هديه حرف آخر

درباره وبلاگ

حرف آخر اولین و برترین موسسه تولید کننده دی وی دی های آموزشی کنکور مبتنی بر انیمیشن و تصویرسازی می باشد. از سال 90 شروع به فعالیت کردیم و در این مدت دانش آموزان زیادی از طریق پکیج های آموزشی ما به رتبه های برتر رسیدند.

هديه حرف آخر

موسسه حرف آخر

 

مهمترین آزمون زندگی هر داوطلب که خواه یا ناخواه هر فرد یا هر خانواده ای با آن مواجه خواهند شد و آزمونی که می‌تواند تمامی زندگی یک داوطلب را از پایه تغیر دهد. اما از آنجایی که هر آزمون و هر حرفه ای به ابزار مخصوص خود نیاز دارد به سراغ ابزار و وسایل مورد نیاز کنکور خواهیم رفت که موسسات کنکوری این ابزار به شمار می‌آیند. یکی از برترین موسسات که در حال حاضر محبوبیت فراوانی در میان داوطلبان کنکوری کسب کرده است. در ادامه می توانید پکیج ریاضی حرف اخر را هم مشاهده بکنید.

 

موسسه حرف آخر برای اولین بار در ایران به تدریس بر پایه پویا نمایی روی آورده است که این سبک از آموزش  باعث می‌شود مسیر کنکور برای داوطلب به شدت هموار و آسان گردد. عده زیادی آموزش پویا نمایی را با آموزش تصویری اشتباه خواهند گرفت اما در واقطع تصویر سازی و آموزش انیمیشنی زیر مجموعه ای از پویا نمایی است و دومین زیر مجموعه پویا نمایی الگو سازی است. در بخش تصویر سازی کل دروس با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی هایی که برای تشکیل آن ها مدت ها وقت گذاشته شده است تدریس می‌شود و دانش آموز به جای حفظ مطالب آن ها را لمس می‌کند و در بخش الگو سازی هم دیگر نیازی نیست برای هر سوال یک روش حل یاد بگیرید. یک الگو یاد خواهید گرفت و تمامی سوالات یک مبحث را با همان الگو حل خواهید کرد، همچنین می توانید در ادامه پکیج دینامیک حرف اخر را هم مشاهده بکنید

درس زیست شناسی حیاتی ترین درس برای رشته تجربی می‌باشد اما با توجه به حجم گسترده این درس و همچنین ترکیبی بودن سوالات کنکور در بین فصل های مختلف زیست همواره درصدی که داوطلبان در این درس کسب می‌کنند بسیار پایین بوده است. اما یکبار برای همیشه مشکل خود را به کمک زیست این موسسه حل کنید و دیگر با خیال راحت زیست را یاد بگیرید. کاری که در آموزش زیست تو اساتید مجموعه انجام شده است زیست به صورت کاملا تصویری دراورده اند؛ یعنی داوطلب دیگر نیازی به حفظ و صرف زمان زیاد جهت یادگیری مطالب زیست ندارد و با استفاده از تصویر سازی ها و انیمیشن هایی که مشاهده می‌کند این بار مفاهیم را درک می‌کند. در ادامه می توانید پکیج نوسان حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

شعار زیست حرف آخر آموزش زیست در 4 لایه است. این سبک از آموزش زیست مدرن ترین روش است که فقط در حرف اخر و توسط اساتید زیست این مجموعه در حال استفاده است.منظور از زیست چهار لایه این است که داوطلب فقط با یکبار استفاده از زیست این مجموعه مانند آن است که 4 بار کل زیست را مطالعه و مرور کرده باشد و بازهم این به معنای زمان زیاد تدریس زیست حرف آخر نیست و با وجود این داوطلب باز هم در کمترین زمان ممکن می‌تواند با زیست حرف آخر به بهترین نتیجه و درصد در این دست پیدا کند. اگه در فصل موج اتمی فیزیک مشکل دارید می توانید با استفاده از پکیج موج، اتمی، هسته ای دوازدهم اشکالتون رو برطرف بکنید.

 رتبه های برتر موسسه حرف آخر در کنکور 99:

بازدهی و ارزش یک منبع یا یک موسسه با توجه به خروجی های آن و نتایجی که در زمینه کنکور کسب کرده است مشخص می‌شود. اما این موسسه در چند سال اخیر بهترین نتایج ممکن را نیز کسب کرده است به طوری که در سال 98 موفق به کسب 51 رتبه زیر 200 شد و چنین آماری در زمینه کنکور تا کنون واقعا بی سابقه بوده است. اما رازی که این افراد را به رتبه های خوب رسانده است چیست؟ منبع و پشتیبانی خوب. در کنار منابع داوطلبین از مشاوره کاملا تخصصی نیز برخوردار خواهند شد و تمامی نیاز های آن ها رفع خواهد شد. راز رسیدن این افراد به رتبه های خوب هم دقیقا همین بوده است. منبع خوب، پشتیبانی خوب و تلاش خوب. اگه میخواید حلیات کنکور را در کمتر از 10 ثانیه حل بکنید،می توانید از پکیج محاسبات شیمی حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری استفاده کنید.

از جمله افرادی که به کمک این موسسه به رتبه های خوب رسیدند می‌توان به هانا و روژین یاری خواهرهای دو قلو با رتبه های 12 و 18 کنکور ، مجتبی سعادت پیش که بعد از 13 سال دوری از کنکور تصمیم به شرکت مجدد گرفت و با حرف آخر به رتبه 390 دست یافت؛ تورج جعفری رتبه 187، هانی مرتضایی که بعد از 14 سال دوری از کنکور و با وجوداینکه رشته دبیرستانی وی ریاضی فیزیک بود اما در کنکور 98 توانست رتبه 641 را برای خود کسب کند و به هدف خود یعنی دندان پزشکی دست پیدا کند.

 

(0) نظر

دین و زندگی دهم حرف آخر

دین و زندگی دهم حرف آخر استاد یوسفیان پور

معرفی کامل پکیج دین و زندگی ، آخرین کلام استاد یوسفیان پور:

دین و زندگی سال دهم به عنوان پیش شرط دین و زندگی کنکور شناخته می شود و بسیاری از نکات و پیام های اشعار وی را می توان با سایر قسمت های دین و زندگی یازدهم و دوازدهم ترکیب کرد. اگه تو فیزیک خیلی ضعیف هستید و میخواید به نقطه قوتتون تبدیل کنید، فیزیک موسسه حرف آخر بهترین گزینه هست.

دین و زندگی در سال دهم شامل 12 درس و 139 صفحه کتاب درسی است و مطالعه آنها زمان زیادی را برای کنکور می گیرد و از آنجا که حفظ می شود ، تکرار و تعمیم خیلی طول می کشد ، نه در آن. اندازه حافظه

اما خبر خوب این است که شما باید این روشهای خسته کننده و وقت گیر را کنار بگذارید ، زیرا این بار می خواهید کل دین و زندگی سال دهم را یاد بگیرید و حتی یک کلمه را حفظ نکنید. باورش سخت است؟ من درست می گویم ، در کنکور هم همین اتفاق برای من افتاد و باورم نمی شد. در پکیج "دین و زندگی" آخرین حرف آخرین حرف برای اولین بار اختراع شده است ، نمونه ای از آنچه در هیچ فونت دیگری نمی بینید. ما ویژگی های پکیج مذهبی و شرح حال نهایی را در سه بخش بررسی می کنیم.

1- آموزش بصری و تصویرگری در پکیج ای از دین و زندگی ، حرف آخر:

با استفاده از این روش ، محتویات مستقیماً به نیمکره راست مغز منتقل می شوند که به آن حافظه دیداری گفته می شود و ماندگاری محتوای این قسمت از مغز چندین برابر می شود.

همچنین استفاده از انیمیشن مزایایی دارد. برای بیشتر شما ، فیلمی که سال گذشته تماشا کرده اید هنوز داستان را به یاد می آورد ، اما برای اثبات آن کتابی را که هفته گذشته خواندید فراموش کردید.

این هدف از استفاده از انیمیشن است و با آن دیگر محتوا را به خاطر نمی آورید و مدتها آن را به یاد می آورید.

2- کوتاهترین زمان برای مطالعه دین و زندگی در پکیج "دین و زندگی" ، حرف آخر:

بیایید با خود مدرسه شروع کنیم. کلاسهای هفتگی دین و زندگی برگزار می شود. برای سال دهم باید حدود 12 درس دین و زندگی بخوانید و در پایان همه چیز را حفظ کنید. اما در پکیج ای از 10 دین و زندگی می توانید حرف آخر کل دین و زندگی دهم را ببینید ، از آموزش و پرورش تا حل بیش از 500 آزمون فقط در 13 ساعت و در این 13 ساعت ، می توانید دین و زندگی دهم را ببینید. پرونده را ببندید ، هم برای آموزش و هم برای آزمایش.

3- استفاده از الگو:

این الگو به روشهای حل تست کامل اشاره دارد که می تواند برای اجرای همه آزمونها در یک موضوع مورد استفاده قرار گیرد.

در پکیج ای از 10 دین و زندگی ، می توانید حرف آخر را در انواع الگوها از همه ادیان و زندگی یاد بگیرید. هر الگو موضوعات متنوعی را با هم آموزش می دهد و شما می توانید از طریق چندین درس با یک الگو کل موضوع را کاوش کنید.

مضامین دین و زندگی چیست؟

آخرین نامه پکیج 10 ساله دین و زندگی شامل سه لوح فشرده است که به طور کامل و جامع تمام موضوعات مربوط به دین و زندگی 10 ساله و همچنین محتوای پکیج 10 ساله دین و زندگی را پوشش می دهد. حرف آخر به این شکل است.

جدول 1: هدف ، شخص و معاد

لوح 2: رستاخیز

جدول 3: سفر ، عشق ، مراقبت ، زیبایی و رسیدن

حرف آخر 10 سال زندگی و دین برای چه کسانی مناسب است؟

 

هنگام بحث در مورد کنکور ، با دو گروه داوطلب روبرو هستیم. گروه اول افرادی که کاملا در دریای کنکور هستند و به تازگی تحصیلات خود را به پایان رسانده اند و گروه دوم افرادی که قصد دارند مجدداً در چند سال دیگر در کنکور شرکت کنند و صفر تا صفر داشته باشند و یک دوره آموزشی 20 دقیقه ای برای یک داوطلب می تواند از طریق این گروه از افراد بگذرد 50 سال طول می کشد. دقیقه ، اما آخرین کلمه در دین و زندگی ، از آنجا که تمام پیش نیازهای هر موضوع در ابتدای مطالعه آموزش داده می شود ، فرقی نمی کند داوطلب سال نهم باشد یا در کنکور یا بالاتر. برای مدت 20 سال باید دوباره در کنکور شرکت کنید. نحوه آموزش در پکیج "دین و زندگی" آخرین کلمه همه کسانی است که از آن استفاده می کنند. در ادامه می توانید ریاضی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

چگونه کلام آخر را برای دین و زندگی برنامه ریزی می کنید؟

برنامه ریزی خوب یکی از مهمترین عوامل دستیابی به موفقیت است. منبعی هرچند خوب باشد ، اگر نحوه استفاده و یادگیری آن را بلد نباشید ، بسیار کارآمد نخواهد بود. در این بخش ، مشاوران نهایی موسسه وارد عمل می شوند و فرم های خاصی برای هر داوطلب ایجاد می شود. آزمون های موقعیت یابی نیز از داوطلب گرفته می شود ، وی اطلاعات شخصی را در اختیار داوطلب قرار می دهد و مشاور برنامه نیز همین اطلاعات را در مورد برنامه ، دامنه ، زمان و برنامه های ادغام ارائه می دهد.

