استفاده کرده که در زمان کنکور نیز با به یادآوری آن ها خیلی سریع گزینه هارا رد کرده و به جواب صحیح دست پیدا کنید. تدریس در پکیج درک مطلب حرف آخربسیار روان و پرانرژی است و حین تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد و می توانید همینطور به تدریس استاد گوش بسپارید بدان آن که از درس زدهشوید.

در تدریس درک مطلب و کلوز تست حرف آخر یکی دیگر از اساتید به عنوان استادیار در کنار آقای محمودی حضور دارد و به طرح پرسش های احتمالی شما عزیزان می پردازد و در تدریس بهتر مطالب درک مطلب و کلوز تست نظام جدیدبه استاد محمودی کمک می نماید.استاد محمودی در درک مطلب و کلوز تست حرف اخر به شما تکنیک هایی  را می آموزند تا موفق شوید در همین زمان کوتاه و بدون کمبود وقت، تمامی سوالات درک مطلب را پاسخ دهید.

به طور مثال درمرجع ضمیر به شما می آموزند که چطور میتوان مرجع یک ضمیر را در کم ترین زمان پیدا کرد تنها با روش هایی که حتی ۱۰ ثانیه هم وقت شما را نخواهد گرفت. ایشان می گویند که یک مرجع باید چطور با ضمیر خود هماهنگ باد تا قابلتشخیص باشد. و تمامی این روشش های تست زنی درک مطلب و کلوز تست زبان در پکیج زبان انگلیسی حرف آخر به شما آموزش داده می‌شود.

پکیج کلوز تست حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

داوطلبنظام جدید هستید یا قدیم ؟ در زبان تافل دارید یا صفر صفر هستید ؟ بعد از چند سال می‌خواهید در کنکور شرکت کنید؟ درس زبان برای آزمون های استخدامی شما هم اهمیت دارد ؟ در هرکدام یک از شرایط قبلی که هستید می‌توانید از پکیج کلوز تست حرف آخر می‌توانید استفاده کنید، زیرا بدون خواندن درک مطلب می‌توانید پاسخ سؤالات را بیابید. شاید برایتان سؤال شود که این روش ممکن است برای کل سؤالات پاسخگو نباشد اما در داخل پکیج کلوز تست حرف آخر برای شما بیش از ۲۰ متن سراسری حل خواهد شد و همگی هم با روش های آموزش داده شدهبدون خواندن متن. به این معنی می‌باشد که الگوهای زبان حرف آخر برای هر تیپ تستی پاسخگو است.

قبل از استفاده از بهترین منبع آموزش درک مطلب زبان یعنی پکیج درک مطلب حرف آخر پیشنهاد می‌کنیم زبان انگلیسی نظام قدیم حرف آخریا اگر نظام جدید هستید زبان جامع نظام جدید حرف آخر  را استفاده کنید و کل گرامر و لغات زبان را بدون حفظ کردن در کمتر از ۳۰ ساعت یاد بگیرید.

پکیج ریدینگ و کلوز تست استاد محمودی شامل چه مباحثی است ؟

پکبجریدینگ و کلوز تست حرف آخر برای پاسخگویی به ۱۳ تست کنکور از مبحث درک مطلب و کلوز تست می‌باشد و تمامی نکاتی که برای پاسخگویی به تست ها نیاز دارید در ۵ ساعت آموزش داده شده است وو بیش از بیست متن از کنکور برای شما با همان روش ها حل شده است و از این حیث پکیج ریدینگ و کلوز تست حرف آخر بهترین منبع تست زنی درک مطلب محسوب می‌شود

پکیج ریدینگ و کلوز تست حرف آخر به صورت زیر در اختیارتان قرار می‌گیرد

دی وی دی ۱:
توضیحات اولیه
Reading 1—۷

دی وی دی ۲:
Reading 8—۱۸ (ادامه)
cloze test 1—۱۸

کنار پکیج درک مطلب و کلوز تست حرف اخر چه محصولاتی برای شما ارسال می‌شود؟

کنارپکیج درک مطلب و کلوز تست حرف اخر برای شما کتاب کار ارسال می‌شود که شاملاسلاید های آموزشی است و با استفاده از آن دیگر نیازی به نوشتن نخواهید داشت. کتاب زبان حرف آخر به صورت کاملا رایگان برای شما ارسال می‌شود.

برنامه ریزی برای مطالعه پکیج درک مطلب و کلوز تست استاد محمودی به چه صورت می باشد؟

مامشاورین موسسه حرف آخر برای پکیج درک مطلب و کلوز تست استاد محمودی و تمامی محصولات حرف آخر متناسب با شرایط شما ( ضعیف یا قوی بودن) یا ساعت مطالعه ای که می توانید به یک درس اختصاص بدهید برای شما برنامه ای کاملا اختصاصی تدارک میبینیم و شما می توانید طبق برنامه تنظیم شده بسیار منظم پیش رفته و به یک پیشرفت چشمگیری دست بیابید فقط کافی است اراده کنید و فعلخواستن را صرف کنید.

نظر رتبه های برتر کنکور در رابطه با زبان انگلیسی استاد محمودی چیست ؟

بهتریندلیل برای انتخاب پکیج زبان استاد محمودی دلیل رتبه های برتر کنکور ۹۸ که با استفاده از پکیج زبان استاد محمودی به بهترین درصد زبان کنکور دست پیدا کردند. نظر رتبه های برتر سال ۹۸ نشان می‌دهد که زبان استاد محمودی بهترین منبع آموزش زبان کنکور و استاد محمودی هم بهترین مدرس زبان کنکور می‌باشد.

در ویدیو زیر می‌توانید نظر رتبه های برتر حرف آخر در رابطه با زبان استاد محمودی را مشاهده کنید و دلیل انتخاب او به عنوان بهترین مدرس زبان کنکور را متوجه شوید.

مطابقت زبان حرف آخر با سؤالات کنکور :

درسال ۹۸ پکیج زبان استاد محمودی کاملا لقب بهترین منبع آموزش زبان کنکور رابه خود اختصاص داد چرا که با سؤالات کنکور تطابق ۹۰ درصدی داشت یعنی مشابهو یا عین اکثر سؤالات زبان کنکور ۹۷ قبلا توسط استاد مجتبی محمودی تحلیل وبررسی شده بود. در ویدیو زیر می‌توانید این تطابق بی‌نظیر را مشاهده کنید.

چرا پکیج زبان استاد محمودی باید تهیه شود ؟

اینمجموعه کامل و جامع می باشد و وقتی از آن استفاده می کنید دیگر نیازی به سایر منابع نخواهید داشت. پس از توضیح تک به تک گرامر و لغات استاد محمودی شروع به حل تعداد بسیاری تست می کنند و تک به تک گزینه های مربوط به هر تسترا بررسی می کنند و به شما اموزش می دهند که در برخورد با هر نوع سوال باید چگونه برخورد کنید تا سریع تر به جواب برسید.

دانلود نمونه تدریس زبان حرف آخر :

دراین قسمت امکان دانلود رایگان نمونه تدریس زبان حرف آخر را برای شما فراهمکرده اید و با استفاده از دانلود نمونه تدریس زبان حرف آخر می‌توانید با روش تدریس زبان در حرف آخر آشنا شوید. پیشنهاد می‌کنیم بعد از مشاهده نمونهتدریس های زبان استاد محمودی خودتان از روی کتاب تست های مربوطه را حل کنید تا تفاوت قدرت تست زنی خود را مشاهده کنید.

منبع: حرف اخر

(0) نظر
X