هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

عربی حرف آخر نظام قدیم

نمونه تدریس عربی حرف آخر


امروز با شاهکاری عربی کنکور و بهترین منبع عربی کنکور یعنی عربی حرف اخر با تدریس فوق العاده استاد محمد واعظیدر خدمت شما عزیزان هستیم.با استفاده از نمونه تدریس عربی حرف آخر و نمونهتدریس عربی استاد واعظی شما علاوه بر آن که توانایی پاسخ به حداقل ۵ تست قطعی کنکور عربی پاسخ بدست خواهید آورد با شاهکار عربی کنکور ایران نیز آشنا خواهید شد و با استفاده از آن می‌توانید کل عربی را در کمتر از ۲۵ ساعت با حل تست ببندید.

دانلود فیلم اموزش عربی محمد واعظی:

امروزدر سایت مرکزی حرف آخر امکان دانلود فیلم اموزش عربی محمد واعظی را برای شما فر اهم کرده ایم. دانلود فیلم آموزش عربی محمد واعظی را در دو دسته نمونه تدریس قواعد عربی حرف آخر و نمونه تدریس ترجمه حرف آخر برای شما فراهم کرده ایم.  در ادامه نمونه تدریس عربی حرف اخر را در دسته های اشاره شده برای شما خواهیم گذاشت. برای مشاهده ویدیو تدریس واعظی به صورت بیشتر ودریافت اطلاعات تدریس در رابطه با زمان تدریس و نحوه تدریس به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید.

نمونه تدریس ترجمه عربی حرف آخر:

نمونه تدریس ترجمه عربی حرف آخر قسمت اول

نمونه تدریس ترجمه عربی حرف اخر قسمت دوم

نمونه تدریس ترجمه عربی واعظی قسمت سوم

درقسمت بالا سه نمونه تدریس عربی استاد محمد واعظی را برای شما قرار دادیم. با استفاده از نمونه تدریس عربی محمد واعظی از بخش ترجمه شما بدون حفظ هیچ لغتی قادر به حل تست های ترجمه حرف آخر و کسب ۳۲ درصد از بودجه بندی عربی کنکور خواهید بود. برای مشاهده قیمت عربی حرف آخر از طریق لیست قیمت دی وی دی حرف اخر اقدام کنید.


برای دریافت نمونه تدریس بیش‌تر و تهیه محصولات همراه با مشاوره تخصصی با شماره تماس ۰۲۱۶۶۵۷۶۱۸۲ اقدام کنید.

منبع:حرف آخر

(0) نظر
X