چرا دهمین پکیج دین و زندگی آخرین کلمه هنگام انتخاب مکان های اول است؟

سوالی که ممکن است بیشتر شما داشته باشید این است که آیا کسی تاکنون توانسته است به دین و زندگی پایان دهد و پس از 90 سال واقعاً دین و زندگی را فتح کند؟ در پاسخ به این س ،ال ، با اطمینان می توانیم بگوییم که بله ، در سال 1997 ، به لطف دین و زندگی پروفسور یوسفیان پور ، بسیاری از رتبه های برتر بدست آمد ، به عنوان مثال مینا صالحی با 92٪ دین و زندگی ، رضا عباسی فر با یک دین و زندگی 92٪ ، علی و نهال بابائیان ، برادران و خواهران تبریزی با یک درصد دین و زندگی 7.94

 آنها در سال 1997 در آزمون ورودی قبول شدند. در زیر متن مصاحبه با مینا صالحی و دیدگاه های وی در مورد دین و زندگی پروفسور یوسفیان پور آورده شده است.

مینا صالحی ، مقام 47 ، مسابقات تجربی ، منطقه 3

آقای یوسفیان پور با فیلم های آموزشی 92٪ برنده شد. طبق آماری که هفته آینده منتشر شد ، نتایج کنکور نشان داد که بسیاری از مجریان کمتر از 90٪ از دین و زندگی خود را دارند. به عنوان مثال ، شما در کلاس 1 در کلاس 84 84 تحصیل کرده اید. در ادامه می توانید رتبه برتر های حرف آخر را هم مشاهده بفرمایید که امسال هم مثل سال های دیگه تو کنکور کولاک کردند.

پس از بررسی DVD های استاد یوسفیانپور به پیشنهاد دوستانم ، در آخرین لحظه توانستم در طی دو تا سه ساعت تمام ادیان را جمع آوری کنم.

 ما الگوهای بسیار خوبی برای متن های پایه دهم و یازدهم ایجاد کرده ایم.

فکر می کنم قدرت این فیلم ها در کد عالی است.

به راحتی می توان گفت که من می خواهم توسط یک دکتر دیده شوم. دین و زندگی که مدتها قبل از تعطیلات عید به توصیه دوست خوب و قبل از نوروز ، بعد از تعطیلات عید ، دین و زندگی با فیلم های آموزشی به نقطه قوت و اعتماد به نفس تبدیل می شود. و شما در کنکور وقت می خرید و در نتیجه ، یک رتبه بی نظیر می گیرید و وارد حوزه مورد علاقه خود می شوید..

 

مزایای پکیج آخرین حرف دین و زندگی در مقایسه با سایر منابع آموزشی:

همانطور که گفته شد ، سال 10 دین و زندگی شامل 138 صفحه از کتابهای درسی کاملاً حفظی است که خواندن آنها از کتاب های درسی و منابع دیگر بیش از 2 ماه طول می کشد ، اما حرف آخر 10 و دین پایان می یابد. شما دین و زندگی سال دهم را فقط در 5 درس و در 13 ساعت خواهید آموخت و همزمان امتحان می دهید. به یاد داشته باشید ، پکیج 10 دین و زندگی نه تنها در مورد آموزش است ، بلکه یک آزمایشگاه عالی است. دوستانی که در پایه متوسطه اول تحصیل می کنند می توانند از محصلات حرف آخر پایه هفتم استفاده بکنند.

چرا آخرین پکیج دین و زندگی نامه را تهیه کنیم؟

 امسال جواب خودت را بده. اگر به دنبال کاملترین منبع برای آموزش دین و زندگی هستید ، همه مباحث دین و زندگی را در هیچ زمان و بدون زمانی بیاموزید. اگر می خواهید دین را مطالعه کنید و بدون حفظ آن زندگی کنید: اگر می خواهید حتی از یک کتاب تجربی از هر منبع دیگری خلاص شوید و اگر می خواهید به جای 17 دقیقه استاندارد دین و زندگی در کمتر از 10 دقیقه به سوالات پاسخ دهید. ... در کنکور می توانید دین بپرسید و از حرف آخر زندگی دهم استفاده کنید.

(0) نظر

پکیج قرابت معنایی حرف آخر

قرابت معنایی حرف آخر

بررسی تخصصی قرابت معنایی استاد محسن منتظری

از مهم ترین و سخت ترین بخش های ادبیات فارسی می توان به قرابت معنایی اشاره کرد. بخشی که همیشه با آن مشکل داشتم و نهایتا به یک الی دو سوال آن می توانستم پاسخ دهم در حالی که بقیه سوالات می ماند و درصد ادبیات من به شدت افت پیدا میکرد. روش خاصی هم نبود تا بتوانم طبق آن پیش بروم شاید نبود یک منبع خوب به شدت به چشم می زد. ولی متاسفانه آنطور که باید با منابع آشنایی نداشتم و این عامل ضعف من بود. منبعی که بتواند به من بیاموزد چطور میشود به 9 سوال قرابت معنایی به درستی پاسخ داد اما امروزه قرابت معنایی حرف آخر با پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا با 4 الگو به همه سوالات پاسخ می دهد.

قرابت معنایی همیشه دارای پیچیدگی های خاص خودش بود. باید هم شعر را درک می کردیم هم مفهوم آن را در نهایت به یک جواب درست دست پیدا می کردیم و این کاری بسیار دشوار محسوب میشد و هنوز هم سخت محسوب می شود به خصوص اگر یک داوطلب در این درس یا مبحث ضعیف بوده و یا از آن متنفر باشد.

قرابت معنایی را می توان به سادگی یاد گرفت به شرطی که دارای منبعی خوب و توانا بود که هم داوطلب را از درس خسته نکند و هم از آن زده نشود پس باید دارای استادی با توانایی بیان بالایی این درس را به داوطلبان خود بیاموزد.

در ادامه می توانید ریاضی نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

 

معرفی پکیچ قرابت معنایی حرف آخر نظام جدید

استاد محسن منتظری در این پکیج برای بهتر یاد گرفته شدن مطالب از تصاویر بسیار جالب و جذاب استفاده کرده اند و از روش انیمیشن و الگوسازی برای تدریس بهتر مطالب بهره برده اند که باعث می شود مخاطب یا همان داوطلب به آن تدریس جذب شود و تا انتها و بدون خستگی آن را دنبال کند.

پکیج قرابت معنایی حرف آخر نظام جدید با استفاده از 4 الگو رسیدن به درصد 36 را برای شما امکان پذیر ساخته است فقط تلاش شما را می طلبد و تمرکز کافی برای گوش سپردن به تداریس استاد. همچنین استاد منتظری برای اینکه کار شما را برای نوشتن مطالب راحت کند در کنار 4 حلقه دی وی دی یک کتاب کار هم وجود دارد که تمامی تداریس ایشان در آن جزوه آمده و شما دیگر نیازی به نوشتن نخواهید داشت و به قول معروف سراپا گوش می شوید تا مطالب را یاد بگیرید.

قرابت معنایی حرف آخر طی 9 ساعت تدریس شده و شما در کمتر از یک هفته و اختصاص دادن تایمی بسیار کم می توانید به همه مطالب آن مسلط شوید.

معرفی استاد محسن منتظری/ استاد ادبیات  حرف آخر

استاد محسن منتظری کارشناس گروه توسعه آموزش و مدرس ادبیات فارسی کنکور در آموزشگاه های کشور هستند. ایشان همچنین کارشناس گروه برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش و کارشناس گروه هماهنگی دفتر آموزش در وزارت نیرو بودند.

ویژگی تدریس استاد منتظری

استاد منتظری برای این که این مبحث سنگین و پر سوال را برای شما ساده سازد آن را با لهجه های مختلف به شما آموزش می دهد و ایشان در مورد قرابت معنایی اینگونه می گویند که برای یادگیری قرابت معنایی از زبان من کافی است زبان مادری یا همان زبان فارسی را به خوبی بلد باشید پس منظور ایشان این است که یادگیری آن می تواند بسیار راحت باشد.

ایشان از لوازم یا ابزار یادگیری قرابت به این اشاره می کند که شما باید ابتدا بتوانید خواندن یک شعر را بلد باشید تا بتوانید با آن شعر برخورد کرده و با معنا و مفهوم آن آشنا شوید و مفهوم آن را بفهمید.

استاد منتظری در این راه از تصاویر بسیار جالب برای بهتر ماندن مطالب در ذهن شما نیز استفاده می کنند و با استفاده از داستان مفاهیم را تک به تک به شما می آموزند .

در ادامه می توانید فیزیک حرف آخر نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

 

یک مثال از تدریس استاد محسن منتظری

استاد منتظری معتقدند که درست است قرابت فرمول ندارد ولی یکسری روش هایی موجود است که سبب می شود شما بتوانید خود را قوی تر سازید. اولا که با دیدن بیت نباید بترسید و آن را بخوانید بعد از این که یک بار آن را خواندید وزن آن را بیابید یعنی ببینید که از ریتم خارج شده یا می توان با یک ریتم آن را خواند سپس مفهوم آن را به شما آموزش می دهند.

این محصول مناسب چه کسانی می باشد؟

افرادی که قصد دارند مثل آن زمان من این مبحث را کنار بگذارند یا افرادی که فکر می کنند پایه ضعیفی دارند و نمی توانند به جواب خوبی برسند و درصد کسب کنند افرادی که از درس فاصله گرفته اندو قصد دارند با نظام جدید پا به عرصه کنکور 99 بگذارند یا تمامی نظام جدید ها می توانند از این محصول استفاده کنند طبق گفته استاد فقط کافی است زبان فارسی را بدانید تا  بتوانید قرابت را یاد بگیرید. حتی افرادی هم که فکر می کنند این مبحث را به خوبی می دانند پیشنهاد می شود آن ها هم از این محصول استفاده کنند.

برنامه ریزی برای مطالعه این محصول به چه صورت می باشد؟

ما مشاورین موسسه حرف آخر طبق دی وی دی های تهیه شده برنامه ای مطابق شرایط شما تهیه نموده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم تا برنامه و نظم این مباحث را مطالعه کرده و به پیشرفت در این درس و تمامی درس ها دست پیدا کنید. ما برای شما پرونده درسی تشکیل داده و از شما تعیین سطح خواهیم گرفت تا با کیفیت ترین برنامه مدنظر و مطابق شرایط علمی شما تهیه شود. در این برنامه ریزی تست هایی که قرار است با این پک کار شود هم به شما گفته خواهد شد و به اصطلاح همه چیز تحت کنترل است.

نظرات داوطلبان در مورد پکیج قرابت معنایی حرف آخر

یکی از داوطلبان گفتند که استاد منتظری باعث شدند ایشون قرابت معنایی را یاد بگیرند و تقریبا چیزی از آن را نمی دانستند. بسیاری از دوستان بابت تصویرسازی هایی که با توجه به اون ها یادگیری برای داوطلب بسیار ساده شده را بسیار می پسندند و از آن رضایت کامل دارند و البته اکثر داوطلبین که در این درس و مبحث به موفقیت رسیده اند خود را مدیون استاد می دانند و به این نکته اشاره می کنند که تدریس استاد منتظری سبب شد تا مطالب هیچ جوره از ذهنشان بیرون نرود و آن ها را در زمان کنکور یاری کند.

در ادامه می توانید پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی نظام جدید ، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

 

چرا پکیج قرابت معنایی حرف آخر را باید بخریم؟

استاد منتظری تعداد بی شماری تست های سراسری و تالیفی حل می کنند و تک تک گزینه های صحیح و غلط را بررسی خواهند کرد پس دیگر نگرانی ای از بابت نحوه حل کردن تست ها نخواهید داشت کافی است به دقت روش ایشان را اجرا کرده و تست بزنید.  آموزش به بیانی کاملا ساده و روان می باشد و کسانی که در این بخش دچار سردرگمی هستند به راحتی با بیان شیوا و لهجه های فوق العاده بامزه ایشان به خوبی می توانید این مبحث را بیاموزید. این پکیج می تواند برای تمامی افراد بهترین نتیجه را به ارمغان بیاورد چرا که هم فراموش نمی شود هم کامل است هم... با ما در ارتباط باشید.

 

(0) نظر

مفاهیم شیمی دهم و یازدهم

شیمی کنکور

شیمی یکی از مهمترین دروس درسی برای داوطلبان رشته ریاضی و آزمایش است. داوطلب هستند این بدان معناست که اگر فردی بتواند به نیمی از سوالات شیمی پاسخ دهد ، وی جز 1 1٪ شرکت کنندگان در این دوره خواهد بود.

دوره شیمی در کنکور سراسری ریاضیات و آزمایشات دارای 35 تست است. این دوره یکی از دروس حفظی و محاسباتی در کنکور سراسری است. در سال های اخیر ، ما در این دوره سوالات محاسباتی بیشتری دیده ایم و آزمون های مفهومی نیز به طور قابل توجهی افزایش یافته اند. برای موفقیت در این دوره و کسب درصد بالا در کنکور ، باید مطالعه خود را با تفکر طراحان کنکور سراسری هماهنگ کنید. داشتن بهترین منبع آموزشی برای این دوره این امکان را فراهم می کند.

در این بخش ، ما بهترین منبع را برای مفاهیم شیمی سال دوازدهم معرفی خواهیم کرد.

برای مطالعه مقاله 10 آزمون مبحثی نظام جدید حرف آخر، کلیک کنید.

معرفی کامل بسته مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر:

مفاهیمی که شاید شما را به خاطر سپردن یادآوری کند ، اما آیا واقعاً می توان با حفظ به سوالات مربوط به مفاهیم شیمی پاسخ داد؟ به نظر شما ، اگر این امکان وجود دارد ، چرا در کنکور 97 فقط 2٪ داوطلبان تجربی و 1٪ داوطلبان ریاضیات توانستند بیش از 50٪ شیمی بدست آورند؟ خوب ، نیمی از سوالات شیمی از قسمت مفاهیم است و با حفظ آنها می توانید به 50٪ برسید ...

اما بیایید نگاه عمیق تری به این موضوع بیندازیم. شیمی از دو قسمت ، مفهوم و مسئله تشکیل شده است که دو تفاوت کاملاً متفاوت اما در عین حال پیش شرط یکدیگرند. در این مقاله قصد داریم تنها منبعی در کل ایران باشیم که مسائل و مفاهیم شیمی را از یکدیگر جدا کرده و نحوه آموزش آن به گونه ای است که شما را در هر سطح به درصد مورد نظر خود می رساند. شما را معرفی کنیم.

در ادامه می توانید پکیج سینماتیک حرف آخر را هم مشاهده بفرمایید.

ویژگی های بسته مفاهیم شیمی دهم و یازدهم شیمی شیروان شیمی:

در بسته مفاهیم شیمی دهم و یازدهم ، برای اولین بار با مفهوم الگو و تصویر محتوای شیمی مواجه می شوید. یک مثال ساده موضوع پلیمریزاسیون یا پلیمریزاسیون است که در سال دهم شیمی با آن روبرو می شوید. شما تحریف این مقاله را نیز خوانده اید ، اما چه تعداد از شما می توانید این موضوع را برای شخصی که هیچ اطلاعی از شیمی ندارد و از شما در مورد مفهوم پلیمریزاسیون می پرسد ، توضیح دهید تا او بتواند این مفهوم را درک کند. اما تنها داوطلب حرف آخر که از شیمی استاد شیروانی استفاده کرده است می تواند ادعا کند که می تواند مفاهیم شیمی را به هرکسی آموزش دهد ، زیرا با شیمی حرف آخر دیگر حفظی وجود نخواهد داشت و شما به قلب مفاهیم سفر خواهید کرد و با استفاده از انیمیشن ها و الگوهای جذاب ، شما به راحتی می توانید کل موضوع را درک کنید. در بخش آرایش الکترونیکی ، می توانید محتویات اعداد کوانتومی ، مداری و زیرلایه ای را لمس کنید.

پکیج مفاهیم شیمی حرف آخر شامل چه مباحث است؟

کلیه متن ها و نمودارهای کتاب های درسی دهم و یازدهم که شامل 6 فصل و حدود 200 صفحه از کتاب درسی مربوط به مفاهیم است ، در قالب 5 دی وی دی و 22 ساعت آموزش در اختیار شما قرار می گیرد ، یعنی حدود 10 تا 12 آزمون های شامل آزمون ورودی.

اما 22 ساعت آموزش فقط برای آموزش نیست ، بلکه حدود 10 ساعت فقط به حل تمرین ها و آزمون های سراسری اختصاص دارد.

آنچه در DVD ها مشاهده خواهید کرد به شرح زیر است:

جدول 1: پیدایش اتم - آرایش الکترون - نامگذاری ترکیبات معدنی - یونهای تک اتمی

جدول 2: ترکیبات یونی - ترکیبات کووالانسی - گشتاور قطبی - شیمی آلی 1

جدول 3: شیمی آلی - واکنش - راه حل ها

جدول 4: انواع انحلال - انحلال گازها - خصوصیات گازها - گرما و دما

جدول 5: جریان انرژی - گرما و آنتالپی سینتیک

در ادامه می توانید پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر را هم مشاهده کنید.

بسته مفاهیم دهم و یازدهم شیمی کیست؟

نحوه تدریس در این بسته به گونه ای است که در هر سطحی از بسته بندی مفاهیم شیمی دهم و یازدهم ، حرف آخر تمام سوالات مربوط به این بخش در کوتاهترین زمان ممکن استفاده می کنید. استفاده از انیمیشن در تدریس دشوارترین مباحث مانند راه حل ها را چندین برابر برای شخص آسان می کند و این روش تدریس به ویژه برای افرادی که پس از سالها دوری از کنکور و شیمی قصد شرکت در آزمون را دارند ، بسیار موثر است. به روشی کاملاً مفهومی آموزش می دهد.

سرانجام ، شیمی دهم و یازدهم چگونه برنامه ریزی شده است؟

این برنامه یکی از اساسی ترین مولفه هایی است که همراه با منبع خوب می تواند شما را به رتبه و نتیجه دلخواه برساند. به همین دلیل ، در آخرین نامه در کنار بسته مفاهیم شیمی دهم و یازدهم توسط مشاوران باتجربه و رتبه برتر موسسه توسط یک سری فرایندها و تست ها ، اطلاعات شخصی شما مانند زمان مطالعه ، نحوه تحصیل و ... در اختیار مشاور قرار خواهد گرفت. سپس ، طبق آن ، برای هر شخص برنامه شخصی سازی ارائه می شود.

برای مشاهده پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر کلیک کنید.

چرا بسته بندی مفاهیم شیمی دهم و یازدهم آخرین کلمه در انتخاب رتبه های برتر است؟

با توجه به ویژگی های بسته مفاهیم شیمی ، آخرین کلمه و تنها منبعی که کل شیمی را به طور جداگانه در دو بخش ، مفاهیم و مشکلات بررسی می کند ، افرادی که به دنبال کسب بهترین رتبه و درصد در شیمی هستند از این محصول استفاده می کنند و هدف شما خواهد رسید.

فائزه کیانفر ، جعفر قرایی ، 57 امین کنکور ، علیرضا راعی ، 354 امتحانی ، محمدرضا خوشرو ، 59 ، میثم فرهمندی و میثم فرهمندی ، از جمله برترین هایی که سال گذشته با استفاده از 70٪ یا حتی 90٪ بالاترین درصد را کسب کرده اند. آخرین بسته شیمی. 39 و ... اشاره کرد.

وجه تمایز مفاهیم شیمی دهم و یازدهم حرف آخر با سایر منابع آموزشی :

بدون استثنا ، منابع زیادی برای آموزش شیمی کنکور وجود دارد ، اما تفاوت اصلی شیمی آخرین کلمه با سایر منابع آموزشی را می توان در این واقعیت مشاهده کرد که این تنها منبع در کشور است که به صورت شهودی شیمی را آموزش می دهد و از انیمیشن برای استفاده در عمیق و آموزش مفهومی. همچنین ، تنها منبعی که به جای استفاده از تکنیک هایی که فقط در یک سری سوالات کاربرد دارد ، با استفاده از مدل سازی سوالات را حل می کند و کل سوال یک موضوع را با الگو حل می کند ، شیمی است.

در ادامه می توانید فیزیک دهم حرف آخر را هم مشاهده کنید.

چرا باید بسته مفاهیم شیمی دهم و یازدهم شیمی حرف آخر تهیه شود؟

شما تمام ویژگی های بسته بندی مفاهیم شیمی دهم و یازدهم را مطالعه کرده اید ، از جمله آموزش بصری با استفاده از مدل سازی ، و علاوه بر یک منبع آموزشی ، بزرگترین بانک آزمون ، و همچنین مدت زمان کوتاه آموزش برای به دست آوردن 10 تست قطعی ، انتخاب از شماست ، اگر قصد دارید منبعی را تأمین کنید که تمام انتظاراتی که از یک منبع آموزشی دارید را برآورده کند ، بسته شیمی کلمه آخر بهترین انتخاب است.

(0) نظر

مفاهیم شیمی دوازدهم

انتخاب منبع برای شیمی کنکور یکی از کارهای سخت داوطلب کنکور است ، بنابراین معرفی یک منبع جامع برای مطالب دهم ، یازدهم و دوازدهم دشوار است. از طرف دیگر ، منابع موجود در بازار کامل نیستند و باید تکمیل شوند. . اما در این مقاله بهترین منبع شیمی برای کنکور به شما معرفی می شود که نیاز به هر منبع دیگری ، حتی کتاب تست را از بین می برد. اما قبل از معرفی ، بیایید به کنکور 97 و نحوه پاسخ داوطلبان به درس شیمی نگاهی بیندازیم:

در ادامه می توانید مقاله مربوط به تجربه جدیدترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر را هم مشاهده کنید.

 

در کنکور 97 ، 569984 نفر از گروه آزمایش در جلسه کنکور شرکت کردند.

1- تعداد افرادی که در شیمی کمتر از صفر (منفی) کسب کرده اند: 190095 نفر ، یعنی 33٪

نتیجه: شخصی که به سوالات شیمی پاسخ نداده بود از 33٪ رقبا پیشی می گرفت !!!

2- تعداد افرادی که به درصد بالای 50 رسیده اند: 9793 نفر ، یعنی 1٪ از کل داوطلبان

نتیجه: فردی که به نیمی از سوالات شیمی پاسخ داده است ، جز 1 1٪ شرکت کنندگان در نظر گرفته می شود و 1٪ اول بهترین رشته در دانشگاه های معتبر است.

3- تعداد افرادی که در دوره شیمی 100٪ موفق به کسب موفقیت شده اند: 0 نفر

تحلیل دوم: توصیه می شود یکبار با استفاده از نرم افزار رتبه بندی 97 همین کار را انجام دهید.

1- اگر فردی در تمام درس های خود نمره صفر بگذارد اما در درس زیست نمره 100 کسب کند به رتبه ای بین 23000 تا 25000 می رسد.

2- اگر شخصی در همه دوره های خود نمره صفر بگیرد اما در شیمی به 100 برسد رتبه او بین 18 تا 19 هزار خواهد بود !!!

نتیجه گیری: شیمی حتی از زیست شناسی مهمتر است. اما به دلیل منابع و روش های نادرست ، افراد معدودی همیشه می توانند درصد خوبی را در این دوره کسب کنند. اما امروز منبعی را به شما معرفی می کنیم که تمام مشکلات شیمی را برای شما حل می کند و شما به منبع دیگری برای شیمی نیاز خواهید داشت.

در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف اخر را هم مشاهده کنید.

 

معرفی کامل بسته مفاهیم شیمی دوازدهم شیروانی:

شیمی سال دوازدهم از چهار فصل تشکیل شده است که درک آنها از نظر محتوای مفهومی واقعاً دشوار است ، خصوصاً در فصل دوم سال دوازدهم ، که به مفاهیم سلول سوختی و گالوانیک ، آبکاری و خوردگی و واقعاً محتوای مبهم و نامفهوم در این بخش بخشی وجود دارد که با جزئیات بیشتری در کتابها توضیح داده شده و داوطلب را گیج می کند ، اما بسته مفاهیم شیمی آخرین کلمه ای است که به نوبه خود برای آموزش شیمی انقلابی است زیرا کل فصل 2 یا الکتروشیمی فقط با یک الگوی به نام الگوی Z. توضیح داده شده است که این یک استراتژی کلی است و تمام سوالات سنگین این فصل از نظر ذهنی قابل حل است.

برای دریافت پکیج 5 روز با حرف آخر به صورت رایگان کلیک کنید.

 

ویژگی های تدریس استاد شیروانی در پکیج شیمی مفاهیم دوازدهم  حرف آخر  :

در بسته مفاهیم شیمی استاد شیروانی ، با یک روش جدید آموزش آشنا خواهید شد. آموزش بصری اولین بار توسط استاد شیروانی در شیمی ابداع شد و سعی کرد یادگیری را به ساده ترین شکل ممکن و در کمترین زمان برای یک فرد محقق کند. در بسته مفاهیم دوازدهم شیمی ، کلیه مطالب مربوط به مفاهیم چهار فصل در قالب 4 الگو آموزش داده می شود که الگوی Z یکی از آنهاست. با استفاده از الگوی Z با ترسیم شکلی که از نظر ذهنی نیز می توانید انجام دهید ، می توانید در کمترین زمان ، دهنده و گیرنده الکترون را شناسایی کنید که این یکی از سخت ترین سوالات این فصل است. مباحث دیگری مانند خوردگی نیز با استفاده از یک سری انیمیشن تدریس می شود که واقعاً لذت آموزش را چند برابر می کند و مطالب به صورت کاملاً عمیق و مفهومی به مخاطب آموزش داده می شود.

بسته شیمی نامه دوازدهم شامل چه مباحثی است؟

صفر تا صد مفهوم شیمی سال دوازدهم و هر آنچه برای پاسخگویی به تستهای شیمی در این بسته نیاز دارید در اختیار شما قرار می گیرد و مطالب 4 فصل که حجمی در حدود 122 صفحه با استفاده از 4 الگو در 4 دی وی دی دارند و برای حدوداً آموزش داده می شوند 20 ساعت

برای اطلاع از قیمت پروژه 6040 حرف آخر اینجا کلیک کنید.

 

سوال: آیا 20 ساعت فقط به آموزش اختصاص دارد؟

خیر ، از این زمان ، حدود 10 ساعت به تمرین و حل تست اختصاص داده شده است و در این راستا ، بسته شیمی حرف آخر علاوه بر اینکه یک محصول آموزشی است ، بزرگترین بانک آزمون نیز محسوب می شود و داوطلب را از هر کس دیگری می خواهد منبع آموزشی

حرف آخر بسته مفاهیم شیمی دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

روش تدریس در این بسته به گونه ای است که فرقی نمی کند داوطلب سال اول دبیرستان باشید ، داوطلب کنکور یا شخصی که بعد از سالها دوری از کنکور قصد شرکت در کنکور را دارد. آموزش از ابتدا و در هر سطح ، با هر مرحله ، با استفاده از بسته شیمی نامه آخر ، با استفاده از تصاویر مربوط به هر موضوع ، به ساده ترین شکل ممکن و در کمترین زمان ، آموزش کلیه مطالب مرتبط به شیمی دوازدهم خواهید دید

سرانجام ، چگونه برای مفاهیم شیمی دوازدهم برنامه ریزی می کنید؟

برنامه ریزی ، به نوبه خود ، در موفقیت فرد بسیار مهم است. در واقع ، یک منبع خوب یک بال است و برنامه ریزی یک بال دیگر. اگر هر دو با هم باشند ، فرد می تواند در بحث کنکور به نتیجه دلخواه برسد. در نامه آخر به این موضوع اهمیت زیادی داده شده است. مشاوران موسسه در این زمان اقدام خواهند کرد و در مرحله اول نحوه استفاده از بسته را به شما آموزش می دهند و در مرحله دوم با استفاده از اطلاعات شخصی و فردی و شناسایی استعداد و عملکرد داوطلب ، برنامه ریزی زمان و ارائه شخصی سازی حجم به داوطلب.

در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف آخر را هم مشاهده کنید.

 

چرا پکیج شیمی حرف آخر انتخاب رتبه برتر ها است و چرا باید این محصول را تهیه کرد ؟

بسته شیمی حرف آخر ، به نوبه خود ، نقش اول را در زمینه آموزش کنکور دارد. زیرا این بسته از لحاظ جامع بودن ، بانک تست بودن ، آموزش به زبان ساده و روان و همچنین کوچک بودن از تمام ویژگی های یک منبع خوب برخوردار است. از طرف دیگر ، در این بسته ، دیگر خبری از تکنیک ها و فرمول ها نیست ، بلکه در قالب چندین مدل جامع است که می تواند بدون استثنا به تمام س allالات یک موضوع اعم از دشوار یا آسان پاسخ دهد و همچنین تنها منبع آموزش فیزیک بصری است. در میان محصولات محبوب آموزش فیزیک است.

این بسته در سال 1997 نیز تأثیر زیادی در درصد شیمی در رتبه های برتر داشت و افرادی مانند فائزه کیانفر ، جعفر قرایی رتبه 57 کنکور ، علیرضا رای 354 تجربی ، محمدرضا خوشرو 59 ، میثم فرهمندی رتبه 39 ، و به همین ترتیب. بیش از 80 و حتی 90 در این دوره به دست آوردند.

اگر به دنبال بهترین مبحث برای آموزش شیمی هستید که بتوانید برای حل تمام تست های شیمی استفاده کنید ، بسته شیمی حرف آخر مفاهیم دوازدهم بهترین گزینه برای انتخاب است که تمام انتظاراتی را که از یک منبع خوب دارید برآورده کند.

(0) نظر

مباحث شیمی دهم و یازدهم

بیشتر ما با اهمیت شیمی در کنکور آشنا هستیم و به طور خلاصه آن را معرفی خواهیم کرد.

شیمی آخرین درس کتابچه کنکور با 35 سوال است. ضریب این درس در رشته تجربی 9 و در رشته ریاضیات 6 است و یکی از دروس مهم برای هر دو رشته است.

توجه داشته باشید:

آیا می دانید شیمی حتی از زیست شناسی مهمتر است؟

ما این را با نرم افزار رتبه بندی کنکور ثابت می کنیم. اگر بر اساس کنکور 97 در نرم افزار رتبه بندی باشد ، یک بار تعداد کل دوره ها را روی صفر تنظیم می کنید و فقط دوره زیست را 100 می دانید. رتبه شما در منطقه 1 بین 23000 تا 25000 خواهد بود.

این بار تمام دروس را صفر کنید و فقط درس شیمی را روی 100 تنظیم کنید. با توجه به رتبه کنکور 97 ، رتبه شما در منطقه 1 بین 18000 تا 19000 خواهد بود.

این به دلیل انحراف استانداردی است که داوطلبان با توجه به نحوه واکنش آنها در شیمی ایجاد می کنند.

نحوه پاسخگویی به داوطلبان در دوره شیمی کنکور 96:

1- در کنکور 96 در رشته تجربی 20٪ شرکت کنندگان در دوره شیمی درصد منفی کسب کرده اند. به عبارت دیگر ، داوطلبی که به سوالات شیمی پاسخ نداده است از 20٪ شرکت کنندگان فراتر رفته است.

2- در کنکور 96 فقط 8٪ از کل شرکت کنندگان توانستند در دوره شیمی به درصد بالای 30 برسند.

3- در رشته ریاضیات ، وضعیت به همین منوال بود و فقط 6٪ از کل شرکت کنندگان توانستند به بالای 30٪ برسند.

توجه داشته باشید که 30٪ در شیمی کنکور به این معنی است که از 35 سوال شیمی 10 سوال را می توان پاسخ داد و اگر شخصی به 10 سوال پاسخ دهد ، در بین 8٪ اول شرکت کنندگان و در میان 8٪ اول است که بالاترین است دوره در بهترین دانشگاه.

نحوه پاسخگویی به درس شیمی در کنکور 97:

امسال 33٪ داوطلبان رشته تجربی و 43٪ داوطلبان رشته ریاضی دوره شیمی را رد کرده اند.

و دوباره مانند کنکور 96 ، در رشته تجربی ، 8٪ از شرکت کنندگان و در رشته ریاضی ، 6٪ ، توانستند به درصد بالای 30 برسند.

شیمی سال دهم و یازدهم:

شیمی سال دهم شامل سه فصل از جهان ، زادگاه جهان ، آثار گازها در زندگی و آب ، ریتم زندگی است.

دوره شیمی سال دهم پیش شرط شروع مطالعه شیمی برای کنکور است و حدود 33 درصد از آزمون های کنکور را تشکیل می دهد.

شیمی سال یازدهم نیز برای شناختن موهبتات زمینی و به دنبال آن نیاز بی پایان به غذا و لباس سالم ، شامل سه فصل است. در این پایه شیمی به صورت تخصصی تری وارد بحث کنکور و مباحث می شویم. اهمیت سال یازدهم در کنکور حدود 30٪ است.

 

معرفی کامل پکیج مسائل شیمی حرف آخر استاد شیروانی :

همانطور که می دانید مباحث شیمی در سوالات کنکور بسیار مهم است و حدود نیمی از سوالات شیمی از قسمت مباحث سوال می شود.

در سال دهم و یازدهم شیمی ، ما به مباحث خال ، استوکیومتری ، انرژی ، محلول ها و غلظت ها می پردازیم. حدود 10 تا 12 سوال شیمی از این دو پایه پرسیده می شود. اما با مشکلات متعددی روبرو خواهیم شد.

1- جلسه کنکور برای هر آزمون 1 دقیقه است. آیا واقعاً می توان در 1 دقیقه با روش توصیفی ضریب تبدیل کسری یا کسر پیش ساخته به یک تست سنگین پاسخ داد؟

2. یک سری س ofالات واقعاً پیچیده هستند و حتی اگر بتوان آنها را تجزیه و تحلیل کرد ، به دلیل طولانی بودن راه حل ، در حل توصیفی آنها مشکل خواهیم داشت.

بنابراین برای جلوگیری از این مشکلات ، ما به روشی نیاز داریم که هم جامع باشد ، یعنی پاسخگوی همه سوالات ، کوتاه و سریع باشد.

تنها منبعی که می تواند چنین روشی را به داوطلب ارائه دهد ، حرف آخر و بسته شیمی شماره های 10 و 11 استاد شیروانی است.

ویژگی های تدریس شیروانی در بسته شیمی شیمی دهم و یازدهم حرف آخر:

در این بسته روشهای خسته کننده و قدیمی مانند تناسب ، کسرهای پیش ساخته و ضریب تبدیل خداحافظی شده اند و این بار از روش ابتکاری موسسه حرف آخر و خود استاد شیروانی استفاده شده است. یعنی همه مسائل شیمی دهم و یازدهم فقط با دو مدل آموزش داده می شود

مدل اول که از سه قسمت تشکیل شده و برای استوکیومتری استفاده می شود و با استفاده از آن می توان کلیه آزمون های استوکیومتری را با هر درجه سختی حل کرد. است

1- فرمول ماهی: برای تبدیل سریع مواد به خال

2- a-x ، که می تواند برای پاسخ سریع به سوالات مربوط به ترموشیمی یا ترمودینامیک ، کارایی ، خلوص و تعیین واکنش دهنده های اضافی و محدود کننده در کمتر از 10 ثانیه بدون فرمول مورد استفاده قرار گیرد. روش a-x بسیار جامع است و در سال دوازدهم تمام مشکلات مربوط به تعادل و سینتیک با همان روش حل می شود.

3- الگوی خالایی در ظرفیت و خال بر ضریب: ممکن است در حفظ واکنشهای شیمیایی مشکل داشته باشید. تعداد واکنشها زیاد است و ممکن است آنها را به کلی فراموش کنید ، اما خبر خوب این است که با استفاده از الگوی خال در ظرفیت دیگری ، حتی نیازی به یادآوری واکنش و نوشتن آن نیست. قدرت حرف آخر در اینجا ثابت می شود که وقتی مجبورید وقت خود را برای نوشتن واکنش و متعادل سازی آن با روش های معمول صرف کنید ، با ظرفیت خال کاملاً از بین می رود.

4- الگوی دوم: مشکلات راه حل ها که از سنگین ترین مشکلات کنکور هستند ، در حرف آخر بدون هیچ فرمولی و فقط با یک الگوی ساده در فرم ، محلول = حلال + محلول حل می شوند.

همچنین در این بسته شما با مفهوم آموزش شهود آشنا خواهید شد ، که یادگیری و درک مطالب را به روشی آسان تر برای داوطلب ایجاد می کند.

در ادامه می توانید یادگیری با انیمیشن و تصویر سازی با حرف آخر را هم مطالعه کنید.

پکیج مسائل شیمی دهم و یازدهم شامل چه مباحثی است ؟

در این بسته کلیه مسائل مربوط به شیمی دهم و یازدهم در 7 دی وی دی و 35 جلسه فقط با دو مدل مورد بحث در بالا آموزش داده شده است.

ترتیب DVD ها نیز به شرح زیر در اختیار شما قرار می گیرد.

جدول 1: میانگین توده اتمی - خلاقیت در حل مسئله - خال - توده خال

جدول 2: گسترش نقشه راه - تراکم - حجم مولار گازها - مشکلات واکنش

جدول 3: مسائل مربوط به واکنش - انواع درصد -

جدول 4: کارایی - انرژی محلول - درصد جرم - تبدیل غلظت ها به یکدیگر

جدول 5: مشکلات واکنشها - ادامه محلولهای محلول - حلالیت - تغییر دما و حلالیت گازها

جدول 6: گرما - سوالات گرما واکنش - سوالات واکنش گرما ترکیبی - مشکلات تبادل حرارت بین دو فرآیند

لوح 7: مصنوعی

آیا 35 جلسه برای آموزش کامل است؟ خیر ، از این 35 جلسه ، حدود 20 جلسه فقط به حل و بررسی تست های 10 سال آخر کنکور و آزمون های کتبی و شبیه سازی کنکور اختصاص دارد.

در ادامه می توانید مقاله مربوط به تجربه جدید ترین سبک آموزش کنکور با حرف آخر را هم مطالعه کنید.

بسته شیمی دهم و یازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

نحوه تدریس در بسته شیمی مشکلات دهم و یازدهم ، زیرا این کار با استفاده از شهود و الگوسازی انجام می شود ، یادگیری آن برای همه افراد آسان است و هر شخصی با هر سطح می تواند این مباحث را به راحتی ممکن یاد بگیرد. .

همچنین با توجه به حجم تست هایی که در این بسته حل شده است ، دیگر نیازی به کتاب تست نیست.

یکی از گروه هایی که از بسته های استاد شیروانی بیشترین استفاده را می کنند افرادی هستند که بعد از گذشت چندین سال قصد دارند دوباره در کنکور سراسری شرکت کنند.

چگونه حرف آخر برای بسته بندی مسائل شیمی دهم و یازدهم برنامه ریزی شده است؟

شما همچنین بهترین منبع را برای هر درس دارید ، اما اگر از آن و برنامه مطالعه به درستی استفاده نکنید ، نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید. اما چه کسی می تواند بهترین برنامه ریزی را انجام دهد؟ شخصی که در این زمینه تخصص دارد و تسلط کامل بر منابع مورد استفاده شما و کتاب درسی دارد.

در این راستا مشاوران حرف آخر را می زنند و کلیه اطلاعات شخصی را از داوطلب دریافت می کنند و با توجه به آن و با توجه به زمان موجود نسبت به برنامه ریزی حجم و زمان اقدام می کنند.

چرا پکیج شیمی حرف آخر انتخاب رتبه برتر ها است ؟

یکی از سوالاتی که معمولاً پرسیده می شود این است که آیا کسی با استفاده از شیمی حرف آخر توانسته است به رتبه و درصد خوبی دست یابد.

در پاسخ ، می توانیم رتبه های برتر کنکور 97 را که با استفاده از بسته شیمی دکتر شیروانی بدست آمده اند ، از جمله فائزه کیانفر ، جعفر قرایی ، رتبه 57 کنکور ، علیرضا راعی ، رتبه 354 تجربی ، محمدرضا خوشرو ، 59 ، میثم فرهمندی ، 39 و ...

جعفر قرایی درباره شیروانی صحبت می کند:

من واقعاً فقط می خواهم از استاد شیروانی تشکر کنم ، زیرا آنها هم در درک و هم در سرعت عمل بسیار به من کمک کردند و اینکه وقتی کتابهای درسی را می خواندم ، خیلی چیزها برای من مبهم بود ، اما در شیمی استاد شیروانی به هیچ وجه. .

تفاوت شیمی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

شیمی تنها منبع موجود در ایران است که برای اولین بار از هیچ یک از فرمول های کتاب درسی استفاده نمی کند و فقط با استفاده از 3 مدل صفر تا صد مسئله را در موسسه حرف آخر آموزش می دهد. این بانک علاوه بر منبع آموزشی ، بزرگترین بانک آزمون برای کنکور است. در نظر گرفته می شود و با استفاده از آن ، داوطلب به منابع آموزشی دیگری ، حتی کتاب آزمون ، احتیاج نخواهد داشت.

(0) نظر

آموزش دروس ابتدایی با اجی مجی

امروز به شما بهترین و موثرترین تدبیر تعلیم کامل و با کیفیت اساس ابتدایی در کنار حفظ سلامت فرزندانتان را که همان تعلیم نمایشی دروس ابتدایی با اجی مجی هست را نشان خواهیم داد. با مطالعه این مقاله تا انتها از هدیه خاص موسسه اجی مجی به ارزش دویست هزار تومان بهره مند شوید

 

تعلیم دروس ابتدایی فرمایشی مهم و جدی هست

همانطور که در قسمت بالا هم اشاره شد آمورش دروس ابتدایی نیازمند توجه و اهمیت خاصی هست چرا که دانش آموزان به تازگی وارد تعلیم شده­اند و هر گونه بی اهمیتی و بی توجهی در فرمایش تعلیم می تواند دشوارات زیادی را در مسیر پیشرفت تحصیلی آن ها داشته باشد. یک تعلیم غلط و غلط و با شیوه ناپسند در ابتدای راه دانش آموز، می­تواند آن را از درس دلسرد یا به کلی مسیر حیات او را تغییر دهد.

در ادامه می توانید اجی مجی اول دبستان را هم مشاهده بفرمایید.

 

در حالت کلی نمی شود ما بین اساس های گوناگون دوره ابتدایی تفاوتی قائل شد چرا که دروس این اساس ها بصورتی کاملا محسوس با یکدیگر در تماس هستن و هر اساس تعلیمی دارای جایگاه خاص و مهمی هست برای هموار شدن مسیر تعلیم دانش آموز زیاد مهم و کلیدی هست. هرگونه کوتاهی و عدم توجه به فرمایش تعلیم در هر اساس سبب برپایی دشوار های فراوانی در زمینه یادگیری می شود. به خاص دروس کاربردی و مهمی همچون ریاضی و علوم که از منابع مهم و اساسی تعلیم بوده و تا پایان راه تعلیم همراه دانش آموز شما خواهد بود.

در ادامه می توانید پکیج جامع اول ابتدایی اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

همین مشکلات عدم یادگیری را در دوران کنکور به راحتی می نیرو مشاهده کرد که حدود نیمی از داوطلبان کنکوردر دروس مهمی همچون  ریاضی درصد منفی را کسب می کنند. می‌نیرو گفت که فردی که درصد صفر در درسی کسب می‌کند به این معنی هست که آن را تعلیم ندیده و فردی که درصد منفی کسب می‌کند به این معنی هست که آن درس را اشتباه تعلیم دیده هست…

 

اپلیکیشن شاد و تعلیم مجازی

با توجه به مشکلات عدیده­ای که با ورود بیماری کرونا به کشور به وجود آمده هست. فقط راه برای تعلیم دروس مدرسه بصورت مجازی تعیین شده هست که این تعلیم مجازی هم از طریق برنامه شاد صورت می­گیرد. در این برنامه دانش آموز و آموزگار  به صورت مجازی و آنلاین می­نیروند با یکسایر در تماس باشند.

در ادامه می توانید پکیج رایگان اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

تعلیم با انیمیشن و تصویرسازی

در جهان امروز با افزایش سطح علمی جوامع بشری تعلیم جهانی به سمت تعلیم با شیوه های نوین و پیشرفته همچون تصویر سازی، انیمیشن و نقشه راه رفته که بر مبنای تکنولوژی های روز جهان انجام می شود. خوشبختانه در سال های اخیر تعلیم در ایران هم به همین سمت و سو جنبش کرده و تعلیم با روش­های سنتی و با هستفاده از روش های کهن و کلاسیک جای خود را به همین تعلیم های جهانی داده هست. قصد اصلی این روش تعلیمی تدریس مباحث مهم و کاربردی در قالب دهستان، قصه و انیمیشن با کیفیت بالهست که سبب لذت بخش تر شدن تعلیم علل الخصوص در اساس های ابتدایی می­شود. با این شیوه سایر نیازی نیست دانش آموز زمان زیادی را صرف حفظ کردن مطالب کند چرا که تعلیم با تصویر و انیمیشن و بصورت شهودی انجام می گیرد که این فرمایش سبب افزایش ماندگاری مطالب در مغز و یادگیری مطالب یکبار برای همیشه می شود. تا کنون نخستین مجموعه ای که تعلیم دروس ابتدایی را با استفاده از همین روش های روز جهان یعنی الگو و انیمیشن انجام می دهد آموزش دروس ابتدایی با اجی مجی هست.

 

اجی مجی برترین موسسه تعلیم مقطع ابتدایی با مصرف از تدریس نمایشی

همانطور که پیشتر هم اشاره شد موسسه اجی مجی فقط موسسه تعلیمی در مقطع ابتدایی هست که با روش های روز جهان در زمینه تعلیم همراه شده و تعلیمی در سطح معیارهای جهانی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. یکی از برترین ویژگی های موسسه اجی مجی علاوه بر مصرف از تکنولوژی های روزه جهان، بهره وری از مدرسین به اسم کشوری هست که با این تکنولوژی ها همراه شده اند تا سبب برپایی تعلیم روان و گیرا برای دانش آموزان این مقطع مهم و کلیدی شوند. موسسه اجی مجی این امکان را می دهد که در این روزها کرونا دانش آموزان بدون این که در کلاس های درس شرکت کنند از تعلیم هایی با کیفیت بالا و براساس معیارهای تعلیم جهانی برخوردار شوند.

در ادامه می توانید ریاضی اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

ویژگی های متمایز موسسه اجی مجی

یکی از مهمترین ویژگی های موسسه اجی و مجی تعلیم بصورت کاملا شهودی و با انیمیشن و در قالب دهستان می باشد. کاری که پیشتر توسط موسسه حرف آخر نیز به خوبی انجام شده هست. در واقع تعلیم بصورت نمایشی و در دل دهستان ها  و قصه های متنوع انجام می شود و دانش آموز بدون آن که خودش متوجه شود سنگین ترین و مفهومی ترین مطالب درسی را می آموزد. این دهستان ها با روش های روز جهان و به بصورت محیط های 3 بعدی طراحی شده و دانش آموز در قالب یک دهستان با مبحث مورد نظر آشنا می شود.

در ادامه می توانید علوم اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

مزیت سایر این موسسه مصرف از دو عروسک اجی مجی در تدریس هست که تداعی کننده محیط کلاس درس برای دانش آموزان هستند و با شیطنت ها و پرسشات ویژه خود مبحث را برای دانش آموز شما ملموس تر می کنند. در واقع اجی مجی نماینده دانش آموزان هستند و همه پرسشاتی که شدنی هست در ذهن دانش آموز شکل بگیرد توسط اجی مجی از هستاد پرسش می شود که این فرمایش به درک بهتر مطالب کمک می کند.

 

آموزگار های موسسه اجی مجی

برای تدریس پایه های تعلیمی در این موسسه از مدرسن باسم و اسم آشنای تعلیم کشور مصرف شده هست تا دانش آموزان بتوانند از تعلیمی جامع و کامل و بر پایه تکنولوژی های روز جهان  بهره مند شوند. تدریس دروس سال نخست ابتدایی برعهده خانم مینا قجر هست آموزگاری زیاد توانمند و دارای 10 سال سابقه تدریس در پایه نخست ابتدایی هستند که همواره حضور پررنگی در جشنواره های هستانی و کشوری بعنوان آموزگار و داور داشته هست. این پایه تعلیمی که از مهم ترین پایه های تعلیمی تلقی می شود بصورت کاملا روان و دهستانی هست که برای نخستین بار در این سطح و مقیاس پوشش کامل و جامع کل کتاب صورت گرفته هست.

 

تعلیم دروس ابتدایی با اجی مجی

 

تدریس پایه دوم ابتدایی را خانم نرجس نوربخش برعهده گرفته هست. زیادی از شما از طریق فضای مجازی با تعلیم های ایشان آشنایی دارید. خانم نرجس نوربخش یا همان ” خانم اجازه ” معروف همه دوره های روانشناسی را گذرانده و به خوبی با اختلالات یادگیری دانش آموزان آشنهست همین فرمایش سبب شده تا تعلیم های ایشان بر پایه همین اختلالات صورت گیرد تا دانش آموز به راحتی مطالب را یاد بگیرد.  از ویژگی های بارز تعلیم ایشان تکرار بارها و بارها مطالب و مصرف از دهستان های متنوع هست که تعلیم را برای فرزندان شما لذت بخش کرده هست. خانم نوربخش علاوه بر تدریس دروس سعی به تعلیم آداب حیات و تعلیم کنترل عصبانیت را دارد.

در ادامه می توانید فارسی اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

تدریس اساس سوم که یکی از کلیدی ترین اساس های دوره ابتدایی هست بر عهده خانم ریحانه رضایی هست این اساس بعلت این که کم کم دانش آموزان از مرحله تعلیم مقدماتی بیرون می شوند و وارد مباحث مهم و کاربردی همچون جدول ضرب می شوند از اهمیت زیاد بالایی برخوردار هست. این مدرس جوان و با انگیزه تدریسی کاملا نمایش و گیرا را ارائه داده اند که مهمترین قسمت هیا تعلیم او می نیرو به کارتون تعلیمی شهر ماهی ها اشاره نمود. برای تمام بخش های تدریس سناریوهای شاد و گیرا در نظر گرفته شده هست تا دانش آموز بنیرود بدون خستگی و با لذت مباحث را بیاموزند.

 

تدریس سال چهارم ابتدایی بر عهده خانم فرزانه صدیقی قرار داده شده هست مدرسی خلاق و با تجربه که با تمام وجود به تعلیم مباحث این اساس می پردازد و در دهستان هایی متنوع که گاه خود نقش اصلی را ایفا میکند در کوشش هست تا تعلیمی در سطح جهانی را به منزل های شما بیاورد. از ویژگی های تدریس ایشان مینیرو به تبدیل مفاهیم کتاب درسی به دهستان های تصویری و متحرک، هستفاده از سناریو های گوناگون با کمک اجی مجی، تدریس در سطح ها و هوش های گوناگون، حل تمام دغدغه های درس ریاضی و همچنین هستفاده از قطار اعداد برای تعلیم ریاضی اشاره کرد.

 

برای تدریس دروس سال پنجم و ششم چون حجم مطالب و همچنین شمار دروس غالبا از سال های پیش هست از چند آموزگار برای تعلیم هستفاده شده هست که همچون دیگر مدرسین این موسسه دارای رزمه کاری پربار و سابقه درخشانی در فرمایش تعلیم دوره ابتدایی هستند. تدریس کتاب اجتماعی و هدیه های آسمان توسط خانم مریم احمدپور انجام شده هست. شاید این دروس در نگاه نخست دروس زیاد سهولت تلقی شوند ولی با دقت در مورد هر یک از این دروس بخوبی مشخص می شود این دروس از درس های حفظی تلقی می شوند و نقش مدرس در علاقمند کردن دانش آموزان به این دروس زیاد مهم و غیر قابل انکار هست. برای نخستین بار در این اساس دروس متنی و حافظه ای با دهستان و انیمیشن صورت گرفته هست که سبب گیرا تر شدن تعلیم و اشتیاق دانش آموز برای یادگیری شده هست.

 

ریاضی اساس پنجم ابتدایی توسط خانم نیلوفر قهرمانی تدریس شده هست از مهم ترین دغدغه های خانم قهرمانی آشتی دادن دانش آموزان با درس ریاضیهست که برای تحقق این قصد سعی به تعلیم ریاضی به شکل دهستانی و گیرا نموده هست به نحوی که دانش آموز از تعلیم ریاضی لذت ببرد. ویژگی های تدریس ایشان را می نیرو  تعلیم ریاضی با خنده، روی خوش، خلاق و سرزنده دانست.

 

بی شک یکی از سنگین ترین و پرمفهوم ترین دروس سال پنجم درس علوم تجربی هست که تدریس این درس را خانم زهرا بلیوند به عهده گرفته هست. از ویژگی های تدریس خانم بلیوند می نیرو به دوری از تعلیم مطالب زائد، تعلیم کامل و حتی فراتر از کتاب همچنین هستفاده از همه حواس بچه­ها اشاره کرد.

 

پارسی سال پنجم هم توسط خانم اکرم دمیرچلی انجام شده هست. خانم دمیرچلی هم جزو اساتید مثال کشوری در حوزه ادبیات و پارسی ابتدایی بوده اند و این درس شیرین که البته یادگیری آن برای دانش آموزان سخت بوده هست را به ساده ترین شکل شدنی انجام داده اند.

 

مدرسین دروس ششم اجی مجی هم شبیه سال پنجم توسط چندین مدرس از جمله خانم مریم احمدی که تدریس مطالعات احتماعی و علوم ششم را به عهده دارند و نیلوفر قهرمانی مدرس ریاضی اساس ششم هستند، تدریس پارسی ششم هم شبیه پارسی پنجم توسط خانم اکرم دمرچلی انجام شده هست که همهی این افراد جزو مدرسین برتر کشوری بوده اند و سال ها سابقه براق در زمینه تدریس این دروس داشته اند و البته مبتکرین تعلیم شهودی و دهستان سرایی دروس در این اساس می‌باشند.

 

جهت هستفاده از تدریس­های بینظیر اساتید موسسه اجی مجی به آدرس سایت مرکزی اجی مجی www.ajjimajji.org  مراجعه کنید. برای خرید فرآوردهات اجی مجی نیز می توانید به فروشگاه اجی مجی مراجعه کنید.

 

دریافت 20 درصد از کل دروس هراساس به صورت کاملا مجانی

موسسه اجی مجی برای هستفاده همه دانش آموزان از این تدریس های بی­نظیر و همچنین آشنایی با روش­ها و ویژگی­های تدریس هر مدرس اقدام به ارسال مجانی 20درصد از فرآورده تعلیمی خود کرده هست. اما نکته حائز اهمیت این هست که این بیست درصد مجانی اجی و مجی مختص یک درس خاص نیست بلکه از همه دروس موجود در هر اساس گزینش شده هست و یک امتیاز زیاد خاص برای دانش آموزانی هست که به دنبال پیشرفت و افزایش قدرت یادگیری هستند. برای دریافت این هدیه ارزشمند کافی هست اساس تحصیلی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاورین ما سریعا با شما ارتباط بگیرند.

 

مشاوره خاص محصولات اجی مجی

یکی از ویژگی های ممتاز این موسسه که آن را از موسسات سایر متمایز می­کند وجود کارشناسان و مشاوران موسسه اجی مجی در کنار دانش آموزان هست که در پیشرفت تحصیلی فرزندان شما نقش خاص ای خواهند داشت با پشتیبانی که توسط مشاورین انجام می‌شود دانش آموز سایر فقط نیست و می‌تواند از هدایت پشتیبان ها نیز بهره ببرد.

(0) نظر

پکیج های اول دبستان اجی مجی

دانش آموزان اول ابتدایی برای اینکه بتوانند به پایه ای قوی دست پیدا کنند باید به خوبی الفبا و ریاضی را فرابگیرند تا در آینده اتفاقات خوبی برایشان رقم بخورد اما این روزها و با وجود مشکلاتی نظیر کرونا دیگر بچه ها نمی توانند به صورت حضوری در کلاس باشند و این اتفاق کار را هم برای والدین دانش آموز هم برای معلم بسیار دشوار می سازد و هم چنین باعث می شود تا والدین واهمه داشته باشند تا آینده فرزندان شان به چه صورت خواهد بود؟ اما راه حل برای این مشکل چیست؟ تا انتها با بنده همراه باشید تا راه حلی را برای شما ارائه دهم.

در ادامه می توانید پکیج های اجی مجی اول ابتدایی را هم مشاهده بفرمایید.

 

چرا باید آموزش دروس پایه ابتدایی را جدی بگیریم؟

مهم ترین بخش در کل دوران مدرسه برای دانش آموزان دوره ابتدایی می باشد به طوری که اگر در این دوران دانش آموز به تمامی دروس به خصوص ادبیات فارسی مسلط باشد تا انتهای دوران دانشگاه و ... از لحاظ نوشتاری به مشکلی برنخواهند خورد و این یعنی این که باید در این دوران وقت بسیاری برای یادگیری دانش آموز صرف شود.

در ادامه می توانید اجی مجی اول دبستان را هم مشاهده بفرمایید.

 

مشکلات اپلیکیشن شاد

به نقل از خبرگذاری تحلیلی ایران برنامه شاد برنامه ای است که برای آموزش آنلاین دانش آموزان ایجاد شده است که متاسفانه مشکلاتی را به همراه خود دارد. یکی از مشکلات اساسی این برنامه این است که چون تنها در گوشی یا تبلت اجرا می کند بسیاری از دانش آموزان که دارای وضع مالی مناسبی نیستند نمی توانند از این برنامه استفاده کنند و در آموزش به مشکل بر میخورند. اما تنها داشتن گوشی و تبلت کفایت نمی کند چرا که داشتن اینترنت هم ضروری است که با وجود مشکلات مالی متعددی که برای خانواده ها وجود دارد کل آموزش را به چالش کشیده است.

در ادامه می توانید پکیج جامع اول ابتدایی اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

اهمیت آموزش با انیمیشن و تصویرسازی

با توجه به مشکلات فراوانی که در این مورد مطرح شد و همچنین عدم یادگیری کافی اکثر دانش آموزان با آموزش مجازی به خاطر تایم کم آموزش و حجم بالای مباحث و هم چنین سوال هایی که ممکن است برای دانش آموز پیش بیاید و اگر به پاسخ آن ها دست پیدا نکند با پابه ای بیش از پیش ضعیف تر به مراحل بعدی راه پیدا خواهد کرد که موضوع فقط به این جا ختم نمی شود چون که ممکن است در آینده به مشکلات بزرگ تری تبدیل شده و گریبان گیر دانش اموز و والدین او بشود.

در ادامه می توانید پکیج رایگان اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

پس با این اوصاف آموزش مجازی نمی تواند برای دانش آموز ابتدایی کافی باشد و نیاز است که اساسی تر با او کار شود تا بتواند به درک بالایی از مطالب دست پیدا کند. در این میان بهتر است تا داوطلب مطالب را جای حفظ کردن با تصویر آموزش ببیند تا مطالب به خوبی در ذهنش نقش ببندد و تا سال ها آن را به خاطر داشته باشد چون که تصاویر تا مدت ها در ذهن انسان می مانند.

در ادامه می توانید ریاضی اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

معرفی اجی مجی به عنوان بهترین راهکار

اجی مجی یک سبک آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی می باشد؛ همه ما مطلع هستیم که یادگیری با روش های قدیمی چه قدر خسته کننده و حوصله سر بر است و به خصوص برای نسل جدید که اکثرا به تکنولوژی هایی مانند موبایل خو گرفته اند و همواره باید به اجبار آن ها را به سمت درس برد؛ اما چه می‌شود که آموزش آن قدر شیرین و دلنشین باشد که دانش آموزی که به زور سمت درس نمی‌رفت الان با اشتیاق و ذوق فراوان بخواهد پای درس های خود بنشیند؟ اجی و مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادری هستند که در کلاس حاضر شده و دانش اموزان ان کلاس محسوب می شوند.

در ادامه می توانید علوم اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

معرفی مینا قجر معلم اول ابتدایی مجموعه اجی مجی

 خانم مینا قجر از اساتید نمونه کشور و بهترین معلم اول دبستان می باشند که با زکاوت و دانش خود امر یادگیری را برای دانش آموزان به ساده ترین کار ممکن تبدیل کرده اند.

در ادامه می توانید فارسی اول دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

20 درصد از محتوای آموزشی رایگان

شما دانش آموزان عزیز ابتدایی می توانید 20 درصد از این مجموعه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید و با دیدن تدریس های خانم مینا قجر به این یقین برسید که چقدر می تواند در آموزش و یادگیری شما موثر باشد.

(0) نظر

پکیج های اجی مجی سوم ابتدایی

همه ساله با شروع سال تحصیلی ، همه دانش آموزان ابتدایی همه به یادگیری اصول عادت کرده اند تا بتوانند بخوانند و بنویسند و سرانجام با اطلاعات کافی از آن فراتر روند ، اما امسال متأسفانه ، با وجود تاج ، دانش آموزان می توانند به صورت حضوری شرکت کنند. در کلاس بسیار پایین است و باعث ایجاد مشکل در کیفیت آموزش می شود و والدین را از اینکه آینده کودکشان چگونه خواهد ترساند. اما راه حل این مشکل چیست؟ تا پایان با من باشید تا بهترین راه حل را به شما ارائه دهم.

در ادامه می توانید پکیج های اجی مجی سوم ابتدایی را هم مشاهده بفرمایید.

 

چرا باید آموزش دبستان را جدی بگیریم؟

برای همه روشن است که برای اینکه دانش آموز در دبیرستان عملکرد خوبی داشته باشد ، باید دوره ابتدایی را به خوبی گذرانده باشد و به راحتی می توان گفت که او زمان زیادی را برای یادگیری آن صرف کرده است ، اما نه تنها که در سال های اول و دوم دبیرستان ، اما حتی در دانشگاه ، برای اینکه بتوانید عملکرد خوبی داشته باشید ، باید پایه محکمی داشته باشید ، که مربوط به ریاضیات و ادبیات است و ... که در مدرسه ابتدایی گذراندید.

در ادامه می توانید اجی مجی سوم دبستان را هم مشاهده بفرمایید.

 

به گزارش خبرگزاری تحلیلی ایران ، شبکه شاد یک فضای اجتماعی است که برای آموزش آنلاین دانش آموزان در همه مقاطع ، رشته ها و مقاطع طراحی شده است. واقعیت این است که شبکه شاد هنوز هیچ تضمینی برای این دو موضوع ارائه نداده است. یکی تشکیل کلاس ها در ساعات عادی مدرسه فیزیکی و دوم کیفیت آموزش ارائه شده به دانش آموزان. از طرف دیگر ، مسئله تضمین کیفیت آموزش ، یعنی اطمینان از اینکه فرایند یادگیری در آموزش مجازی از طریق یک سیستم شاد صورت می گیرد ، در این نرم افزار اجرا نشده است. هیچ کس ، از مدیر مدرسه و سرپرست گرفته تا معلم دلسوز ، کارشناسان ستاد آموزش و پرورش ، یا حتی والدینی که برای مطالعه آنلاین روی کودک ایستاده اند ، نمی توانند مطمئن باشند که روند یادگیری در ذهن کودک در حال انجام است. ، زیرا چنین تجربه ای تاکنون انجام نشده است و در این بین ، اگر سوالی برای دانشجویی پیش آمد ، باید از چه کسی بپرسد و چه کسی او را به درستی راهنمایی می کند؟!

در ادامه می توانید پکیج جامع سوم ابتدایی اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

با توجه به مشکلاتی که در بالا ذکر شد ، و همچنین این واقعیت که حتی خود معلمان نیز ممکن است در این برنامه به اندازه لازم نباشند ، زیرا برخی از معلمان تسلط کافی برای یادگیری الکترونیکی ندارند ، یعنی فقط پاورپوینت هایی که از کانالهای آموزشی. آنها برای دانشجویان می فرستند و طبیعی است که دانش آموز یاد نگیرد. متأسفانه برخی از معلمان بازنشسته شده و به دلیل کمبود نیروی کافی در آموزش و پرورش به تدریس ادامه می دهند.

در ادامه می توانید پکیج رایگان سوم دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

 

در این میان ، ممکن است برخی از آنها تسلط و دانش لازم برای آموزش مجازی را نداشته باشند. با همه این تفاسیر ، ممکن است آموزش آنچنان که باید مفید نباشد و برای دانش آموز مفید نباشد ، اما اگر دانش آموز با آموزشی روبرو شود که در آن هیجان زده شود و با علاقه به آن گوش دهد ، می تواند تا حد زیادی به موفقیت او کمک کند.

در ادامه می توانید ریاضی سوم دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

بودن. این آموزش می تواند به صورت آموزش همراه با انیمیشن و تصویرسازی باشد که هم یادگیری را آسان می کند و هم می تواند دانش آموز را به سمت درس جذب کند و مطالب برای مدت طولانی در ذهن او باقی بماند.

در ادامه می توانید علوم سوم دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

اجی مجی یک سبک آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی است. همه ما می دانیم که یادگیری با روش های قدیمی و کلاسیک ، خصوصاً برای نسل جدید ، که بیشتر به فن آوری هایی مانند تلفن همراه و تبلت عادت دارند ، بسیار خسته کننده است و همیشه مجبور به مطالعه می شوند. اما چرا اینقدر تحصیلات شیرین و دلپذیر است که دانش آموزی که به زور به مدرسه نرفته حالا می خواهد با اشتیاق و ذوق فراوان پای او بنشیند؟

در ادامه می توانید فارسی سوم دبستان اجی مجی را هم مشاهده بفرمایید.

اجی مجی دو شخصیت عروسکی و خواهر و برادر هستند که در کلاس حضور دارند و دانش آموزان آن کلاس محسوب می شوند.

خانم رضایی یک معلم جوان و خلاق است که با استفاده از مدل سازی و انیمیشن یادگیری را برای دانش آموز بسیار ساده و هیجان انگیز کرده است ، به طوری که مطالب توسط دانش آموز به خوبی آموزش داده می شود بدون اینکه حواس شما از مطالعه پرت شود.

در ادامه می توانید هدیه های آسمانی سوم ابتدایی را هم مشاهده بفرمایید.

 

مجموعه اجی مجی برای دانش آموزان ابتدایی نیز هدیه ویژه ای دارد که در یادگیری و همچنین آشنایی با آموزه های این مجموعه تأثیر بسزایی دارد. مجموعه آجی و مجوس یک پنجم کل تحصیلات هر کلاس معادل 20٪ محتوای آموزشی خود را به دانش آموزان ابتدایی به عنوان هدیه ارائه می دهد.

در ادامه می توانید مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی را هم مشاهده بفرمایید.

هدیه اجی مجی به مدت محدودی ارائه می شود و برای دریافت این هدیه ارزشمند کافی است پایگاه آموزشی خود را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید تا همکاران و مشاوران ما بتوانند بلافاصله با شما تماس بگیرند.

(0) نظر

اجی مجی

اجی مجی شاهکاری در آموزش ابتدایی


اجی مجی

سال 98 و 99 جامعه جهانی با یک مهمان ناخوانده یعنی ویروس کرونا روبرو شدند. ویروسی که به جرئت یکی از حیاتی ترین تقسیم هر جامعه یعنی دسته آموزش را نیز با صدماتی جدی روبرو کرده است. ولی امروز بهترین مسیر حل آموزشی که برای دانش آموزان ابتدایی ارائه شده یعنی اجی مجی که جمعی از بهترین اساتید کشور در دامنه ابتدایی احد هم آمده اند و این تعلیم را ارائه دیتا اند. توصیه می‌کنم مقاله کامل شناسایی سایت اجی مجی را از دست ندهید و تا ته مطالعه کنید که یک سورپرایز اخص هم توسط اجی مجی برای فرهنگ آموزان در نظر گرفته شده است و در پیوستگی هدیه اجی مجی را نیز رسیدگی خواهیم کرد.

تاثیر وحشتناک کرونا بر آموزش


برنامه شاد

آسیب پذیر ترین دسته هر جامعه ای را می‌توان تقسیم آموزش دانست. حال صدماتی که ممکن است به مقاطع ابتدایی وارد شود می‌تواند جبران ناپذیر تر از سایر مقاطع باشد. زیرا در مقطع ابتدایی ادب آموز با مفاهیم اولیه از خواندن و نوشتن گرفته لغایت جدول ضرب و مباحث مترقی تر و دانش آموزی که از همین پیش درآمد تعلیم احسان به وی تزریق نشود تا خاتمه نیز با عواقب آن حتی در سررسید کنکور روبرو خواهد شد. گذرگاه حلی که از طرف مسئولین برای عدم امکان آموزش حضوری تدبیر شد، استفاده از نرم اسباب خوشحال و تعلیم مجازی می‌باشد. اما یک دشوار ارشد نیز اینجا هستی دارد؛ عدم آمادگی مدرسین برای آموزش مجازی بود و عده زیادی تا پیش از نرم انگیزه ها شاد تجربه آموزش مجازی را نداشتند.

عدم دسترسی شماری از دانش آموزان به موبایل، اصلا برای نزاکت آموزانی که از نرم اسباب دلشاد بهره‌گیری می‌کنند نمی‌توان تشخیص داد که در حین تدریس ادب آموز سر کلاس هستی دارد یا نه و... تمامی از مشکلات نظام دلشاد می‌باشند. ولی امروز راه حل دشوار تعلیم ابتدایی را با هم رسیدگی خواهیم کرد. راه حلی که در هر زمان و هر مکانی می‌تواند تاثیر شگرفی بر ترقی دانش آموزان ابتدایی داشته باشد، حتی نزاکت آموزی که هیچ رغبت و رغبتی به درس خواندن هم ندارد با آموزش اجی مجی عاشق آموزه خواستن خواهد شد.

معرفی اجی مجی


اجی مجی

اسم اجی مجی از دو عروسک با اسم های اجی و مجی الهام گرفته شده‌استدو عروسک که همان نقش علم آموز کلاس برگزیدگان اساتید مملکت در دوران ابتدایی یعنی استاد های اجی مجی را دارا‌هستندولی عروسک های اجی و مجی صرفا برای جذابیت در کلاس ها حضور ندارند و دیدنی میباشد بدانید برای نمایش اجی و مجی برگزیدگان مشاورین و روانشناسان کشوری دست به مداد گردیده اند.همین خصوصیت منجر گردیده که کلیه علم آموزان چه درونگرا چه برونگرا مد لحاظ قرار داده گردیده باشند و با فراگیری دی ایشان دی های اجی مجی برای حضور پر رنگ در جامعه نیز به آنان یاری شود.


آموزش اجی مجی


عروسک های اجی مجی نماینده کلیه علم آموزان می باشند و سوالاتی که در رمز کلاس می پرسند کلیه سوالهای علم آموزان طبق تجربه استاد های اجی مجی تعین شده‌استخصوصیت دیدنی اجی مجی هنگام درس دادن، رفتن از مسیر نادرست میباشد یعنی ممکن میباشد یک پرسش را عمدا غلط حل نمایند و استاد نیز به عبارتی پرسش را از منش درست حل خواهد کرد و همین مسئله سبب گردیده تا علم آموزان مبتلا ایرادات رایج آموزشی نشوند و حتی در‌صورتی‌که مشغول آن می باشند با امداد اموزش اجی مجی آن را حل نمایند.


اجی و مجی

تا اینجا ساختار کلاس درس اجی مجی را بررسی کردیم و بهتر است کمی عمیق تر موضوع را بررسی کنیم و به سراغ نحوه تدریس برویم. به جرئت مهمترین ویژگی اجی مجی وارد کردن تکنولوژی به دنیای آموزش است. تکنولوژی همچون three-D ، AR، VR و ... که کار آموزش را به حداکثر جذابیت و سادگی خواهد رساند. در روش های سنتی دانش آموز در اکثر مواقع راهی جز حفظ کردن نداشت، اما با کمک تدریس اجی مجی که بر پایه شهودی سازی بنا شده است به راحتی می‌تواند مطالب را درک کند و بدون حفظ کردن آن هارا یاد بگیرد. تصویر سازی به شدت در جذابیت آموزش و ماندگاری مطالب در ذهن تاثیر دارد.

ریاضی اجی مجی

حال در کنار آموزش شهودی و حضور اجی و مجی اندکی داستان سرایی را نیز چاشنی کار کنیم. اساتید اجی مجی در داستان گفتن هم تبحر دارند و تمامی مطالب را به صورت شهودی در کنار داستان سرایی یاد خواهند داد. با کمک این سه ویژگی دانش آموز دیگر نه نیازی به حفظ کردن دارد و نه احساس می‌کند که در کلاس درس نشسته است؛ بلکه حسی را دارد که موقع کارتون دیدن به وی دست می‌دهد و همین موضوع برای دانش آموزانی که علاقه و میل چندانی به درس ندارند نیز بسیار موثر است و باعث می‌شود خود دانش آموز درخواست دیدن فیلم های اجی مجی را داشته باشد.

معلمان اجی مجی چه افرادی هستند؟


معلم های اجی مجی

اما نوبت به معلم های اجی مجی می‌رسد. اگر احساس می‌کنید اساتید اجی مجی مدرسین عادی هستند شدیدا در اشتباه هستید زیرا برای آموزش اجی و مجی از بهترین مدرسین کشوری که هر کدام رزومه خاص خود را دارند و در حشنواره های مختلف نیز مقام کسب کرده اند و سال ها تجربه تدریس دارند. در ادامه معلم های اجی مجی در هر پایه را به ترتیب به شما معرفی خواهیم کرد.

معلم اول ابتدایی اجی مجی خانم مینا قجر


مینا قجر

خانم مینا قجر معلم اول ابتدایی اجی مجی هستند. معلمی خوش اخلاق و شیرین زبان که در اول ابتدایی اجی مجی را تدریس کرده اند. پایه اول ابتدایی از نظر خود من سختترین پایه آموزشی است زیرا دانش آموز هیچ اطلاعاتی ندارد و مدرس باید به بهترین نحو آموزش ها را ارائه دهد. اما مدرس پایه اول ابتدایی اجی مجی به بهترین شکل ممکن توانسته است مطالب درسی مهم را به دانش آموز آموزش دهد و نگرانی از بابت یادگیری دانش آموزان اول ابتدایی اجی مجی وجود نخواهد داشت.

معلم دوم ابتدایی اجی مجی خانم نرجس نوربخش


نرجس نوربخش

کمتر والدینی وجود دارند که در مجازی حضور داشته باشند، دانش آموز ابتدایی داشته باشند ولی نام خانم اجازه را نشنیده باشند. خانم اجازه معروف در شبکه های اجتماعی همان خانم نرجس نور بخش معلم دوم ابتدایی اجی مجی هستند. مدرس نمونه کشوری که جدا از بحث تدریس در روانشناسی نیز تبحر فراوان دارند و تمامی مشکلات روانشناختی دانش آموزان در پایه دوم را بررسی کرده اند و بهترین تدریسی که انتظار دارید با کمک خانم نرجس نوربخش در پایه دوم ابتدایی اجی و مجی خواهید یافت.

معلم سوم ابتدایی اجی مجی خانم ریحانه رضایی


ریحانه رضایی

خانم ریحانه رضایی مدرس توانمند، نویسنده، فن بیان عالی و مدرس نمونه کشوری که تدریس سوم ابتدایی اجی مجی را نیز برعهده دارند. مدرس فوق العاده سوم ابتدایی که با داستان سرایی و تصویر سازی های خود بهترین تدریس ها را در اختیار دانش آموزان قرار خواهند داد. پایه سوم اندکی با سایر پایه ها متفاوت است زیرا مفاهیم بنیادی همچون جدول ضرب در این پایه آموزش داده می‌شود اما با تدریس خانم ریحانه رضایی در سوم ابتدایی اجی مجی تمامی این مفاهیم یادگیریشان راحت تر از آب خوردن خواهد شد.

معلم چهارم ابتدایی اجی مجی خانم فرزانه صدیقی


فرزانه صدیقی

خانم صدیقی هم تدریس پایه چهارم اجی مجی را برعهده دارند. در پایه چهارم مباحث  نزدیک  مفصل تر از سنه های پیش می‌شود به خصوص آموزه علوم اغلب تخصصی می‌شود. اما اینجا تصویر سازی ها و داستان سرایی های بانو صدیقی به اوج خواهد قبض و فرهنگ آموز بدون حفظ کردن می‌تواند همگی مطالب را یاد بگیرد و حس کند در حال نگریستن کارتون است.

معلم های پنجم ابتدایی اجی مجی


زهرا بلیوند

پایه پنجم بخاطر اتساع مطالب از چندین استاد استفاده شده است که مثل مدرسین اجی مجی در پایه های پیش تمامی از رزومه فوق العاده ای برخوردار هستند. از آموزگاران پنجم ابتدایی اجی مجی می‌توان به خانم اکرم دمیرچلی استاد فارسی ، بانو زهرا بلیوند استاد علوم پنجم، خانم نیلوفر قهرمانی استاد ریاضی پنجم، خانم احمدپور هم آموزگار مطالعات و هدیه های آسمانی سال پنجم اجی مجی می‌باشند.


مریم احمدپور

معلم های ششم ابتدایی اجی مجی


نیلوفر قهرمانی

پایه ششم هم پسینیان پایه از مقطع ابتدایی می‌باشد و گسترده ترین مباحث را داراست. پایه ششم هم همانند پایه پنجم از چندین استاد برای تدریس کاربرد شده است. از دسته این مدرسین می‌توان به خانم نیلوفر قهرمانی آموزگار ریاضی ششم اجی مجی، بانو اکرم دمیرچلی استاد هدیه های اسمان و فارسی ششم اجی مجی، خانم احمدی استاد علوم ششم اجی مجی و پژوهش ها این پایه بهره‌گیری شده است.

اسامی بخشی از مشاوران اجی مجی


مشاوران اجی مجی

موسسه اجی مجی یک خاصیت فوق العاده سایر نیز دارد و آن هم وجود مشاوره در ساحل محصولات است. یعنی دانش آموز بعد از تهیه محصولات اجی مجی از مشاوره نیز مستفیض خواهد بود و مشاورین بزرگتر اجی مجی برای کسب بالاترین بازدهی ممکن فرهنگ آموزان را همراهی خواهند کرد و به چهره کامل در کناره وی خواهند بود. همچنین برای تهیه محصولات هم می‌توانید با کارشناسان تحصیلی اجی مجی بستگی برپا کنید و از کادر کارآزموده مشاوران بزرگتر اجی مجی راهبری بگیرید.

اسامی بخشی از مشاورین بزرگتر اجی مجی دربرگیرنده شایان مامندی ، زادروز خدایی ، محسن احمدی آذر ، سالار احمدی ، حدیث قمری ، مریم فرزی ، سانای جعفری ، تانیا عزیزی و شیفته بزرگ عبادی می‌باشد.

نحوه تهیه محصولات اجی مجی


تهیه محصولات حرف آخر

اما به تقدیر جذاب یعنی هدیه اجی مجی برسیم. بنیاد-نهاد-سازمان اجی مجی برای دانش آموزان یک خبر خوب هم دارد. به جز از تهیه محصولات از فروشگاه اجی مجی شما می‌توانید در هر مقطع تحصیلی که هستید 20 درصد همه دروس آن مقطع را به چهره مجانی از اجی مجی دریافت کنید. برای اخذ هدیه اجی مجی می‌توانید همین الان پایه و مقطع تحصیلی خویش + هدیه اجی مجی را به شماره تماس 09120047026 ارسال کنید و همچنین برای بستگی با من و تعبیه محصولات هم می‌توانید از طریق شماره تماس دفتر من 66058258-021 اقدام کنید الی به بهترین شکل راهنمایی شوید.

(0) نظر
X